Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mirelio

Kobieta wysłała mi przykrego maila- co o nim sądzić?

Polecane posty

Nie chciałbym tu publikować go publicznie, wiadomo z jakiś powodów, ale chyba wczoraj kobieta definitywnie zerwała ze mną znajomość i napisała, że spotyka się z innym.Dopero co zaczęliśmy się spotykać, fakt że mam teraz sporo kłopotów, byłem zaganiany, miałem wszystkiego dosyć a tu takie coś, Czy ktoś na priva pomógłby mi to wszystko zinterpretować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie rozumiem, o co pytasz. Sam powiedziałeś, że zerwała tę znajomość - co tu tlumaczyć?

Ja tak wywnioskowałem z całości, bo ona nie pisze tego wprost, ale może ja nadinterpretuję? Dlatego chciałem aby ktoś postronny się wypowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ale chciałbym aby ktoś spojrzał na to chłodnym okiem bez emocji, z boku. Wszystkie dane zostały zanonimizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mirelio napisał:

Ja tak wywnioskowałem z całości, bo ona nie pisze tego wprost, ale może ja nadinterpretuję? Dlatego chciałem aby ktoś postronny się wypowiedział.

Samiec... ma rację, to prywatna korespondencja. Jeśli nie rozumiesz maila, to do niej zadzwoń i powiedz „z Twojego maila wnioskuje, ze postanowiłaś mnie zostawić, gdyż spotykasz się z kims innym - czy dobrze rozumiem?”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mirelio napisał:

Rozumiem. Ale chciałbym aby ktoś spojrzał na to chłodnym okiem bez emocji, z boku. Wszystkie dane zostały zanonimizowane.

Daj. Tylko licz się z tym, że to będzie subiektywna ocena, a nie prawda objawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, simply-Roxi napisał:

Nie jest chyba pewien i nie jest pewien czy ona mówi we wszystkim prawdę oraz czy nie ma jeszcze jakiś szans u niej... 

Obrończyni uciśnionych angelus auxilium... oj ah...

Edytowano przez MYourÀNGELos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Roxi, ale chyba pierwsze pytanie jakie przyszłoby mi na myśl po mailu, to: "To znaczy co: zrywasz ze mną?".

Nie jestem winien upokorzenia tego gościa i nie na moje sumienie ono spadnie 🙏

Tylko bądź dla niego łagodna.

 

 

 

 

Będę szczera. To wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, simply-Roxi napisał:

nie lepiej dac z liścia!

Oj już tak nie przeżywaj było minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nawet nie był związek to się coś zaczynało pomiędzy nami, zadzwonić nie mogę bo mi się karta skonczyła a na tego maila nie wiem co odpisać. Dlatego moja prośba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mirelio napisał:

To jeszcze nawet nie był związek to się coś zaczynało pomiędzy nami, zadzwonić nie mogę bo mi się karta skonczyła a na tego maila nie wiem co odpisać. Dlatego moja prośba.

Ta. A w domu zostawiłeś włączone żelazko zapewne 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mirelio napisał:

To jeszcze nawet nie był związek to się coś zaczynało pomiędzy nami, zadzwonić nie mogę bo mi się karta skonczyła a na tego maila nie wiem co odpisać. Dlatego moja prośba.

Można jeszcze kupić kartę w markecie, zadzwonić od sąsiada, wyjaśnić osobiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

... no trudno, dłużej nie chcę mi się juz czekać... Pozdrawiam : )

W tej sekundzie wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×