Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

4 minuty temu, Iibed napisał:

o naprawe tego silnika 😄 ? 

tez znam wiele kobiet ktore ogarniaja to wszystko w budowlance czego mnie sie nie chce to nie jest znowu takei wyjatkowe. jak ktos chce to wszystkiego sie nauczy nie ma podzialu na to ze kobieta nie jest w stanei albo facet. w podstawowce na zpt bardzo ładnie haftowałem, wiec widzisz kazdy ma cos  z kobiety 😄 lepiej mi to wychodzilo niz dziewczynom bo jestem dokladny i cierpliwy. 

Jeśli coś, co zdarza się rzadko, nie jest wyjątkowe albo nietypowe, to chciałbym poznać Twoją definicję tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

To potwarz. 👿⚡😡

Przecież nie napisałam o czym , ale że tylko o jednym 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Do czasu xD Tyle, co mogę napisać (bo chodzi o mnie, a nie o jakieś fakty o Leżaku, czego bym nie napisała publicznie oczywiście) - wszystko miałam wypomniane 😤 Bieliznę, syf w pokoju i "fascynację gwałtem" xDDD 

Bo trzeba wiedziec komu mozna w miarę ufac. Po co ty mu az takie szczegóły podalas? Z byczym tez tak było. Chyba ci zycie niemile albo jesteś skrajnie naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elciaa29 napisał:

Przecież nie napisałam o czym , ale że tylko o jednym 😈

Napisałaś, że jestem monotematyczny, a to ma status kafeteryjnej obelgi! 👿

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Napisałaś, że jestem monotematyczny, a to ma status kafeteryjnej obelgi! 👿

O nie kur,wa mać , takiego słowa nie użyłam na pewno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

nic nie robienie 😄 faceci sa leniami i lubia odpoczywac dlatego baby ich gonia do roboty 😄

facet po pracy lubi odpoczywac meskie zajecie to siedzenie i ogladanie meczu w tivi 😄 napisalbym jeszcze ze piwo ale nie lubie to pomine chociaz statystcyznie pewnie tak 😄 

 

 

Bezużyteczny jesteś czyli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

O nie kur,wa mać , takiego słowa nie użyłam na pewno !!!

Użyłaś słowa bliskoznacznego. Na jedno wychodzi, czuję się obrażony. Już drugą noc psujesz mi opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Romansujecie na priv 😏

Rozterki oswieconego niewolnika ogladalas?

Obejrzyj film „Praca? Po co? Przecież na rynku finansowym można zarobić więcej... TO NIEPOKOJĄCE! YouTube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

nic nie robienie 😄 faceci sa leniami i lubia odpoczywac dlatego baby ich gonia do roboty 😄

facet po pracy lubi odpoczywac meskie zajecie to siedzenie i ogladanie meczu w tivi 😄 napisalbym jeszcze ze piwo ale nie lubie to pomine chociaz statystcyznie pewnie tak 😄 

Wobec tego wolę być kobietą.
Bo chociaż jestem leniem śmierdzącym, to z tego mojego lenistwa wymyśliłem parę usprawnień w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Rozterki oswieconego niewolnika ogladalas?

Obejrzyj film „Praca? Po co? Przecież na rynku finansowym można zarobić więcej... TO NIEPOKOJĄCE! YouTube

Leżak ty coś do mnie masz :classic_unsure: boje sie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

moze gdzies albo komus podawala ja tego nie czytałem. 

W tym temacie, w którym obydwaj rozmawialiśmy, jeszcze chyba ją cytowałeś, a ja na podstawie podanych parametrów liczyłem BMI. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Użyłaś słowa bliskoznacznego. Na jedno wychodzi, czuję się obrażony. Już drugą noc psujesz mi opinię.

