Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
daria.michali

BioWay UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Jakie macie opinie na temat suplementów do odchudzania? Czy waszym zdaniem warto brać się za takie środki - czy polecacie wybrać inną drogę? Odchudzanie u mnie to temat drażliwy, mam wrażenie że mam dużą wiedzę, ale moja motywacja spada z drugim dniem ćwiczeń. Szukam czegoś co naprawdę działa i pomoże osiągnąć stały efekt bez efektów jojo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych wspomnianych w temacie, ale moim zdaniem warto do tego tamtu podejść inaczej - przede wszystkim nastawić się na ćwiczenia i odpowiednie jedzenie. 

Najpierw zrób badania czy wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Niebrzuszek, dzięki niemu w końcu ruszyłam z miejsca. 

Sprawdź sobie darmową prezentację na niebrzuszek.pl - genialne wskazówki i super motywacja. U mnie na razie 3 kg na minusie, bez żadnej diety i tego typu środków. 

Warto do tego tematu podejść z głową i słuchać osób, które są praktykami🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak lena2 uważam, że warto do tego tematu podejść praktycznie i takie osoby, które są praktykami nas motywują. Na pewno nie motywują mnie słuche książkowe porady od dietetyków, ale musi coś mnie pchnąć do przodu 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lena2 napisał:

Polecam Niebrzuszek, dzięki niemu w końcu ruszyłam z miejsca. 

Sprawdź sobie darmową prezentację na niebrzuszek.pl - genialne wskazówki i super motywacja. U mnie na razie 3 kg na minusie, bez żadnej diety i tego typu środków. 

Warto do tego tematu podejść z głową i słuchać osób, które są praktykami🙂 

Warto, bo sam schudł około 30kg fajnie, że się tym dzieli 🙂 

Genialny motywator 

Dokładnie ja też nie jestem fanem diet i suplementów nie wierzę w takie rzeczy po prostu. Dla mnie trening i odpowiednie odżywanie to podstawa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma kiedyś brała BioWay czy jej pomogło trudno ocenić 🙂 

Ja największy problem mam jak wyżej wspomnieli z motywacją do ćwiczeń i odchudzania. Trudno mi jest wymierzyć cel - na dłuższą metę. 

To musi być naprawdę silne postanowienie, które czasami trudno w sobie znaleźć. Ćwiczyłam kiedyś z Chodakowską, ale szybko straciłam motywację. Chyba musi nas motywować ktoś do kogo czujemy jakiś respekt jest dla nas wzorem. Możliwe, że ona dla mnie nie była. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Elenass napisał:

Nie znam tych wspomnianych w temacie, ale moim zdaniem warto do tego tamtu podejść inaczej - przede wszystkim nastawić się na ćwiczenia i odpowiednie jedzenie. 

Najpierw zrób badania czy wszystko ok. 

Też prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, daria.michali napisał:

Jakie macie opinie na temat suplementów do odchudzania? Czy waszym zdaniem warto brać się za takie środki - czy polecacie wybrać inną drogę? Odchudzanie u mnie to temat drażliwy, mam wrażenie że mam dużą wiedzę, ale moja motywacja spada z drugim dniem ćwiczeń. Szukam czegoś co naprawdę działa i pomoże osiągnąć stały efekt bez efektów jojo. 

Moim zdaniem suplementy nic nie dają ja nie wierzę. Tzn warto brać takie sprawdzone leki jak witaminę d,c trany, omega 3 itp. W inne zamienniki trudno mi jest uwierzyć, że faktycznie pomagają, ale mogę się mylić. Nigdy nie stosowałam tego typu środków. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lena2 napisał:

Polecam Niebrzuszek, dzięki niemu w końcu ruszyłam z miejsca. 

Sprawdź sobie darmową prezentację na niebrzuszek.pl - genialne wskazówki i super motywacja. U mnie na razie 3 kg na minusie, bez żadnej diety i tego typu środków. 

Warto do tego tematu podejść z głową i słuchać osób, które są praktykami🙂 

Zgadzam się w 100% 

Warto jest słuchać takich osób, które się na tym znają. 

Nie oceniam tutaj wspomnianych środków pomagających w odchudzaniu, bo nie znam. Nigdy się nie interesowałem tego typu suplementami, myślę że warto podejść do tematu na maxa praktycznie i systematycznie!

Zgadzacie się? 🙂

Ja wypisałem sobie ostatnio plan na lodówce i trzymam się tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stosował jakieś inne suplementy i może pwoeidzieć czy to faktycznie pomaga? Np nie pogarsza się zdrowie? 

Mój największy problem to brzuch i uda...ciężko mi się ubrać. Za kilka miesięcy wesele siostry, boję się że nie kupię koszuli! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×