Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dryblas

Jaka różnica między kobietą za którą się ciągle płaci a prostytutką?

Polecane posty

Przed chwilą, 2libed napisał:

to minimalna stawka brutto znam kogoś kto ma 17 tirów i świeżak zarabia 6 na rękę to wychodzi brutto pewnie z 8-9 bo oni maja diety to inaczej sie oblicza.

Potwierdzam , mam dwóch znajomych co na tirach jeżdżą to jeden ma koło 8 a ten drugi nie pamiętam ale jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Potwierdzam , mam dwóch znajomych co na tirach jeżdżą to jeden ma koło 8 a ten drugi nie pamiętam ale jeszcze więcej.

wolę nie wiedzieć ile drugi ma dla komfortu psychicznego😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, 2libed napisał:

na tym samym też nic nie grozi poza tym że wyłaczy się jak bezpiecnzik wybije 😄 lepiej w upsa było zainwestować  bo by sie ine wylaczal przy braku pracdu.

Albo spali przy okazji... ups nie jest minimalist to bydle duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, 2libed napisał:

pewnie, możesz sobie kable i do jajec podciągnąć i się prądem łechtać tylko po co ? to co zrobiłes było bez sensu i szkoda było portfela 😄 za 300zł kupisz upsa ktory przez jakieś 10-15 minut pociągnie taki obciązenie w razie braku pracy czyli zasejwujesz 😄 tylko to pikanie jest denerwujące ja tego nie mogę znieść, zwykle jak maja m,niej pradu to czesciej pikają.

 

 

No jeszcze pika. Ups też będzie jak droższy będzie sprzęt. Może właśnie na innej ścianie teraz będzie ups bo znowu puszczać gniazdka to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, 2libed napisał:

spalić się nadal może ty nie kumasz że nowa instalacja na skoki napięcia nie ma wpływu. od tego jest ups. napięcie stabilizuje stabilizator a nie nowy kabel. są tez zasilacze ze stabilizatorem napięcia ale cena też pewnie kolo 200zł.

Jak byś wiedział jaka jest u mnie instalacja elektryczna to też byś sobie nowke puścił oprócz ups.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, maxii napisał:

wolę nie wiedzieć ile drugi ma dla komfortu psychicznego😉

12+

3 minuty temu, 2libed napisał:

instalacja nie ma wplywu na to czy sie spali kiedy to w koncu zrozumiesz to zwykly kabel ktorym plynie prad o roznej aplitudzie częstotliwosci czy napięciu. musi być zwarcie żeby ten bezpiecnzik wybiło a żeby spaliło tivi to wystarczy  wahanie napięcia i już poszedł z dymem zasilacz w nim.

Niektóre mają, mi dzwoniąc do drzwi mrygał tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

12+

jak miło z twojej strony 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, 2libed napisał:

jakbyś rozumiał jak działą przepływ prądu to byś wiedział że to co zrobiłeś jest kompletnie bez sensu przy takim założeniu jak chciałes osiągnąc czyli w żaden sposób sprzętu nie chroni a obciązenie tego sprżetu jest znikome wiec kompletny bezsens tym bardziej ze te kable po ścianie biegna.

 

No to chyba lepiej mieć zapas no nie?

1 minutę temu, 2libed napisał:

kup sobie oscyloskop to zobaczysz jakie tam masz wahania 😄 i zrozumieszz od czego się coś uszkadza.

Wiesz z czego są zrobione kable które mają kilka dekad? Przy remoncie pokoju pstrykacz światła robił coraz wyżej bo mu się kruszylo w palcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 2libed napisał:

za 6 netto to ciezko jest kogoś znaleźć ukraincy mają takie stawki ael wiele firm nie zleca przewozów ukrainskim czy bialoruskim kierowcom maja zastrzeżenia w umowach że ich nie chca.

 

chyba nie trzeba byc zbyt kumatym żeby byc kierowca tira za co oni im płacą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 minut temu, 2libed napisał:

bo pewnie ktoś od dzwonką podciągnął gniazdko czasami chyba dzwonki były na liczniku nie twoim tylko wspolnym wiec moze jeszcze chciał na prądzie zaoszczędzić 😄 mogles mies dzwonek albo tivi bez homologacji i zakłócało, nadal kabel tu nic nie wnosi.

 

- Trzeba by wymieniać cała elektryke w mieszkaniu koszt kilka tysięcy złotych.

- To wszystko jest gowwo warte to ja tylko do konsol i tv poproszę nową a reszta się może spalić.

Tak wygląda moje myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 2libed napisał:

tylko tak ci sie wydaje. jakby ci ktos kazal opone wymienic to mysle ze przerosloby to twoje mozliwosci a co dpiero inne rzeczy. to odpowiedzialna praca wbrew pozorom. poza tym wyjezdzsz w poniedzialek wracasz w piatek przynajmniej w firmie ktora ja znam jak krotsze kursy to robisz ich kilka czyli nie ma cie w domu przez kilka dni, spisz w ciezarowce bo wiekszosci szkoda kasy na hotele chyba tylko niektore kraje wymagaja okazania rachunku z hotelu i zabraniaja spac w kabinach.

 

 

no każda praca czegoś wymaga ale są bardziej wymagające zawody lekarz prawnik informatyk i tez bardziej szanowane społecznie a kierowca tira to niemal każdy utożsamia z tirówkami i brakiem higieny osobistej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, 2libed napisał:

tylko tak ci sie wydaje. jakby ci ktos kazal opone wymienic to mysle ze przerosloby to twoje mozliwosci a co dpiero inne rzeczy. to odpowiedzialna praca wbrew pozorom. poza tym wyjezdzsz w poniedzialek wracasz w piatek przynajmniej w firmie ktora ja znam jak krotsze kursy to robisz ich kilka czyli nie ma cie w domu przez kilka dni, spisz w ciezarowce bo wiekszosci szkoda kasy na hotele chyba tylko niektore kraje wymagaja okazania rachunku z hotelu i zabraniaja spac w kabinach.