Czujesz się urażony bo napisalam że piszesz o tym samym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

i vice versa ale tym razem to ja startalem sie byc bardziej grzeczny bo jakbym grubiansko napisal co mysle o wrozbach i leczeniu czarami to by bylo grubo 😄

Moim zdaniem większość Twoich wypowiedzi jest grubiańska i stawia Cię w raczej nie najlepszym świetle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

nie wiesz w czym gustuje, myslalem ze jej ale slowo super nalezy ci sie puchar. to ciebie wiec powinienem dopytywac co znaczy 😄 krzysztof stanowski to zakolak 😄 ? 

 

Nie znam typa. To nie ja wymslilam zakolaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bomba tyka. Pierwszy budzik za mną. 

No ja tak jedną nockę zarwałem, ale pójdę spać choć na 3h. Do pracy idziesz Boni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Serio to nie. 🤣

Domyślam się przecież że nie serio :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

No ja tak jedną nockę zarwałem, ale pójdę spać choć na 3h. Do pracy idziesz Boni?

Tak jakby. W kazdym razie powinnam byc trzezwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

jest podział to że nie umiem nie oznacza ze nie ma. ja nie traktuje siebei jako wzornik 100% mezczyzny 😄 wielu meskich rzeczy nie umiem bo mi sie nie chce tego robic. 

tak w horoskopy i inne glupoty jak wierza kobiety to mozna to zrozumiec bo sa z reguly latwowierne jak wierzy facet to dla mnie to dziwne no chyba ze gej wtedy dla mnie to tez normalne. 

inteligentna kobieta tez sie moze nauczyc wielu rzeczy w tym tych meskich. chodzi o zainteresowania a nie o to co ktos moze sie nauczyc. 

 

Najwięksi astrologowie to byli mężczyźni. Ty nadal myslisz ze cos wiesz a w głowie masz durnoty z gazet a z horoskopów korzystaja tacy faceci którzy ci sie w pale nie mieszczą. Wez cos lepiej poczytaj zamiast negowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

jest podział to że nie umiem nie oznacza ze nie ma. ja nie traktuje siebei jako wzornik 100% mezczyzny 😄 wielu meskich rzeczy nie umiem bo mi sie nie chce tego robic. 

tak w horoskopy i inne glupoty jak wierza kobiety to mozna to zrozumiec bo sa z reguly latwowierne jak wierzy facet to dla mnie to dziwne no chyba ze gej wtedy dla mnie to tez normalne. 

inteligentna kobieta tez sie moze nauczyc wielu rzeczy w tym tych meskich. chodzi o zainteresowania a nie o to co ktos moze sie nauczyc. 

Uważasz się za inteligentnego, a ostatnimi czasy nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem 2/3 moich wypowiedzi, przeinaczasz ich sens i przypisujesz mi rzeczy, których nigdy nie powiedziałem - po sprostowaniu nadal trzymasz się uparcie błędnej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

No to ja mam jeszcze kupe czasu , budzik dopiero o 6.30 😈

Mogę wstać o 7:50. 😁 #wygryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

jest podział to że nie umiem nie oznacza ze nie ma. ja nie traktuje siebei jako wzornik 100% mezczyzny 😄 wielu meskich rzeczy nie umiem bo mi sie nie chce tego robic. 

tak w horoskopy i inne glupoty jak wierza kobiety to mozna to zrozumiec bo sa z reguly latwowierne jak wierzy facet to dla mnie to dziwne no chyba ze gej wtedy dla mnie to tez normalne. 

inteligentna kobieta tez sie moze nauczyc wielu rzeczy w tym tych meskich. chodzi o zainteresowania a nie o to co ktos moze sie nauczyc. 

 

Dla mnie twoje wywody sa na przykład zupełnie niemeskie bo lejesz wodę a moral z tego żaden chyba ze bedziesz czytac w natężeniu wzroku i umysłu a na końcu sobie go sklecisz. Zero konkretów ze nie wiadomo o co chodzi. Zeby to chociaż bylo estetyczne to mógłbyś pisac jak papier rozwijac toaletowy ale ty pieprzysz bez sensu. Zaraz mi odpiszesz ze to ja jestem niekumata i to nie twoja wina ze nie rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×