Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Siostra 2021

Toksyczna siostra

Polecane posty

Od zawsze wyrastałam z poczuciem ze moja siostra jest lepsza ładniejsza mądrzejsza .One ze mnie drwiła kpiła czasami dostawałam manko .Mój tato był po mojej stronie moja mama po jej stronie to tyle z dzieciństwa Rodzice byli Ok kochający ale były awantury babciami .Przykłady jaka jest moja siostra dorosła kobieta 2 dzieci -mężatka Nigdzie nie pracuje utrzymuje ja mąż .Każde święta spędzone razem przeistaczamy się w piekło .Krytykowała jedzenie wszystkich skłócała Sztorcowała mojego tatę nie miała szacunku do nikogo Wszyscy milczeli przy stole dla świetego spokoju tylko ona mówiła .Jak chciałam coś powiedzieć moja mama do mnie na boku .Przestań proszę nie odzywaj się najlepiej przytakiwać .Jak chciałam wyjaśnić ze tak nie może być ze siedzimy jak zbite psy a ona po nas jeździ odpowiadała ze trzeba być mądrzejszym Gdy dochodziło do wymiany zdać ostrzej moja mama obwiniała mnie mówić po co to było z nią się nie wygra ,wywołałaś awanturę i nic nie wskórałas Zrezygnowałam ze wspólnych świat Jej mąż skarży sue bardzo na nią mojej mamie ale szybko zmienia zdanie i udaje ze jest Ok lub naprawdę wierzy w to .Opowiedział historie która zwaliła mnie z nóg .Syn mojej siostry który sprawiał problemy od dziecka ma zespół Aspergera dostał prace w nocy  tzn zaczynał o 2 w nocy Moja siostra nie chciała aby on po nocy pracował syn 27 lat .Jej mąż powiedział ze nic mu się nie stanie .To ja doprowadzili do furi przez kilka dni wstawała o 2 w nocy waliła garami z całej siły krzycząc pobudka wstawać Marek idzie do pracy !!!wstawać .Maz jej był tym załamany nawet to nagrał .Moja mama była tym przerażona.Taka po krótce jaka jest moja siostra Jeszcze jedna historia mi się  przypomniała Kobieta w sklepie najechała na nią wózkiem tak ona twierdziła Niby słabo przeposiła Moja siostra wychodząc ze sklepu poszła za nią .Jechała za nią samochodem pół miasta .Gdy kobieta zaparkowała i odeszła moja siostra wyszła z samochodu izarysowała  jej samochód kluczykami Dopiero spokojnie odeszła Moje dzieci skoczyły studia z dobrymi wynikami .Nie mogę i tym mówić wspominać bo denerwuje to moja siostrę Moja siostra ma wnuki nie można nazywać ja babcia tylko po imieniu .Jej wnuki myślą ze babcia to moja mama i dziadek A prawdziwa babcia to porostu Kasia Na pytanie kto to Kasia odpowiadają mama mojej mamy .Ostatno moja siostra cały czas mnie poucza ponieważ wszystkie kontakty pozrywane zostałam tylko ja Napisała mi ze jestem bardzo mało inteligentna etc Używa wulgarnych słów które rzekomo ja użyłam .Nie wiem co mnie bardziej boli czy ten wulgaryzm którego nie użyłam czy to ze napisała mi ze jestem mało inteligentna .Poszło o to ze chciała do mojego mieszkania przenieść przechować maszyny do biegania U siebie robiła remont ma tez inne mieszkanie ale nie chciała tam w nieznanych dla mnie przyczyn I niby ha sprawiłam wulgarnym słowem .Nic takiego nie było zastanawiam się co ona wymyśliła Mój syn powiedział co ci zależy trzeba byli się zgodzić przyjąć maszynę która zawaliła by cały pokój na rok Dodam ze maszyna zepsuta jakby ktoś chciał przerobić to na coś dobrego ze nieznany używać Nie to był złom .Moja mama powiedziała ze ona jej bardziej naubliżała i ze to zna i zmieniła temat .Gdy chce dalej kontynuować zmienia temat zupełnie jakby była oderwana od rzeczywistości mówi i kwiatach ciuchach .Mój tato Odp mi po co jej odpowiadasz po co wchodzisz w dyskusje Teraz masz co chciałaś Nie odpisuj nie odbieraj tel A ty się bierzesz z nią za łby a potem się dziwisz .Co to wogle wszystko jest Mój mąż nienawidzi mojej siostry słucha ale ogólnie naturalnie nic go to nie obchodzi Mie widział jej kilka lat .Czy pozostaje mi zerwać z nią kontakty po tym jak nazwała mnie mało inteligentna Co robić czy dalej udawać ze wszystko Ok Jak się jej przytakuje lub tylko słucha to jest Ok Nie można wypowiadać swojego zdania Jak już to tylko takie zdanie które jej pasuje.Tak myśle ze czas się pożegnać do końca życia 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, oliloli napisał:

Poczytaj o metodzie szarego kamienia. Wszyscy doradzają cię dokładnie to co powinnaś zrobić, bo siostra ma cechy narcystyczne. 

