Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
T8T

O co może jej chodzić ? Pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Witam poznałem jakiś czas temu fajną dziewczynę, napoczątku nie myślałem o niej poważnie, ale z czasem coś mnie w niej urzekło, najczęściej widuje ją gdy spotykamy się w gronie wspolnych znajomych, jest rozmowna, jednak kiedy napisze cos do niej odpisuje mi jednym slowem albo krótko i ogolnikowo, dodatkowo ostatnio zauwazylem że jak juz rozmawiamy to nie patrzy na mnie. Pytanie do dziewczyn macie tak, że jak ktoś się wam podoba to stajecie się obojętne wobec tego chlopaka? Czy po prostu ta dziewczyna ma na mnie wyjeb@ne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, T8T napisał:

Witam poznałem jakiś czas temu fajną dziewczynę, napoczątku nie myślałem o niej poważnie, ale z czasem coś mnie w niej urzekło, najczęściej widuje ją gdy spotykamy się w gronie wspolnych znajomych, jest rozmowna, jednak kiedy napisze cos do niej odpisuje mi jednym slowem albo krótko i ogolnikowo, dodatkowo ostatnio zauwazylem że jak juz rozmawiamy to nie patrzy na mnie. Pytanie do dziewczyn macie tak, że jak ktoś się wam podoba to stajecie się obojętne wobec tego chlopaka? Czy po prostu ta dziewczyna ma na mnie wyjeb@ne? 

Obstawiam to drugie. Jeśli ktoś jest tobą zainteresowany to raczej stara się rozmawiać, rozwijać kontakt. Tutaj dziewczyna wygląda że ma cię...gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Zaproś ja gdzieś. Jeśli przyjmie zaproszenie to jest zainteresowana . Jeśli odmówi to nie jest .

Kiedyś w zartach jej zaproponowałem, ale ona tez to w żart obróciła, więc potem juz nie probowalem, a ostatnio miałem z nią małą spinę i się narazie do niej nie odzywam, bo mnie wnerwila, kiedyś słyszałem od koleżanek, że niektóre dziewczyny tak mają, że gdy facet się im zaczyna podobać to nie chcą dac tego po sobie poznać i robią się obojętne, unikają wzroku itp, sprawdzają go czy mu zależy czy tak od czapy je po prostu podrywa, ale nie wiem jak duży odsetek Dziewczyn tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, T8T napisał:

Kiedyś w zartach jej zaproponowałem, ale ona tez to w żart obróciła, więc potem juz nie probowalem, a ostatnio miałem z nią małą spinę i się narazie do niej nie odzywam, bo mnie wnerwila, kiedyś słyszałem od koleżanek, że niektóre dziewczyny tak mają, że gdy facet się im zaczyna podobać to nie chcą dac tego po sobie poznać i robią się obojętne, unikają wzroku itp, sprawdzają go czy mu zależy czy tak od czapy je po prostu podrywa, ale nie wiem jak duży odsetek Dziewczyn tak ma.

A w jakim wieku jesteś?

Bo to też zależy od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

A w jakim wieku jesteś?

Bo to też zależy od lat.

Ona 19/20 ja kilka lat starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieprzejrzeniePrzejrzysty napisał:

To może ona się bawi w jakieś gierki.

Ale szczerze - jeśli nie okazuje zainteresowania to raczej nie jest zainteresowana.

pytanie co rozumiemy przez zainteresowanie, bo zawsze jak znajomi do niej dzwonią zeby wyszła z domu to sie pyta, a kto jest i zawsze wie, że ja jestem z nimi, żadna dziewczyna sama z siebie raczej nie wyjdzie z inicjatywą, w jej przypadku mi chodzilo o to że rozmawiało z nia się zawsze spoko uśmiechała się itp a ostatnio tak jakby bała się na mnie spojrzeć, zoobojętniala i to dziwne odpisywanie. Może macie racje, że raczej ma mnie gdzieś, a ja sobie niepotrzebnie wmawiam, że to takie jej gierki. dlatego zależało mi żeby jakaś dziewczyna sie wypowiedziała w tym temacie, czy może podobnie się zachowywała w stosunku do kogoś kto jej sie podobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, T8T napisał:

Pytanie do dziewczyn macie tak, że jak ktoś się wam podoba to stajecie się obojętne wobec tego chlopaka?

