Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ono

Wierzycie w słońce?

Polecane posty

Czy ktoś z was, albo waszych znajomych widział z bliska słońce?

Wierzycie, że słońce jest gwiazdą? Olbrzymią ognistą kulą w kosmosie?

Czemu w to wierzycie?

A może ktoś z was w to nie wierzy?

Może to co wszyscy nazywają słońcem, to tak naprawdę co innego? Może to jakaś duża żarówka, która lata wysoko nad ziemią?

Może filmy i zdjęcia, które pokazują, że nawet jak ktoś leci wysoko, to nie widzi słońca z bliska to mistyfikacja?

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może media, podręczniki i naukowcy, którzy mówią, że słońce jest gwiazdą - wszyscy są w zmowie i kłamią? Skąd wiecie, że nie?

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym, np teraz w Polsce nie widać słońca. Czy ktoś z was widzi teraz w Polsce słońce? Skoro nie, to jak możecie wierzyć w coś, czego nie widzicie? Skoro teraz słońca nie widać, czy to nie jest dowód na to, że słońce nie istnieje?

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Patus napisał:

Odstaw lepiej alkohol kaleko

To mówisz, że wszyscy ci, którzy nie wierzą w rzeczy, o których piszą podręczniki i mówią naukowcy, piją za dużo alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy którzy wierzą w słońce, choć nigdy nie widzieli go z bliska i nie wiedzą, czy nie jest tylko jakąś małą świecącą kuleczką, albo żaróweczką, to nie są naiwniacy i słońco-świrusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że wolni ludzie mają prawo do tego, żeby być anty-słońcowcami, przeciwstawić się wszechobecnej propagandzie o istnieniu słońca i przestać w nie wierzyć? Szczególnie teraz, kiedy słońca nie widać? Można wyjrzeć przez okno i co? Nie ma słońca. I co wy na to?

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goz napisał:

Ale widać gwiazdy, i nie zostało dowiedzione, że światło które się od nich odbija pochodzi od miast.

A jakie są dowody na to, że gwiazdy istnieją? Może to tylko małe żaróweczki choinkowe? Może nauczyciele, naukowcy i podręczniki kłamią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może propaganda o istnieniu słońca, to tylko wymysł producentów kremów do opalania? Przecież zawsze kiedy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu z takim uporem wmawiają nam już od dziecka, że słońce istnieje?

A spróbujcie tylko mieć swoje zdanie i odważyć się mówić ludziom prawdę, że słońce nie istnieje, to zobaczycie, że będą was uciszać, więc to dowód na to, że za wszelką cenę chcą ukryć tajemnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, goz napisał:

Cokolwiek by to nie było powszechnie przyjęło nazywać się gwiazdami, choćby brokat.

No tak, ale skąd wiadomo, że to jakieś wielkie ogniste kule w kosmosie, a nie małe światełka albo brokat? Czyli ty też nie masz pewności, że gwiazdy są ogromnymi kulistymi kulami? Może to tylko brokat?

Ludzie powinni się przebudzić i zacząć myśleć samodzielnie, kwestionować, a nie bezkrytycznie przyjmować wszystko co nam wmawiają na temat słońca i gwiazd

Edytowano przez Ono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goz napisał:

Tego nie wiem, ale ładnie wyglądają. Mi się podoba. Są tęż fajne sceny w filmach na ich tle w Gwiezdnych Wojenach.

No, to najlepszy dowód na to, że gwiazdy są wymyślone. Przecież "Gwiezdne wojny" to tylko film

Czyli skoro nie wiesz na pewno, czy istnieją i jakie są gwiazdy, to można powiedzieć, że podchodzisz do tego sceptycznie, czyli jesteś gwiazdo-sceptykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, goz napisał:

Mam raczej romantyczne usposobienie, dlatego nie mogę powiedzieć, że w nie nie wierzę. Gwiazdy są piękne, wschody i zachody Słońca są równie ujmujące więc nawet gdyby miały być dwa Słońca po obydwu stronach Ziemi obcowanie z nimi jest tak samo zjawiskowo wzniosłym doznaniem dla mnie.

No właśnie! Czyli jest wolność i każdy ma prawo wierzyć w słońce po swojemu, a nie w jakąś jedną narzuconą "prawdę", zgadzasz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, goz napisał:

Jak ktoś jeszcze się z tym zgodzi mógłbym to na poważnie rozważyć pod warunkiem, że Słońce będzie świeciło takim samym blaskiem jak teraz i będzie tak samo ciepłe. Spór o samą prawdę naprawdę mi nie leży, wolę zgodę, przyjaźń, miłość, pokój.

Myślę, że na pewno znajdzie się wiele takich osób :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Słońce to tylko stan naszego umysłu. Gdyby zagłębiać się w jego strukturę okaże się, że nie istnieje. Tak samo jak wszystko dookoła i my sami.😌

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Ocho! Mamy plaskoziemca

Ależ kształt Ziemi jest zupełnie umowny. Przycież to co obserwujemy to i tak tylko zaburzenia superpozycji i załamania fal prawdopodobieństwa. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nemetiisto napisał:

Oczywiście, że Słońce to tylko stan naszego umysłu. Gdyby zagłębiać się w jego strukturę okaże się, że nie istnieje. Tak samo jak wszystko dookoła i my sami.😌

Guzik prawda, nic nie istnieje, Ty też. Prawdziwy jestem tylko ja, reszta to wytwór mojej wyobraźni 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Podniebny czepek napisał:

Masz racje słońca już dawno dawno niema wlasnie

nie ma nie widzialam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ono napisał:

No tak, ale skąd wiadomo, że to jakieś wielkie ogniste kule w kosmosie, a nie małe światełka albo brokat? Czyli ty też nie masz pewności, że gwiazdy są ogromnymi kulistymi kulami? Może to tylko brokat?

Ludzie powinni się przebudzić i zacząć myśleć samodzielnie, kwestionować, a nie bezkrytycznie przyjmować wszystko co nam wmawiają na temat słońca i gwiazd

Ty tak na serio? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Wierze w Slonce i je czcze. Wiec przestan obrazac moje uczucia religijne.

Dążymy do zniesienia tego artykułu, więc przyzwyczajaj się, że niedługo będzie można to robić legalnie. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm, znika przeciez na noc, a ksiezyc to ponoc pusty satelita obych tv, nagrywaja pewnie ewolucje dla wyzszych ras..

Edytowano przez akimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marinero napisał:

nasza materialnowsc to tylko wyobrazenie "duchow " o maszej egzystencji w czasie i przestrzeni

Nie no, tutaj to już popłynąłeś.😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×