Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marcela_

Zasiłek chorobowy w ciąży. Kiedy mogę liczyć na pieniądze?

Polecane posty

Dziewczyny jestem pierwszy raz na L4 ze względu na zaawansowaną ciąże i specyfikę mojej pracy nie mogłam dłużej pracować teraz mam mieć teoretycznie wypłacany zasiłek z ZUS. Nie mam umowy o pracę tylko zlecenie ale z pełnym oskładkowaniem i dobrowolnym chorobowym wiec wg informacji od pan w zus zasiłek się należy. Pytanie kiedy realnie ja go otrzymam ? Wiem że jest 30 dni ale jak to się ma do tego rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zus ma 30 dni na wypłacenie od złożenia wniosku o zasiłek. Do 30 dni muszą Ci wypłacić. Kiedy? Niestety tego nikt nie wie, bo oni płacą kiedy chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Migotka95 napisał:

Zus ma 30 dni na wypłacenie od złożenia wniosku o zasiłek. Do 30 dni muszą Ci wypłacić. Kiedy? Niestety tego nikt nie wie, bo oni płacą kiedy chcą. 

Wiem że mają 30 dni od złożenia wszystkich dokumentów czy np mogą poprosić mojego pracodawcę o wyjaśnienie czy złożyłam na czas zwolnienie albo czy nadal pracuję.....i tak to odwlekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostawałam pieniądze w dniu w którym powinnam dostać wynagrodzenie. Pieniądze dostawałam od pracodawcy a to on rozliczał się z ZUSem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×