Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
groback

Niespełniony

Polecane posty

Ech muszę się wyżalić przez internet bo normalnie wybuchnę 😞 dwa lata temu poznałem pewną dziewczynę w pracy i jakoś szybko się w sumie zaprzyjaźnilismy. Praktycznie pół dnia spędzaliśmy razem i smieszkowaliśmy, w sumie z żadną dziewczyną wcześniej nie czułem się tak dobrze.

Po paru miesiącach postanowiłem coś podzialać bo koleżanka sama często inicjowała kontakt, ale po moim zaproszeniu na kawę zrobiło się drętwo i wyszło, że ma chlopaka 😕 przyznam, że mnie to podłamało i ostudziliśmy relację, bo było niezręcznie. Po jakimś czasie jednak sie zaczęliśmy dogadywać i juz do tego nie wracaliśmy.

Znalazłem kogoś innego ale caly czas czuję, że to nie to samo. Niestety porównuję ją z dziewczyną z pracy:/ Ostatnio zauwazylem pierścionek zareczynowy na palcu koleżanki i aż do teraz mnie trzyma mega dół.

Myślę o rzuceniu pracy, chociaż jest mi tu dobrze, ale wsiada mi na psyche każdy kontakt ze znajomą, bo duszę się tutaj okropnie.

Myslicie że przy takim ciągłym kontakcie uczucie w końcu wygasnie? Najgorsze, że nikt inny mnie nie interesuje, nawet bardziej atrakcyjny:/ Czuję, że w ogóle nie żyje własnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę Cię zmartwić. rzadko uczucie do kogoś wygasa. Może z nią porozmawiaj. Nawet jak byś miał wyjść na totalnego ...a. Możesz też zrobić akcje jak z pięknej książki romantycznej, czyli poprosić kobietę żeby poderwała tego kolo tej twojej niuni. Powiedzieć jej że ten kolo ją zdradza. Pocieszać ją po zakończeniu związku i będzie git. Oczywiście to żart. Ja bym na twoim miejscu odpuściła. Nie zwalniać się z pracy, ponieważ to twoje życie i to ty napracowałeś się by tą pracę zdobyć. Powiedzieć jej że ją lubisz inaczej i że nie będziesz przez to psuć jej związku. Kup sobie kota albo świnkę morską i zapomnisz. Pa. Powodzenia i kieruj się głosem serca a nie rozsądku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×