Dziękuje za odpowiedz .Zerknęłam na you tub co to za metoda .Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale wychodzi na to ze lepiej się nie odzywać nie dzielić z wiadomościami etc .Moja mama tak robi od lat przytakuje lub milczy zmienia temat .Ostatnio unika z nią kontaktów Chodziły na spacery z psem ,na spacerze nie rozmawiają kiedyś wchodziła do jej domu ,teraz odrazu idzie do swojego   Nie wiem czy to jest normalne zaoszczędza sobie nerwów ale sytuacja jest ciagle taka sama  .Siostra ze wszystkimi walczy I lubi słuchać ze ktoś tez tak z kimś walczy .Ostatnio skomentowała jedna osobę cyt co to za kobieta zatruwa życie innym straszne to ze taka baba nie zdaje sobie sprawy z tego Zatkało mnie ..mówiła o sobie !! tamta osoba o której mówiła jest tez toksyczna .To matka jej synowej .Jej synowa  nie odzywają się z matka .Jej syn nienawidzi rodziców żony a oni nienawidzą jego .Siostra i tu ciekawostka bardzo wspiera swojego syna i synową i to trochę nie gra z tym narcyzmem .Chce kontrolować swoje dzieci robi to ale nie skąpi na nich pieniędzy np Jej syn zrwał kontakty z Tesciowa Jego żona tez to zrobiła .Tamta osoba -Tesciowa podała nawet córkę do sądu Moja siostra wspierała wtedy synowa bardzo z nienawiści do jej matki .Trudno się połapać w tym wszystkim .Metoda szarego kamienia to nic innego jak zaprzestanie dzielenia się  informacjami to jest ton co robi moja mama ?? Moja mama nie jest szczęśliwa z tym co robi Sztuczny spokój uzyskała a w środku boli ja wszystkio .To ze moje siostra jest narcyzem to wiemy Chociaż mam wątpliwości czy to nie inna choroba A może nie umiemy z nią postępować Mój syn twierdzi ze to ukryta choroba psychiczna i na to jak mówi bierze się ciezkie  leki.Już  dawno ograniczyłam kontakty Teraz muszę zerwać ostatnie więzi bo po co to trzymać Nie spędzam już świat razem .Moje dzieci idą czasami na wieczór w wigilie do mojej mamy jak ona jest .Córka sprząta ze stołu ładuje zmywarkę tylko po to aby jej nie słuchać a syn unika miejsc gdzie ona jest Odp jednym zdaniem nie wchodzi w dyskusje Moja siostra zawsze daje im kasę to jest tez dziwne bo nie podejrzewam ja o przekupstwo My nie potrzebujemy pieniędzy Ale gest miły .Tak jak moje dzieci mówią nie dajmy się zwieść ze ona jest normalna .Przyznam ze jest mi ciężko ale podjęłam decyzje zerwania kontaktów Moj mąż to zrobił .Dzieci nie chcą podejmować większych planów bo jak mówią nie na co się nad tym zastanawiać  Gryzie mnie to wewnętrzne ale nie mogę z nią bo tak naprawdę czuje ze jestem głupia popełniam błędy w rozmowie z nią .Czuje ze jestem głupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerknęłam na you tub co to za metoda .Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale wychodzi na to ze lepiej się nie odzywać nie dzielić z wiadomościami etc .Moja mama tak robi od lat przytakuje lub milczy zmienia temat .Ostatnio unika z nią kontaktów Chodziły na spacery z psem ,na spacerze nie rozmawiają kiedyś wchodziła do jej domu ,teraz odrazu idzie do swojego   Nie wiem czy to jest normalne zaoszczędza sobie nerwów ale sytuacja jest ciagle taka sama  .Siostra ze wszystkimi walczy I lubi słuchać ze ktoś tez tak z kimś walczy .Ostatnio skomentowała jedna osobę cyt co to za kobieta zatruwa życie innym straszne to ze taka baba nie zdaje sobie sprawy z tego Zatkało mnie ..mówiła o sobie !! tamta osoba o której mówiła jest tez toksyczna .To matka jej synowej .Jej synowa  nie odzywają się z matka .Jej syn nienawidzi rodziców żony a oni nienawidzą jego .Siostra i tu ciekawostka bardzo wspiera swojego syna i synową i to trochę nie gra z tym narcyzmem .Chce kontrolować swoje dzieci robi to ale nie skąpi na nich pieniędzy np Jej syn zrwał kontakty z Tesciowa Jego żona tez to zrobiła .Tamta osoba -Tesciowa podała nawet córkę do sądu Moja siostra wspierała wtedy synowa bardzo z nienawiści do jej matki .Trudno się połapać w tym wszystkim .Metoda szarego kamienia to nic innego jak zaprzestanie dzielenia się  informacjami to jest ton co robi moja mama ?? Moja mama nie jest szczęśliwa z tym co robi Sztuczny spokój uzyskała a w środku boli ja wszystkio .To ze moje siostra jest narcyzem to wiemy Chociaż mam wątpliwości czy to nie inna choroba A może nie umiemy z nią postępować Mój syn twierdzi ze to ukryta choroba psychiczna i na to jak mówi bierze się ciezkie  leki.Już  dawno ograniczyłam kontakty Teraz muszę zerwać ostatnie więzi bo po co to trzymać Nie spędzam już świat razem .Moje dzieci idą czasami na wieczór w wigilie do mojej mamy jak ona jest .Córka sprząta ze stołu ładuje zmywarkę tylko po to aby jej nie słuchać a syn unika miejsc gdzie ona jest Odp jednym zdaniem nie wchodzi w dyskusje Moja siostra zawsze daje im kasę to jest tez dziwne bo nie podejrzewam ja o przekupstwo My nie potrzebujemy pieniędzy Ale gest miły .Tak jak moje dzieci mówią nie dajmy się zwieść ze ona jest normalna .Przyznam ze jest mi ciężko ale podjęłam decyzje zerwania kontaktów Moj mąż to zrobił .Dzieci nie chcą podejmować większych planów bo jak mówią nie na co się nad tym zastanawiać  Gryzie mnie to wewnętrzne ale nie mogę z nią bo tak naprawdę czuje ze jestem głupia popełniam błędy w rozmowie z nią .Czuje ze jestem głupia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×