Kiedyś tak, jak byłam niedojrzała emocjonalnie. Mocno się wtedy dystansowałam i skrycie liczyłam, że ktoś będzie o mnie zabiegać, walczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 minuty temu, Lady S napisał:

Mocno się wtedy dystansowałam i skrycie liczyłam, że ktoś będzie o mnie zabiegać, walczyć. 

Nie słuchajcie jej. Ja wojnę o jej uwagę  na privie wypowiedziałem, całym arsenał wyczerpuję z dywizji złożonej z uczuć, strzały amora, wszystko tam fruwa w powietrzu  😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Nie słuchajcie jej. Ja wojnę o jej uwagę  na privie wypowiedziałem, całym arsenał wyczerpuję z dywizji złożonej z uczuć, strzały amora, wszystko tam fruwa w powietrzu  😁

Co Ty masz z tym chwaleniem się, że piszemy na priv, uroczy Druhu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, Lady S napisał:

Co Ty masz z tym chwaleniem się, że piszemy na priv, uroczy Druhu?

Odniosłem się do tego, że kiedyś rzekomo byłaś leniwa i nie byłaś w pogoni za swoim szczęściem. Chyba tylko dystans pozostał, wojowniku. 😄 A chwalenie się Tobą, to trochę tak jakby zdjęcia sobie robić z wachlarzem pieniędzy przyznanej  z mopsu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lady S napisał:

Kiedyś tak, jak byłam niedojrzała emocjonalnie. Mocno się wtedy dystansowałam i skrycie liczyłam, że ktoś będzie o mnie zabiegać, walczyć. 

Dzięki za odpowiedz, właśnie na to liczylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, T8T napisał:

Dzięki za odpowiedz, właśnie na to liczylem

Wiem. Chciałeś jedynie potwierdzenia konkluzji, do której sam już doszedłeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lady S napisał:

Wiem. Chciałeś jedynie potwierdzenia konkluzji, do której sam już doszedłeś. 

A czy nie większość ludzi szukających tutaj pomocy tego nie robi 😀?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, T8T napisał:

Witam poznałem jakiś czas temu fajną dziewczynę, napoczątku nie myślałem o niej poważnie, ale z czasem coś mnie w niej urzekło, najczęściej widuje ją gdy spotykamy się w gronie wspolnych znajomych, jest rozmowna, jednak kiedy napisze cos do niej odpisuje mi jednym slowem albo krótko i ogolnikowo, dodatkowo ostatnio zauwazylem że jak juz rozmawiamy to nie patrzy na mnie. Pytanie do dziewczyn macie tak, że jak ktoś się wam podoba to stajecie się obojętne wobec tego chlopaka? Czy po prostu ta dziewczyna ma na mnie wyjeb@ne? 

Niestety raczej chce być miła i odpisuje , ale nie zbyt miła żebyś odczuł coś więcej .  Tak jak ktoś wyżej napisał , jeśli ktoś jest kimś zainteresowany to szuka kontaktu , później się otwiera . Nie upatrywałabym w tym czegoś głębszego. Niestety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można to łatwo sprawdzić. Po prostu ją olej i przestań samodzielnie inicjować kontakt przez rozpoczynanie z nią rozmowy czy pisanie wiadomości. Ludzie nie lubią być olewani przez kogoś na kim im zależy, więc jeśli sama wtedy nie zacznie inicjować kontaktu czy próbować w jakikolwiek sposób zwrócić na siebie Twoją uwagę, to znaczy, że ma po prostu na Ciebie wy#ebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, AntyBazyl napisał:

Nieprawda. Nie każda zacznie latać. Co więcej, wycofa się całkowicie bo uzna, że facetowi kompletnie nie zależy. 

