Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Czy mimo mojej fobii społecznej będę musiała wstawić się w sądzie ?

Polecane posty

Dzisiaj odebrałam pismo z sądu i jestem tam wezwana do wstawienia się w sprawie przyznania opieki mamie i tacie mojego chłopaka. Mój chłopak też dostał wezwanie i oni również na tą sprawę. Mam dobre kontakty z jego rodzina więc tutaj problemu nie mam, natomiast mam problem dość duży a mianowicie chodzi o moje zaburzenia psychiczne ( mam rozpoznaną fobie spoleczną i zaburzenia lękowe "lęk paniczny". Miałam 2 tygodnie temu  interwencję pogotowia u mnie w mieszkaniu z powodu moich bardzo silnych ataków lękowych, których nie mogłam opanować bo cała byłam roztrzęsiona. Te moje ataki lękowe były spowodowane lękiem i stresem przed przesłuchaniem przez mops. Mam bardzo duże trudności w kontaktach ludzkich i na samo myślenie o tym że muszę się gdzieś wstawić i być przesłuchiwana dostaje właśnie takich ataków lękowych. Mam leki od psychiatry przeciwlękowe ale mi one nie pomagają nawet jak wezmę w większych ilościach bo ten lęk jest silny. Leczę się psychiatrycznie od paru lat z powodu moich lęków. Teraz mam się wstawić na 9 kwiecień w sądzie dla nieletnich i mają mnie przesłuchiwać właśnie o przyznanie opieki nad moim dzieckiem rodzinie mojego chłopaka na czas mojego leczenia. Mam wyrazić zgodę ale wiem że będę przesłuchiwana. Chodzę na psychoterapie byłam już 3 razy ale nic mi to nie da bo psychoterapeuta dopiero poznaje moja chorobę więc nie wiem czy będzie mi w stanie jakoś pomóc w tej sytuacji. Ja bardzo mam te lęki nasilone i dodatkowo teraz stres mi doszedł. Co ja mogę zrobić w takiej sprawie ? Wiem że muszę tam być obowiązkowo bo inaczej karę dostanę. A jeśli nie pójdę z powodu tych moich ataków paniki i lęków przed przesłuchaniem to co ja mam zrobić ? Czy jest jakaś opcja że napiszę pismo do sądu i opiszę na tym piśmie że mam chorobę psychiczną i nie jestem w stanie tam iść ? Co mam zrobić ? To bardzo dla mnie wazne bo to nie jest u mnie tylko stres to jest męczarnia i ja na tej rozprawie mogę wezwać pogotowie bo dostanę tych drgawek i ataków paniki. Pomocy!!!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo odebranie telefonu i dzwonienie do obcej osoby powoduje u mnie te objawy czyli szybkie kołatanie serca, drżenie ciała, rąk, pot, uczucie gorąca, nogi z waty i chce mi się wymiotować przy tym. To jest dla mnie bardzo trudne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze potraktuja Cie jak dziecko na jakąś prośbę? Sprobuj. W spokojnym pokoju, w obecności psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eva napisał:

A moze potraktuja Cie jak dziecko na jakąś prośbę? Sprobuj. W spokojnym pokoju, w obecności psychologa

A gdybym napisała do nich pismo z pomocą psychoterapeuty albo ktoś zadzwonił i poinformował ich o moich zaburzeniach? Ja naprawdę nie jestem w stanie tam iść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jak nie pójdziesz to Cię doprowadzą. 

To doprowadzą mnie na pogotowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xNiktx napisał:

A gdybym napisała do nich pismo z pomocą psychoterapeuty albo ktoś zadzwonił i poinformował ich o moich zaburzeniach? Ja naprawdę nie jestem w stanie tam iść. 

Sprobuj napisać pismo, nie jestem prawnikiem, nie znam sie na tym. Ale jak masz takie problemy i mozesz je udowodnic opinia od lekarza psychiatry to moze oni maja jakies rozwiazania dla takich sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale do uprawiania seksu, zajścia w ciążę i rodzenia dziecka jakoś fobii nie miałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam twoje posty w historii. Niezła z ciebie cwaniara. Zrobiła sobie dziecko, które potem oddała na wychowanie "teściom", ale kasę 500 plus i 1000 kosiniakowe zabiera sobie ona karlica 150 cm mimo że nie zajmuje się dzieckiem 😄

Podobno taką ma wielką fobię społeczną, ale chciała zrobić awanturę atrakcyjniej sąsiadce, która flirtuje z jej chłopakiem 😄

Jesteś żałosna.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ci te leki przeciwllękowe nie pomagają, to moze je powinnas zmienic?

Dosc mozno dziala Efectin/Venlectine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×