Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy ktoś oglada jej filmiki na fb, youtu.be? Co myslisz o jej teoriach o męskiej i żeńskiej energii? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 09:04, Geneza. napisał:

Czy ktoś oglada jej filmiki na fb, youtu.be? Co myslisz o jej teoriach o męskiej i żeńskiej energii? 

Nikt nie oglada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2021 o 11:43, Geneza. napisał:

Nikt nie oglada? 

Ja oglądam! Uważam, że mówi bardzo mądre rzeczy:) Wierzę jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że ona na zbyt wiele luzu pozwala swojemu partnerowi. On sie nie opiekuje dzieckiem, tylko ona, nic dziwnego że chce kolejne dziecko ... on pracuje dużo a wolny czas często spędza z kolegami na "swojej pasji" desce surfingowej albo po prostu na piciu z kolegami - niby jest w zwiazku a zachowuje sie jak kawaler. 

Ona siedząc z dziećmi w domu nawet nie bedzie świadoma jak on sobie kochankę znajdzie, stać go na to a i o wymówkę bedzie latwo bo ona go nie kontroluje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Geneza. napisał:

A mnie się wydaje że ona na zbyt wiele luzu pozwala swojemu partnerowi. On sie nie opiekuje dzieckiem, tylko ona, nic dziwnego że chce kolejne dziecko ... on pracuje dużo a wolny czas często spędza z kolegami na "swojej pasji" desce surfingowej albo po prostu na piciu z kolegami - niby jest w zwiazku a zachowuje sie jak kawaler. 

Ona siedząc z dziećmi w domu nawet nie bedzie świadoma jak on sobie kochankę znajdzie, stać go na to a i o wymówkę bedzie latwo bo ona go nie kontroluje. 

Skąd te rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 09:04, Geneza. napisał:

Czy ktoś oglada jej filmiki na fb, youtu.be? Co myslisz o jej teoriach o męskiej i żeńskiej energii? 

to nie są jej teorie, wiedza dostepna jesli poszukasz/poczytasz

Mowi z sensem, pomogla wielu kobietom, bije od niej pozytywna enregia

obserwuje z przyjemnoscią...

ale jestem ciekawa jak rozwinie się jej związek i czy przetrzyma powiedzmy z 10lat

bo jak na razie przez ok 3 lata o ile sie nie mylę.. 

koles zatail ze ma dziecko , z tego co mowi ona, to opieka nad dziecmi to glownie jej dzialka i niby jej to pasuje, ale juz chce negocjowac przy kolejnym ( na ktore on ją namawia po tym jak jej kajdanek na palec założył) wiec chyba jednak jej ten podzial ról tak do konca nie pasuje:P. 
ale generalnie jedno z wartosciowszych kont w sieci jak dla mnie

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2021 o 15:47, Geneza. napisał:

A mnie się wydaje że ona na zbyt wiele luzu pozwala swojemu partnerowi. On sie nie opiekuje dzieckiem, tylko ona, nic dziwnego że chce kolejne dziecko ... on pracuje dużo a wolny czas często spędza z kolegami na "swojej pasji" desce surfingowej albo po prostu na piciu z kolegami - niby jest w zwiazku a zachowuje sie jak kawaler. 

Ona siedząc z dziećmi w domu nawet nie bedzie świadoma jak on sobie kochankę znajdzie, stać go na to a i o wymówkę bedzie latwo bo ona go nie kontroluje. 

A gdzie jest napisane, kto w jaki sposób powinien zachowywać się w związku? 🙂 Jeżeli im odpowiada taki układ, to nic tylko cieszyć się razem z nimi ich szczęściem. 🙂 Poza tym kobiety nie są od tego żeby na cokolwiek pozwalać/nie pozwalać mężczyznom (i to samo działa oczywiście w drugą stronę). 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś czas oglądałam te jej filmiki na fb,  zainteresowała mnie tematem, jednak faktycznie ona bywa irytująca. archetypy męskiej  i żeńskiej energii wprowadził jung który z kolei opierał sie na chińskiej filozofii. Osobom które chcą zglebic temat polecam książkę "czuła przewodniczka" Natalii de Barbaro, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzalam jej nagrania pt ,,Kim jest Maya Ori,, i to ciekawy życiorys, chociaż niezbyt pasujący do coucha od związków, Ciekawe jakie miałe te polskie nazwiska. Zyciowy dorobek w kwestiach męsko damskich- szybki ślub, w wieku 20 lat i szybki rożwód 26, następnie szukanie na  siłe  ojca dla dziecka do 30 tki, potem wrzuciła na luz i sie jakiś z depresją pojawił, podjął się zadania , dziecko zrobił a jak mialo 2 latka to się rozstali.  Jednak jedno dziecko to było mało i Maya chciala przed 40 miec drugie, tak też się stało, z drugim portugalczykiem, kiedy corka miała 5 lat tez sie rozstali, latem 2023. Maya jest wolna... jako ekspert oz związków wiec co i jak robić, tylko w praktyce efekty są właśnie takie. Najdłuższy związek to ten pierwszy, poznali sie jak miała 19 lat, byli razem 9, oczywiście to błedy młodosci i sie tego pierwszego nie ma co czepiać.  Spotykala sie z jakims przystojnym aktorem i jest z Warszawy, byla vice prezesem zwiazku boksu polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

Skąd to wiesz?

z jej opowiadania

Edytowano przez Malena***
powtorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malena*** napisał:

jesli mnie ptasz to- cyt,,obejrzalam jej nagrania pt ,,Kim jest Maya Ori,,, na yt, w którym sama opowada swoja historie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytając książkę trafiłam na cytat i pomyślałam o niej- stawki ma kosmiczne i potrafi gadać  

      ,,Jest przerażające, kiedy się widzi, jak młodzi ludzie, zdrowi na ciele i
umyśle, rzucają się do stóp szarlatanów, którzy twierdzą, że są Guru i
wielkimi mistrzami, gdy tak naprawdę są mistrzami w tylko dwóch
rzeczach - w gadaniu i w zbieraniu bajecznych sum pieniędzy.''

