Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzannke

decyzja o niepracowaniu

Polecane posty

Czy ktoras z was podjęła taka decyzję?

 

Nie ukrywam, że nigdy nie chciałam pozostać aktywna zawodowo, w ogóle pracować. Raczej uwiesze sie na rodzicach i na spoelcznestwie, ale mam dośc pytań o prace, bo nie pracuję i juz raczej pracowac nie bedę.

 

Tylko bez trollowania w postaci pasożytnictwa społecznego, bo mi to raczej zwisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2021 o 00:18, Bolek napisał:

Tybetańscy mnisi siedzieli godzinami na mrozie i suszyli na plecach mokre prześcieradła, jakaś Czeszka żarła ziemię i dodatkowo pobierała energię od słońca więc spoko możesz sobie nie pracować

myslisz ze podatnicy mnie oplaca? Bo potrzeby mam, a do pracy wolami mnie nie zaciagną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, zuzannke napisał:

myslisz ze podatnicy mnie oplaca? Bo potrzeby mam, a do pracy wolami mnie nie zaciagną

Nie martw się tym w ogóle. Tutejsi celebryci pokazują, że śmietniki są pełne jedzenia. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2021 o 08:52, Różniczka napisał:

Jeszcze tylko taki drobny szczegół, obecnie pewnie jesteś zdrowa ale jak kiedyś zachowujesz to co?

to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Różniczka napisał:

A to że o darmowej służbie zdrowia zapomnij,

Tak naprawdę to tylko kwestia umiejętności lawirowania między kolejnymi propozycjami pracy z UP. Znam dziewczynę, która żyje tak od lat. W tym roku kończy 30. Tatuś kupił auto, komórkę, opłaca abonament. Ona dorywczo zajmuje się sztuką. Ani myśli wyprowadzić się od rodziców choć już od kilku lat chcą kupić jej mieszkanie byle się jej pozbyć. W rozmowach wspomina o zostaniu ekskluzywną damą do towarzystwa. Atrakcje, wyjazdy itp. zapewniają jej kolejno uwodzeni faceci. Da się. 😉

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kochana, to się nigdy nie skonczy.

Niestety Polska jest dzisiaj rajem dla wszelkiego rodzaju wyłudzaczy i cwaniaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Bolek napisał:

Narazie pewnie utrzymuja cię rodzice. Jeśli chcesz nie pracować to musisz sobie znaleźć frajera który będzie na ciebie robił - ale trzeba do tego jakoś wyglądać i nauczyć się dobrze dawać düpy. Druga opcja to rodzic dzieci rok po roku oczywiście każde z innym wtedy na każde masz 500 + i alimenty + coś z mopsu. 

dzieki, przeszłam juz na MOPS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja zona nie pracowala jak urodzil sie syn, pozniej ja w czasie covida zostalem bez pracy i zostalem z dzieckiem w domu a ona poszla pracowac. obecnie pracujemy oboje. to czy chcesz pracowac i czy mozesz zalezy od ciebie, nie ludzi dookola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×