P. S. Skąd tutaj tyle latawic?? Przecież na początku to facet ma zabiegać. Masakra 

Przecież zabiegał na początku. Z czego ona ma się wycofać, jeśli do tej pory w żaden sposób nie okazała mu zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 21:05, Kage napisał:

Przecież zabiegał na początku. Z czego ona ma się wycofać, jeśli do tej pory w żaden sposób nie okazała mu zainteresowania?

 

Dnia 25.03.2021 o 21:37, AntyBazyl napisał:

Z jego wypowiedzi nie wynika nic konkretnego. A zagadywanie ogólnikowe nie jest jednoznaczne z podrywem. Niejasne sygnały, więc laska trzyma dystans. 

 

Dnia 25.03.2021 o 19:17, Flizetka napisał:

Niestety raczej chce być miła i odpisuje , ale nie zbyt miła żebyś odczuł coś więcej .  Tak jak ktoś wyżej napisał , jeśli ktoś jest kimś zainteresowany to szuka kontaktu , później się otwiera . Nie upatrywałabym w tym czegoś głębszego. Niestety 

Do wszystkich, którzy pisali w tym temacie bądź byli ciekawi czy byłem obojętny tej dziewczynie. Otóż okazało się, że jednak chyba nie bylem. Zero kontaktu przez ostatnie 2 tygodnie z nią, totalna obojetność z mojej strony, gdy mnie zobaczyła wczoraj z inną dziewczyną to minę miała jakby dostała zawału, Dwoje znajomych którzy ze mną byli i nie wiedzieli, że probowałem ją poderwać potem mnie pytało czy czasem coś z nią nie kreciłem, bo wyglądała jakby jej serce miało peknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A ty nadal nie zaproponowałeś randki 😄

czekasz aż inny ją zgarnie , prawda ?

Mieliśmy jakiś czas temu małą spine, dlatego ją olałem, a teraz to jej honor nie pozwoli, tym bardziej, że wiem co się z nią działo po tym jak zniknelismy jej z oczu wczoraj z koleżanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 12:10, T8T napisał:

pytanie co rozumiemy przez zainteresowanie, bo zawsze jak znajomi do niej dzwonią zeby wyszła z domu to sie pyta, a kto jest i zawsze wie, że ja jestem z nimi, żadna dziewczyna sama z siebie raczej nie wyjdzie z inicjatywą, w jej przypadku mi chodzilo o to że rozmawiało z nia się zawsze spoko uśmiechała się itp a ostatnio tak jakby bała się na mnie spojrzeć, zoobojętniala i to dziwne odpisywanie. Może macie racje, że raczej ma mnie gdzieś, a ja sobie niepotrzebnie wmawiam, że to takie jej gierki. dlatego zależało mi żeby jakaś dziewczyna sie wypowiedziała w tym temacie, czy może podobnie się zachowywała w stosunku do kogoś kto jej sie podobal.

 

3 godziny temu, T8T napisał:

 

 

Do wszystkich, którzy pisali w tym temacie bądź byli ciekawi czy byłem obojętny tej dziewczynie. Otóż okazało się, że jednak chyba nie bylem. Zero kontaktu przez ostatnie 2 tygodnie z nią, totalna obojetność z mojej strony, gdy mnie zobaczyła wczoraj z inną dziewczyną to minę miała jakby dostała zawału, Dwoje znajomych którzy ze mną byli i nie wiedzieli, że probowałem ją poderwać potem mnie pytało czy czasem coś z nią nie kreciłem, bo wyglądała jakby jej serce miało peknąć. 

I co z tym zrobisz? ....bo jak znam życie to  pewnie nic. Chciałeś sie tylko dowartościować i napompować własne ego kosztem tej biednej dziewczyny czy co? ( oile wogóle masz racje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

A ta spina była 2 tygodnie temu? To ona tu inny wątek założyła w waszej sprawie 

Niemożliwe, podaj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, wera_nikka napisał:

 

I co z tym zrobisz? ....bo jak znam życie to  pewnie nic. Chciałeś sie tylko dowartościować i napompować własne ego kosztem tej biednej dziewczyny czy co? ( oile wogóle masz racje).