Edytowano przez Malena***
blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Malena*** napisał:

z jej opowiadania

Ale tam nie było, że się w tym roku rozeszła.

Tylko o jej poprzednich związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2023 o 13:24, Paryz London napisał:

Ale tam nie było, że się w tym roku rozeszła.

Tylko o jej poprzednich związkach.

Nie moja droga.

Nie było o poprzednich związkach tylko o ostatnim,a dokładniej mówi o swoim ostatnim n zwiazku i rozstaniu z Ruiem i powodach z nim w odcinku nr 82 z jej serii na youtube 100 na 100. Nagranie z tego roku :)

Opowiedziała, że Rui się nie chcial rozwinąć duchowo tak jakby do jej popziomu i podziekowali sobie ale maja super kontakt bo maja dziecko (wlasnie tą drugą jej 5 letnią corke)

 

Co jest ciekawe to powiedziala, ze 5 lat trwal jej zwiazek a jej corka ma rowniez 5 lat. Czyli poznala go i od razu zlapala go na dziecko zeby zdazyc przed 40 stka?;) Pozniej chciala go silowo pod siebie podporzadkowac, ale nie wyszlo.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, byłam ciekawa jak długo będą w związku. Wydawało mi się że zbyt luźny ten związek aby przetrwał. Słabo jak na coucha od związków, ale jak to mówią szewc w dziurawych butach chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, josienkaaa napisał:

Nie moja droga.

Nie było o poprzednich związkach tylko o ostatnim,a dokładniej mówi o swoim ostatnim n zwiazku i rozstaniu z Ruiem i powodach z nim w odcinku nr 82 z jej serii na youtube 100 na 100. Nagranie z tego roku 🙂

Opowiedziała, że Rui się nie chcial rozwinąć duchowo tak jakby do jej popziomu i podziekowali sobie ale maja super kontakt bo maja dziecko (wlasnie tą drugą jej 5 letnią corke)

 

Co jest ciekawe to powiedziala, ze 5 lat trwal jej zwiazek a jej corka ma rowniez 5 lat. Czyli poznala go i od razu zlapala go na dziecko zeby zdazyc przed 40 stka?;) Pozniej chciala go silowo pod siebie podporzadkowac, ale nie wyszlo.

 

 

To nie widziałam tego odcinka. Jakieś inne pamiętam, co opowiadała o swoich związkach po 20stce, a potem jak tego Portugalczyka pozwala w jakiejs kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, josienkaaa napisał:

Nie moja droga.

Nie było o poprzednich związkach tylko o ostatnim,a dokładniej mówi o swoim ostatnim n zwiazku i rozstaniu z Ruiem i powodach z nim w odcinku nr 82 z jej serii na youtube 100 na 100. Nagranie z tego roku 🙂

Opowiedziała, że Rui się nie chcial rozwinąć duchowo tak jakby do jej popziomu i podziekowali sobie ale maja super kontakt bo maja dziecko (wlasnie tą drugą jej 5 letnią corke)

 

Co jest ciekawe to powiedziala, ze 5 lat trwal jej zwiazek a jej corka ma rowniez 5 lat. Czyli poznala go i od razu zlapala go na dziecko zeby zdazyc przed 40 stka?;) Pozniej chciala go silowo pod siebie podporzadkowac, ale nie wyszlo.

 

 

Poważnie się rozstali? Pamiętasz może w jakim filmiku o tym mówiła?

A dobra widzę 😂 

Edytowano przez Ta_z_1_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2023 o 22:41, Malena*** napisał:

obejrzalam jej nagrania pt ,,Kim jest Maya Ori,, i to ciekawy życiorys, chociaż niezbyt pasujący do coucha od związków, Ciekawe jakie miałe te polskie nazwiska. Zyciowy dorobek w kwestiach męsko damskich- szybki ślub, w wieku 20 lat i szybki rożwód 26, następnie szukanie na  siłe  ojca dla dziecka do 30 tki, potem wrzuciła na luz i sie jakiś z depresją pojawił, podjął się zadania , dziecko zrobił a jak mialo 2 latka to się rozstali.  Jednak jedno dziecko to było mało i Maya chciala przed 40 miec drugie, tak też się stało, z drugim portugalczykiem, kiedy corka miała 5 lat tez sie rozstali, latem 2023. Maya jest wolna... jako ekspert oz związków wiec co i jak robić, tylko w praktyce efekty są właśnie takie. Najdłuższy związek to ten pierwszy, poznali sie jak miała 19 lat, byli razem 9, oczywiście to błedy młodosci i sie tego pierwszego nie ma co czepiać.  Spotykala sie z jakims przystojnym aktorem i jest z Warszawy, byla vice prezesem zwiazku boksu polskiego.

Te polskie nazwiska to znam jedno- Paweł Deląg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×