Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ancik9

Facet sknera

Polecane posty

1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Pompek 40 na piesciach po męsku później musiałem chwilę odsapnąć. Ale 1600 bez odpoczynku brzuszków. Rekord świata jest dużo większy to nic nadzwyczajnego. A przysiadow to później dopiero z obciążeniem po 8-12 w seriach.

Musisz jeszcze troszkę potrenować i może rekord pobijesz. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ptaszek w dziupli1 napisał:

I jeszcze  Przemek niestety.  

Myślę  że  powodem  jest  też  to ze  jesteś  zbyt  dobra dla tutejszej  tłuszczy,  a oni to odczytują jako  słabość  i atakują.  Sami idealnie nie będąc.  

Wiem , to co Przemek pisał też czytałam tylko nie zdąrzylam odpowiedzieć bo tamat poleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, simply-Roxi napisał:

A co pisał?

Że ja nie muszę pracować bo mam 500+ i alimenty i za to właśnie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

nie zdazylas bo jak napisalem ze przez pol nocy cie blagal o wybaczenie i slal serduszka to szybko wyklikal temat 😄

 

Ja nie mówię o tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Nie wiem dlaczego tak pisze, bo przecież lubi Cię bardzo. Choćby i tak było to po co o tym ciągle gada to ja nie wiem...

Ja Ci powiem że Ty jeszcze Przemka nie znasz do czego jest zdolny.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

W ciągu chyba godziny nie pamiętam czy czas był ważny. Naprawdę tobie nic szczególnego.
Poczytaj sobie o mięśniach brzucha.

"w ciągu doby zrobił ponad 32 tysiące brzuszków. Swoje 68. urodziny suwalski sportowiec uczcił niesamowitym osiągnięciem. Przez 24 godziny wykonywał wznosy tułowia."

Nie deprecjonuj cudzych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Nie zrobił by nikomu nic złego tylko tu nie wiem dlaczego do Ciebie tak pisze.... nie rozumiem tego chyba dla jaj, bo innego wytłumaczenia nie widzę. 

Nie widzisz bo nie chcesz zobaczyć , ale przekonasz się na własnej skórze za jakiś czas.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

po prostu mam taki błyskotliwy umysł

leżę 😄 to najzabawniejszy temat dziesiaj 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pocahontaz napisał:

w ogóle nie jest dominujący 🙂 przestań

w ogole nie ejst tez wymagający.

skoro zakręciła nim dziewczyna bez ambicji, bez pracy i ktorej całe życie to siedzenie nocami na forum i odsypianie potem za dnia.

 

Jak mowie- samotne matki sa spoko, dziecko to nie kara. Ale znam samotne matki pełne werwy, ambitne, zorganizowane i zaradne. Ona taka nie ejst, to widac odrazu i nie ja jedna to zauwazylam.

Agent kieruje sie tlyko i wylacznie tym, ze wpadla mu wizualnie w oko, kreowal sie na sophisticated bardzo i z tego mam bekę.

a nie że wybrał samotna matkę, bo takich jest dziesiatki milionów. 

po prostu mam taki błyskotliwy umysł, który w lot wyłapuje nieścisłości i przeklamania 🙂 

Chylę czoła przed Waćpanny błyskotliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, simply-Roxi napisał:

A kogo interesuje Twoje zdanie na ten temat które matki są spoko a które nie? I co myślisz o ambicji Elci?  Poza tym się mylisz- ambitne matki tracą czas na karierze kosztem dziecka a to wcale nie jest spoko 🙂 

twoja nie traciła, a jakoś się to pozytynie na twoim intelekcie nie odbiło. durna jesteś i z despery biegasz za największymi patusami, moze jakby matka pracowała to by było lepiej ? genów nie rpzeskoczysz wiec to czy kobieta pracuje czy nie, nie ma znaczenia wazne z kim to dziecko ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Kto mu powie że pompki na konsolce się nie liczą 😂 ?

on chyba o brzuszkach pisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Chylę czoła przed Waćpanny błyskotliwością.

🍿🥤 dobra może być dzisiaj wieczór filmowy , zawsze jakaś odmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Niewątpliwie mają. To też zauważyłam przecież pisząc, że pomyliłam się co do odbioru Agenta. Elcia to jest jego target docelowy.

