Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oladola

Olewacie ładne dziewczyny?

Polecane posty

Hej kochani, mam do was pytanie, bardziej do mężczyzn

Czy w obecności atrakcyjnej kobiety zachowujecie się jak du_pki? 

Mam nową pracę, wraz ze mną jest jeszcze jedna nowa dziewczyna, przeciętna, strasza o 10 lat - i kolega/pracownik gada z nią, pokazuje jej wszystko, jest swobodny w jej obecności.

A w mojej - gdy zostaliśmy sam na sam nawet słowem się nie odezwał.

Za to znajoma mi mówiła, że mówił o mnie, że jestem fajna (ładna) ale mówił to do niej.

Czy on się krępuje czy o co chodzi.

Dodam, że jestem atrakcyjna ale też dość stonowana, konkretna, nie gadam o głupotach, zachowuję się profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wyciskam klopsy napisał:

ogólna reguła, czym ładniejsza tym bardziej tępa, więc niestety ładne są czesto omijane. Mniej makijażu rób i ubieraj się na luzie to troche respektu zdobędziesz.

Za rady od osób które nie potrafią zrozumieć pytania - podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wyciskam klopsy napisał:

tępa jesteś albo na tępą wyglądasz to ziomek ma cie w dupie, czego nie rozumiesz?

Powiedziałam już, że opinia od osoby Twojego pokroju jest mi zbędna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Twoją wypowiedź 

Pracuję w branży w której wymagane jest odpowiednie ubranie. Jako jedyna z kobiet mam luźne spodnie (one przylegające) i trampki, specjalnie by nie prowokować. Dekoltu brak. 

Czy jest jakiś sposób by go ośmielić? 

Jesteśmy w podobnym wieku, fajny facet z niego pomijając fakt, że mnie olewa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oladola napisał:

Dziękuję za Twoją wypowiedź 

Pracuję w branży w której wymagane jest odpowiednie ubranie. Jako jedyna z kobiet mam luźne spodnie (one przylegające) i trampki, specjalnie by nie prowokować. Dekoltu brak. 

Czy jest jakiś sposób by go ośmielić? 

Jesteśmy w podobnym wieku, fajny facet z niego pomijając fakt, że mnie olewa 🙂

Pewnie ze jest. Powiedz mu rozbrajajaco ze nie znasz tu polityki i  jestes poza swoja sfera komfortu bo to nowa praca. Ze fajnie by bylo gdybyscie wyszli na lunch i moze opowiedzial by ci troszke o zaleznosciach w firmie bo gubisz sie w domuslach😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Klucz: "mam NOWĄ pracę".

Gada więcej o sprawach zawodowych  z tą, która jest zaznajomiona z tematem; jak świeżynka się wdroży, to i z nią będzie o tym rozmawiać.

Klucz do wszystkich wypowiedzi jest taki, ze dziewczyna przyznala sie ze jest ladna😁. No I kupe zazdrosnikow 🤔. Prawda jest taka, ze w kazdej pracy ladna dziewczyna cieszy sie wiekszym zainteresowaniem niz pasztet. Sprawy intelektu nie maja tu znaczenia😁😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej symptom ze jest nieobyty towarzysko, nie ma doswiadczenia w rozmowie z nowymi ludzmi, pewnie male doswiadczenie z kobietami.

generalnie tez chce abys sie wykazala i stawia sie wyzej bo jestes nowo

normalnie gadam z kobietami grubymi chudymi, pieknymi, chociaz z tymi pieknymi chetniej ale bez pokazywania ze lece na ich urode, staram sie miec ten sam flow do wszystkich kobiet co robi lepsze wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2021 o 02:21, Oladola napisał:

Hej kochani, mam do was pytanie, bardziej do mężczyzn

Czy w obecności atrakcyjnej kobiety zachowujecie się jak du_pki? 

Mam nową pracę, wraz ze mną jest jeszcze jedna nowa dziewczyna, przeciętna, strasza o 10 lat - i kolega/pracownik gada z nią, pokazuje jej wszystko, jest swobodny w jej obecności.

A w mojej - gdy zostaliśmy sam na sam nawet słowem się nie odezwał.

Za to znajoma mi mówiła, że mówił o mnie, że jestem fajna (ładna) ale mówił to do niej.

Czy on się krępuje czy o co chodzi.

Dodam, że jestem atrakcyjna ale też dość stonowana, konkretna, nie gadam o głupotach, zachowuję się profesjonalnie

Może tak samo jak ja wygląda jak ziemniak, i czuje że ktoś tak piękny jak Ty (jeśli piszesz prawdę) to nie jego liga; równocześnie podobasz mu się, ale boi się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×