Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kardulaki

Przyciągam facetów z problemami..

Polecane posty

16 godzin temu, kardulaki napisał:

Zastanawiam się z czego to wynika.. 

Problemy przyciągają problemy. Podświadomie szukasz i wybierasz takich z problemami, albo podobnymi do Twoich albo takich dzięki którym będziesz mogła uciszać lub przykrywać swoje problemy ich problemami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Laurittka napisał:

Problemy przyciągają problemy. Podświadomie szukasz i wybierasz takich z problemami, albo podobnymi do Twoich albo takich dzięki którym będziesz mogła uciszać lub przykrywać swoje problemy ich problemami. 

No może trochę tak jest bo ja mam pewne problemy i chciałabym  żeby facet mnie rozumiał więc trzeba się dobierać na  zasadzie podobieństw.  Na przykład nawet nie rozmawiam i nie zaczynam z bogatszymi bo oni nie zrozumieją kogoś kto pochodzi z biednej rodziny kiedyś w końcu wyjdą różnice. O tym nawet psychologowie piszą i też zauważyłam te różnice nawet jeśli ktoś pochodzi ze  wsi a drugi z miasta to też z czasem są nieporozumienia oczywiście nie w każdym związku ale wies kiedyś była specyficzna i trzeba rozumiec pewne fakty,które dla typowych mieszczuchow są niezrozumiałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, agent of Asgard napisał:

A jednak okazuje się, że z wiekiem wybrzydzamy bardziej, bo już wiemy, co lubimy i co ma szanse na sukces.

Tak jest. Ja np na to co godziłam się kiedyś jak mialam 20 lat nid godzę się na to samo mając 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kardulaki napisał:

No może trochę tak jest bo ja mam pewne problemy i chciałabym  żeby facet mnie rozumiał więc trzeba się dobierać na  zasadzie podobieństw.  Na przykład nawet nie rozmawiam i nie zaczynam z bogatszymi bo oni nie zrozumieją kogoś kto pochodzi z biednej rodziny kiedyś w końcu wyjdą różnice. O tym nawet psychologowie piszą i też zauważyłam te różnice nawet jeśli ktoś pochodzi ze  wsi a drugi z miasta to też z czasem są nieporozumienia oczywiście nie w każdym związku ale wies kiedyś była specyficzna i trzeba rozumiec pewne fakty,które dla typowych mieszczuchow są niezrozumiałe. 

Bez przesady  🙂 Ja jestem ze wsi ,maz z miasta dogadujemy się bardzo dobrze o czym nie moglam powiedziec z innym chłopakiem który także ze wsi był.  To zależy od ludzi nie od statusu czy miejsca z którego pochodzi 

Edytowano przez Angel123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×