Po prostu z tego co wczesniej pisał wyfdawał się ciekawszy i bardziej wyrafinowany. Wszystko 🙂

A myślałem, że nigdy się nie mylisz.
Nudziarz jestem. 🥺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, simply-Roxi napisał:

sam sobie przeczysz w tym zdaniu. Najpierw mówisz że moja matka nie pracowała czyli odbiło się to na moim intelekcie by potem stwierdzić że mój intelekt to skutek genów które sie nie przeskoczy czy kobieta pracuje czy nie 😄 Boże co za masochista z Ciebie że to sobie robisz i się tak pogrążasz i dobijasz! 

nie umiesz czytać ze zrozumieniem i tyle. napisałem że twoja matka nie pracowała i NIE odbiło się to pozytywnie na twoim intelekcie czyli ze mimo ze cie nie zaniedbywala to ty glupia jestes, wiec twoje spostrzeżenia były bez sensu juz kumasz bo prosciej nie umiem ? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Pominąłeś drugą część własnej wypowiedzi tam by teraz się obronić hue hue 😄 

pominałem bo nie ma znaczenia skoro pytalas o pierwsza tak to jakie bedzie dziecko zal;ezy z kim go masz a nie od tego czy matka pracuje. twoja nie pracowala i jestes glupia a sugerowalas komus ze lepiej nie pracowac to dziecko bedzie madrzejsze czemu ty sama przeczysz. 

dobra juz sie zmeczylem koniec z edukacja glupoli na dzisiaj.

 

Edytowano przez Iibed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Myśle, że się złamie w końcu i rpzyjedzie, bo jest bardzo zakochany 🙂

Jeszcze troche poudaje i pobędzie w  "konwencji gimbazy -braciszek siostrzyczka", ale jakl zobaczy, ze nie ma sie czego bać, bo elcia zaakceptuje go w kazdym wydaniu, to przyjedzie. Tylko to może długo potrwac, bo jest dośc niepewny siebie 🙂

Wiesz dlaczego? 😆

Właśnie dlatego o czym wspomniałam: jesteś niezależna, osiągnęłas trochę, poza wyglądem potrafisz się wsyławiać, jesteś silna kobieta - a ja tylko takich ludzi szanuje, jak widzisz zresztą i wyczuwam ich na kilometr 😄 

więc to jak najbardziej pokrywa się z tym co napisałam o byciu "wredną" czasem vs byciu uleglą cipunią bez osobowości 😉

ach plany..przemo tez ma plany 😄 co z dzialaniem?

Możliwe że mają, czemu nie?

Ale na pewno oboje strasznie infantylni i to ich łączy,

Agent lubi laski, rpzy których może poczuc się dobrze, bo silne kobiety podziwia, ale boi się ich, i to widac golym okiem 🙂 

Umyj oko. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ancik9 napisał:

Proszę o Wasza opinie.

Jesteście siebie warci. On sknera ale Ty też robisz aferę o 20zł. Wszystko jest OK. Pasujecie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

coś przestałeś byćwygadany 😉 Rozumiem, często człowieka zatyka na trafną ocenę 🙂

luzik

Boję się, że gdy coś powiem, przestaniesz tworzyć te cudne teorie na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Dobry Wieczór wszystkim 😁

Wlazłem z uwagi na tytuł tematu . Oczywiście dotarłem do piątej strony i dalej już nie mam motywacji. 

Mam tylko jedno pytanie do Pocahontaz bo czegoś nie rozumiem . Zawsze uważałem ją za logiczną osobę . 

Po co się czepia Elci i Lokiego ? Jest zazdrosna o jedno z nich? To powoli robi się nudne. Co kogo obchodzi kto z kim i dlaczego? 

Cześć 😁

Chcesz 🍿🥤 tu trwa seans 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

hihi

nie wiem czemu ten Agent się tak ciebie obawia

KoroSzynszyli to bym zrozumiała, ale nie ciebie :)Bardzo Cie wyidealizował 🙂 słodkie 

Graj dalej rolę życia bo ja mam jeszcze duży zapas popcornu dla wszystkich wystarczy ! 😁😄😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ancik9 napisał:

Cześć, zwracam się do Was z pytaniem co o tym sądzicie.

Jestem z moim chłopakiem w ciąży, wiec już można powiedzieć, ze pozamiatane. Mieszkamy w Warszawie, on ma 30 lat ja 22. Pracuje i studiuje, ale od jakiegoś czasu zarabiam dużo mniej stad przez ostatnie dwa tygodnie mój chłopak trochę więcej płacił (za zakupy).

Mój  chłopak zarabia dużoo więcej, ciagle powtarza, ze pieniądze nie są najważniejsze i ze nie jest materialista, a od początku związku zauważyłam ze jednak te stwierdzenia nie do końca są prawda. 
we wcześniejszym związku to prawda byłam bardzo rozpieszczana, mój chłopak płacił za wszelkie wyjścia i za nic mi nie pozwalał płacić- twierdził ze jestem jego kobieta i do tego studiuje wiec normalne ze jeśli on proponuje wyjście to nie chce mnie w żaden sposób obciążać.

