Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Szczerze to nie wiem za co ? nie wyjawiłem przecież twoich sekretów 🤔

Tylko dlatego, że ich nie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Szczerze to nie wiem za co ? nie wyjawiłem przecież twoich sekretów 🤔

Jeszcze napisz ze 2 słowa więcej to zastrzele na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

jak sie moge wkurzyc jak ja to celowo przeciez zalozylem ludzie ogarnijcie sie 😄 ja wiem jak jestem odbeirany ten nick byl celowy poza tym wy nawet nie widzicie ze to nie jest taki na jaki wyglada bo taki byl zajety 😄 chcialem de/bil byl zajety libed tez dlatego moj jest inny ale dla laika wyglada jak libed. napisałem to ostatnio komus  wjakiejś dyskusji i agenta oświeciło 😄

ech kiedyś na kafeterii to jednak inteligentniejsi byli ludzie wszyscy łapali prawie takie rzeczy 😄

juz wiesz babel czym sie iq charakteryzuje ? to moze byc kompletnie niepotrzebne w zyciu ale w krzyżowkach sie przydaje 😄 

 

Przykro mi ze jestem głupia. Ale czulam to w kościach od zawsze. Trudno. Ziemia sie będzie kręcić nadal za 2 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jakoś Ci nie wierzę.

To co on wie to Ty już też mniej więcej wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Spoko przynajmniej liny nie będę musiał kupować 🙂.

Tak w sumie to to co Ty wiesz to żadna wielka tejemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

no i co z tego wynika ze trzeba umiec czytać ? poczytaj jak sie ją mierzy i dlaczego tak, podpowiem ci ze po to zeby ci co nie umieja czytac tez mogli byc badani ta sama metodyka. stosuje sie do tego zwykle matryce ravena po to ze nie trzeba miec czytac. 

sa rozne umiejetnosci w ktorych inteligencja jest pomocna jak np. czytanie ze zrozumieniem ale sam pomiar inteligencji odbywa sie na podstawie matryc. zaplac 5 dych idz sobie zbadaj wyjasni ci bo mnie juz meczy 10 rayz pisac to samo, pozniej ktos cos wkelja a nawet nie rozumie co sam wkleil a i definicji jest tyle ze kazdy wybierze co mu pasuje. 

Ale Ty potrafisz czytać, więc nie ma to z Tobą nic wspólnego. Matryce Ravena to tylko test iq - inteligencji ogólnej. 

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Iibed napisał:

a co to bylo ? te remonty sa faktycznie bo nie wiem czy sie jakiejs klatwy dopatrujesz bo skoro wieszysz ze wrozby to i moze w klatwy 😄 czy to faktycznie problem psychiczny i slyszysz remonty ktorych nie ma. 

 

Ja jak zaczną wiercic to przekrecam się na drugi bok i śpię dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Iibed napisał:

chociaz jeden. 

“Inteligencję człowieka można zobaczyć w tym, jak zarabia pieniądze. Jego mądrość w tym, jak je wydaje.” – przysłowie greckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

I po co mnie podpuszczasz. 

Ja Cie nie podpuszczam , jak ktoś wydała priv bo się z tą osoba pokłócił to tylko świadczy o tej osobie kim naprawdę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

I symbolem psot 

Żartowanie, że się ujawni cudze tajemnice jest zabawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

no dobrze ze juz wiesz co to inteligencja ogolna, sid ci napisal ze mylisz inteligencje z madrościa i mial racje. 

wklejasz cos zarzucasz mnie ze nie umiem czytac a wynikalo z tego ze ty nie rozumiesz co tam bylo napisane. 

tak ludzie zwykle mysla ze inteligencja to madrosc a to nieprawda. inteligencja pomaga w zdobywaniu madrosci ale tylko pomaga. 

Napisałem Ci, że nie chcę się rozdrabiać na rodzaje inteligencji. Jak również napisałem definicję mądrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Teraz to już przegliscie pale i wychodzę oburzona. I to jest ten powód. Żegnam ozięble. 

Jakieś problemy z krążeniem zawsze ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Ja nie napisałem że cokolowiek coś ujawnie, ja tylko powiedziałem że znam sekrety.

A dlaczego to powiedziałem, to jest pokrótce powód dlaczego ze sobą nie gadamy.

Co wy za sektety macie ja nie mam sekretów taki sam na privie jestem 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niby normalny napisał:

Ja nie napisałem że cokolowiek coś ujawnie, ja tylko powiedziałem że znam sekrety.

A dlaczego to powiedziałem, to jest pokrótce powód dlaczego ze sobą nie gadamy.

Coś insynuujesz, żeby się zemścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Niby normalny napisał:

Nie płaci za ogrzewanie zapewne 😄 

To akurat mądre też mam na 0 😗 tylko w łazience na 5 bo tam nie ma licznika 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niby normalny napisał:

Ja nie napisałem że cokolowiek coś ujawnie, ja tylko powiedziałem że znam sekrety.

A dlaczego to powiedziałem, to jest pokrótce powód dlaczego ze sobą nie gadamy.

Nie gadamy bo ktoś przesądził w moja stronę  z brzydkimi słowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Iibed napisał:

no czyli były remonty wiec po co ten psychiatra bo nie kumam ? co ma psychiatra do tego że jest covid ludzie do roboty nie musza choidzić i sie za remonty wzieli ? nei wpadlas na to ze praca  zdalna, opieka na dzieckiem ludzie siedza w domach to trzeba wyremontowac bo sie teamsy czy zooma uruchomi widac syf i dziurty na scianie to trzeba sie wziac za remont 😄

jakby byli inteligentni to by wiedzieli ze mozna sobie zrobic tak ze dwolne tlo sie za nami wyswietli i nie trzeba dziur naprawiac 😄

p.s. kiedys na allegro mozna bylo kupic plyte "glosny sasiad"kupujesz wlaczasz glosniki do podlogi jak halasuja pod toba i wychodzisz po paru dniach zwykle zakumaja o co chodzi i przestaja sie tluc non stop. 

 

Ludzie sobie samo robia problemy nakupia bibelotow dywanow i innych smieci a potem muszą koło tego chodzić i sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Iibed napisał:

no cóz ja wiem zę dyplomatycznie byloby napisac co innego ale to nie moja wina ze jest jak jest 😄 nie będę zaklamywal rzeczywistosci zeby tu obecnym troche pokadzić 😄 ogolnie żwioat ...nieje nie tylko ja czy kafeteriia 😄 głupich coraz wiecej a jak jeszcze płaca za ich mnozenie to niebawem nas glupole zaleja a nie zadne araby 😄 

Pasowałbyś pod tym względem do Electry, tyle tylko, że chyba nie jest w Twoim typie urodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem po co w ogóle o tym wspominasz. 😈

 Nie wiesz , to widać z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Ja już osiągnąłem swoje 😈

Czyli co takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Iibed napisał:

ja to pierwszy raz widze ale ja nawet na kafeterii posty lezaka do niedawna zawsze pomijałem nawet jak gadlaismy w tym samym temacie 😄

madre to co zacytowal. 

No właśnie tak myślałem że przegapiles to bardzo glebokie jak by się zastanowić wyjaśnia wszystko w minimalizm sposobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×