 

 

Według danych yt to najbardziej niebezpieczny zawód świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 2libed napisał:

dlatego lekarz prawnik czy informatyk zarabia zwykle wiecej niz kierowca.

 

uważam jednak że za kręcenie kierownicą czasami bezmyślne nie powinni tyle dostawać to od razu i za 6 k by jeżdziły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, 2libed napisał:

wymiana calej ma sens puszczenei jednego kabla nie ma sensu.

jak sie spali to to twoje tez nie będzie działało bo się wszystko spali i będzie wywalalo. poza tym co z tego nawet jakby ci konsola dzialala jak nie bedziesz mial np. światła 😄

 

Jaki sens jak koszt roboty przeważa wartość agd?? 😗 tutaj mam nową elektryke do ważnych rzeczy rtv jak to określiła elcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Według danych yt to najbardziej niebezpieczny zawód świata.

bardziej niebezpieczny niż żołnierz w Afganistanie?

gdzie ta niebezpieczność sie kryje oni tak kreują tylko ten swój zawód a tam w nim niema nic ekscytującego ot jeżdżenie po drodze fakt na Ukrainie może trochę niebezpieczniej bo wieksze dziury na jezdniach i tirówki też mogą zarazić😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, maxii napisał:

no każda praca czegoś wymaga ale są bardziej wymagające zawody lekarz prawnik informatyk i tez bardziej szanowane społecznie a kierowca tira to niemal każdy utożsamia z tirówkami i brakiem higieny osobistej 

Nie uważam informatyki za bardziej wymagający.

 

5 minut temu, 2libed napisał:

dlatego lekarz prawnik czy informatyk zarabia zwykle wiecej niz kierowca.

 

Nie wiecej niż tira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, maxii napisał:

uważam jednak że za kręcenie kierownicą czasami bezmyślne nie powinni tyle dostawać to od razu i za 6 k by jeżdziły 

Ja uważam że informatycy powinni robić gry za cukierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Nie uważam informatyki za bardziej wymagający.

 

Nie wiecej niż tira.

informatyk musi duzo umieć i byc bardziej inteligentnym niz kierowca tira 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, maxii napisał:

bardziej niebezpieczny niż żołnierz w Afganistanie?

gdzie ta niebezpieczność sie kryje oni tak kreują tylko ten swój zawód a tam w nim niema nic ekscytującego ot jeżdżenie po drodze fakt na Ukrainie może trochę niebezpieczniej bo wieksze dziury na jezdniach i tirówki też mogą zarazić😀

Przesadzasz , ja nawet i za 6 do ręki bym nie chciała takiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, maxii napisał:

bardziej niebezpieczny niż żołnierz w Afganistanie?

gdzie ta niebezpieczność sie kryje oni tak kreują tylko ten swój zawód a tam w nim niema nic ekscytującego ot jeżdżenie po drodze fakt na Ukrainie może trochę niebezpieczniej bo wieksze dziury na jezdniach i tirówki też mogą zarazić😀

W statystykach najwięcej zgonów, inna sprawa że często przez zawał od otyłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, maxii napisał:

informatyk musi duzo umieć i byc bardziej inteligentnym niz kierowca tira 

Z doświadczenia wiem bo jestem nim. Kierowca tira musi mieć dużo inteligencji społecznej.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Elciaa29 napisał:

Przesadzasz , ja nawet i za 6 do ręki bym nie chciała takiej pracy.

może i tak ale ty jesteś kobietą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Przesadzasz , ja nawet i za 6 do ręki bym nie chciała takiej pracy.

W usa chyba napadaja na tiry i strzela kierowca że strzelby jak w szybcy i wściekli, tam chyba sto tysięcy dolarów rocznie +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, maxii napisał:

może i tak ale ty jesteś kobietą 

Nie ważne , jak byś popracował jako kierowca tira z miesiąc albo 2 to byś inaczej mówił XD

Edytowano przez Elciaa29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Z doświadczenia wiem bo jestem nim.

informatykiem czy kierowcą ? bo jak informatykiem to nie czujesz sie lepszy od kierowców tirów...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, maxii napisał:

informatykiem czy kierowcą ? bo jak informatykiem to nie czujesz sie lepszy od kierowców tirów...

 

Biernym zawodowo informatykiem. Nie czuję się lepszy bo by mnie zgasili jak peta swoim doświadczeniem życiowym i społecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Ja uważam że informatycy powinni robić gry za cukierki.

runęło moje całe spojrzenie na pracę informatyka🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Biernym zawodowo informatykiem. Nie czuję się lepszy bo by mnie zgasili jak peta swoim doświadczeniem życiowym i społecznym.

nie przesadzaj a co oni niby wiedzą sa jak roboty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, maxii napisał:

runęło moje całe spojrzenie na pracę informatyka🤣

No siedzą i psują powietrze. Komputery ślepy zaułek technologii. Tablety (też smartphony) i konsole najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, maxii napisał:

informatykiem czy kierowcą ? bo jak informatykiem to nie czujesz sie lepszy od kierowców tirów...

 

A dlaczego ktokolwiek miał by się czuć lepszy od kogoś innego z powodu zawodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×