Wracajac- myślałam ze może jestem zbyt ‚rozpieszczona..’ i stad się denerwuje kiedy, ja z nim wyliczam się co do grosza. Ale wczoraj przeszedł sam siebie- zamawiając jedzenie które kosztowało 30 zł, oddałam mu 20 ponieważ nie miałam 10 zł inaczej musiałabym rozmienić większa kwote i powiedziałam ze zapłacę mu to 10 zł jak rozmienie - dodam ze nigdy nie miał ze mną problemów jeśli chodzi o oddawanie czy rozliczanie- oddaje co do grosza, czasem z nawiązką. A on do mnie ze on za wszystko płaci ostatnio, ze kupił patelnie (jakby ja o to nie prosiłam, nawet jej nie używam) i ze przygotowując dla nas romantyczna kolacje (dodam ze z własnej woli ja zrobił, ja nawet nie wiedziałam bo wracałam z innego miasta tego dnia), wydał tyle i tyle a ja zamiast dać mu większa kwote daje mu 20 zł i będzie czekał na zwrot.

po prostu włosy mi dęba stanęły, zaczęłam się zastanawia czy ja to dziecko chce. To jak przyjdzie dziecko i ja będę na macierzyńskim to rozumiem ze dzień w dzień będę miała wypominanie ze on kupił więcej pieluch czy zabawek?

jestem w 6 tygodniu, nie wiem czy się nie pośpieszyłam i zanastanawiam się nad wycofaniem i uciekniecien. Proszę o Wasza opinie.

Oj Słońce skąd ja to znam....z życia,autopsji mojego małżeństwa...jeszcze małżeństwa(9 lat)  bo staram  się  o rozwód ze swoim ślubnym. U mnie tez na początku były niewinne sygnały o pieniądze. Ba nawet przed ślubem to ja nic nie zauważyłam bo mnie właśnie trochę rozpieszczał. A później gdy urodziło się dziecko zaczęło się...jazda bez trzymanki. Awantury o byle co ,nie moglam rozkrecic zima kaloryferow bo za dużo naciagnie,wody nie wolno mi było rozkrecic  prawie w kranie. Światło tak zorganizował,że tylko małe lampki mogły się po pokojach palić broń boziuchnu  zapalić duże . Zakupy zaczął sam  robić. Do dnia dzisiejszego zakupy są tylko robione w promocjach. Potrafił mi zjechać całe miasto  za jedną rzeczą. Tragedia . O innych rzeczach nie wspomnę. Z roku na rok było coraz   gorzej. Mąż przez to że rosły wydatki w domu z roku na rok zrobił się bardzo agresywny,chłodny. Stało się to jego obsesją. Żałuję, że przy pierwszych sygnalach nie odeszlam. A byłam też już w ciąży. A i wazna rzecz....aby Ci dawał na życie pieniądze bo jeśli nie to nie wróżę u Was szczęśliwego życia.  Obserwuj jeszcze trochę. Staraj się podjąć temat finansów jak on to widzi. Jeśli  zauważysz to co teraz podejrzewać to przemysł czy chcesz żyć z takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Graaam zatem, tanczeeeee i jem pomarancze 💃

 

 

O to chodziło 👏 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

🤔 ej, ale ja nie trzymam ludzi w piwnicy 

Nie wierzcie plotkom ! 

A Agenta to bym nawet raz na tydzień wypuszczała !

A to nie miałaś mi mieszkania kupić czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Ale Agent boi się czy sprosta 😉 o to mi chodziło.

Wiesz..taka nieszależna kobieta, to facetom siurek od tego się blokuje często, wykastrowany się czuje.

PRzy Elci to nie grozi, ale tu znowu komplikacja, bo Agent się zakochał.. 😛 

I na to się znajdzie rozwiązanie , stworzymy trójkat bermudzki 😂 tylko Agent może nie podołać w takim przypadku 😅🤣

Wtedy bédzie weź pigułkę! 😆

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Ale Agent boi się czy sprosta 😉 o to mi chodziło.

Wiesz..taka nieszależna kobieta, to facetom siurek od tego się blokuje często, wykastrowany się czuje.

PRzy Elci to nie grozi, ale tu znowu komplikacja, bo Agent się zakochał.. 😛 

🤣 Muszę to sobie zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

I na to się znajdzie rozwiązanie , stworzymy trójkat bermudzki 😂 tylko Agent może nie podołać w takim przypadku 😅🤣

Wtedy bédzie weź pigułkę! 😆

Nie chcesz, bym wziął Leżaczka do pomocy. 🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Musialybyscie spsobem go... albo nie wiem, rpzyjechac jakos, zaskoczyc go w pracy.

Bo mowie..ma chlopak jakąs blokade, Bardzo mu si ę podobasz, czuje z toba bliskosc taka jak z kumpela, wiec podwaliny sa..ale boi sie to "spoeprzyć", wiec udaje, ze pdoba mu się rola psiapsiółki męskiej i że z  czasem sie odważy.

Dlatego to potrwa jeszcze 

Czy mi się wydaje, czy planujesz coś za moimi plecami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×