Uwierz mi nie muszę pompować ego, wiem jak wyglądam, i nieźle zarabiam, w życiu też mi niczego nie brakuje, tak masz racje nie zamierzam nic z tym robic, bo nie mam zamieru bawić się w jej gierki jednego dnia można bylo z nią konie kraść, a drugiego robiła jakies dziwne akcje i nie jestem człowiekiem pozbawionym empati nawet mi się jej żal zrobiło gdy zobaczyłem jej minę i wcale mi to nie sprawiło radości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Qwerty82 napisał:

No był tu taki wątek że szło w dobrym kierunku i 2 tyg.temu spina i ona nie wie jak sie odezwać, a on jej kazał sobie przemysleć czy coś w tym stylu. poszukaj sobie

A nie pamiętasz nazwy tematu ? Albo brales udział w tej dyskusji to sobie po Twoich postach szybko znajdę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, T8T napisał:

Uwierz mi nie muszę pompować ego, wiem jak wyglądam, i nieźle zarabiam, w życiu też mi niczego nie brakuje, tak masz racje nie zamierzam nic z tym robic, bo nie mam zamieru bawić się w jej gierki jednego dnia można bylo z nią konie kraść, a drugiego robiła jakies dziwne akcje i nie jestem człowiekiem pozbawionym empati nawet mi się jej żal zrobiło gdy zobaczyłem jej minę i wcale mi to nie sprawiło radości 

Może poprostu napisz, że już kogoś masz....a tą dziewuche podrywałeś tak dla rozrywki....zakocha sie ...czy sie nie zakocha🤔 Gorzej jak sie zakochała....😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty82 napisał:

sprawdź w mojej historii 🙂 rano chyba komentowałam. jak wątku nie skasowali to znajdziesz

Znalazłem, na 99% nie ona

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, T8T napisał:

Uwierz mi nie muszę pompować ego, wiem jak wyglądam, i nieźle zarabiam, w życiu też mi niczego nie brakuje, tak masz racje nie zamierzam nic z tym robic, bo nie mam zamieru bawić się w jej gierki jednego dnia można bylo z nią konie kraść, a drugiego robiła jakies dziwne akcje i nie jestem człowiekiem pozbawionym empati nawet mi się jej żal zrobiło gdy zobaczyłem jej minę i wcale mi to nie sprawiło radości 

A tak wogóle to po co zakładałeś temat skoro nie masz wobec niej poważnych zamiarów.?

Edytowano przez wera_nikka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wera_nikka napisał:

Może poprostu napisz, że już kogoś masz....a tą dziewuche podrywałeś tak dla rozrywki....zakocha sie ...czy sie nie zakocha🤔 Gorzej jak sie zakochała....😒

Nie podrywam dziewczyn dla rozrywki, nie jestem typem podrywacza, pomimo że dziewczyny często same się do mnie garneły, jeśli mam być szczery to rzadko mi SiE jakakolwiek dziewczyna podoba, może nawet wyglądać jak miss Polonia, ale jeżeli nie ma tego czegoś w sobie to nawet nie zaczynam gadki. Nie umiem tego opisać, ale ona właśnie to coś w sobie miała, coś co zaczęło mnie do niej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wera_nikka napisał:

A tak wogóle to po co zakładałeś temat skoro nie masz wobec niej poważnych zamiarów.?

Kiedy zakładalem temat to miałem, a teraz chciałem odpowiedź poprostu wszystkim ciekawym czy byłem jej obojętny czy nie, ponadto ktoś kiedyś z podobnym problemem kiedyś trafi na ten temat i może coś mu to pomoże 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, T8T napisał:

Kiedy zakładalem temat to miałem, a teraz chciałem odpowiedź poprostu wszystkim ciekawym czy byłem jej obojętny czy nie, ponadto ktoś kiedyś z podobnym problemem kiedyś trafi na ten temat i może coś mu to pomoże 

Sugerujesz, że każdy "taki" przypadek będzie tak beznadziejny jak twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, wera_nikka napisał:

Sugerujesz, że każdy "taki" przypadek będzie tak beznadziejny jak twój?

Nie nazwałbym tego beznadziejny przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×