Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mbdzch

Mam myśli samobójcze

Polecane posty

Nie chce mi się żyć, mówię o tym czasem mojemu chłopakowi Ale ignoruje to, mówi że to gorszy dzień albo że mam tak nie gadać. Tymczasem ja straciłam całkiem chec do życia I wielokrotnie przyłapałam się na tym że myślę o tym jak  ze sobą skończyć. Boję się lekarzy, 2 lata temu leczyłam się na depresję I mam złe wspomnienia z tym związane, mam wrażenie że od tamtej pory jest tyko coraz gorzej . Czuje się potrzebuje pomocy Ale nie wiem jak o nią poprosić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie.ja to juz bylam kiedys w takim stanie ,ze chcialam jechac na Grenlandie,wziac tabletki nasenne i sie zamrozic.teraz po latach to sie smieje ale wtedy chcialam po prostu przestac wreszcie cierpiec. Jak to sie mowi_jak kto jest slabej dupy to sie i chlebem struje.wogole mam przesrane w zyciu  ale co zrobic.jakbym sie zabila to tylko sprawila bym radosc ...nsynom, ktorzy mnie nienawidza.a wiec glowa do gory ,cyc do przodu i usmiech na gebe nawet gdybys mial sie zesrac z rozpaczy.nic tak nie wkuuuuuurwia wrogow jak twoje opanowanie i szczesliwa geba.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×