Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gosiia27

Facet ma drugi numer którego nie chce dać

Polecane posty

I wcale tu nie chodzi o twoje sprawdzanie.

Może chce żeby mu nie przeszkadzała/ły w pracy, albo jeszcze z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bimba napisał:

I wcale tu nie chodzi o twoje sprawdzanie.

Może chce żeby mu nie przeszkadzała/ły w pracy, albo jeszcze z innych powodów.

Właśnie z tego numeru korzysta gdy jest w pracy bo ro pracy bierze tylko ten Niemiecki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że układa sobie tam życie „na dobre” i planuje cichcem „wyparować”, a do numeru przyznał się przez przeoczenie, ale życzę Ci, abym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że układa sobie tam życie „na dobre” i planuje cichcem „wyparować”, a do numeru przyznał się przez przeoczenie, ale życzę Ci, abym się mylił.

Mówił ze planuje wrócić do Polski do mnie i do dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Moim zdaniem bardziej prawdopodobne jest, że układa sobie tam życie „na dobre” i planuje cichcem „wyparować”, a do numeru przyznał się przez przeoczenie, ale życzę Ci, abym się mylił.

Zreszta codziennie powtarza ze nas kocha i ze tęskni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gosiia27 napisał:

Mówił ze planuje wrócić do Polski do mnie i do dziecka 

Wrócić wróci napewno . To raczej nie aż tak straszne ze chce zniknąć .Na maj planujemy  chrzciny i mówił ze do końca  roku zamierza kupić tu w Polsce mieszkanie abysmy mieli swoje z dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gosiia27 napisał:

Właśnie z tego numeru korzysta gdy jest w pracy bo ro pracy bierze tylko ten Niemiecki 

A skąd ty wiesz co on bierze do pracy skoro tam nie mieszkasz?

Tyle wiesz co on ci łaskawie powie jak będzie miał ochotę, bo jak sama zapytasz to dostaniesz stek wyzwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gosiia27 napisał:

Wrócić wróci napewno . To raczej nie aż tak straszne ze chce zniknąć .Na maj planujemy  chrzciny i mówił ze do końca  roku zamierza kupić tu w Polsce mieszkanie abysmy mieli swoje z dzieckiem 

On kupi abyśmy mieli swoje?

A będziesz dopisana jako współwłaściciel?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Bimba napisał:

A skąd ty wiesz co on bierze do pracy skoro tam nie mieszkasz?

Tyle wiesz co on ci łaskawie powie jak będzie miał ochotę, bo jak sama zapytasz to dostaniesz stek wyzwisk.

Bo dzwonił właśnie z tego numeru z pracy ale zastrzeżonego stad wiem i wtedy spraedxal koszt połączenia dzwoniąc do mnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Bimba napisał:
41 minut temu, Bimba napisał:

On kupi abyśmy mieli swoje?

A będziesz dopisana jako współwłaściciel?

 

W tej chwili rozmawiamy o numerze tel nie o sprawach naszych finansowych . Pod tym względem nie jestem głupia wiec co maja kwestie finansowe i mieszkalne z tym ze partner nie dał numeru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro względem finansowym nie jestes głupia to dlaczego pod innymi jesteś?

I skoro kwestie finansowe nie są ważne w tym temacie to po co o nich zaczęłaś pisać?

Chciałaś się pochwalić mieszkankiem którego jeszcze nikt na oczy nie widzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bimba napisał:

Skoro względem finansowym nie jestes głupia to dlaczego pod innymi jesteś?

I skoro kwestie finansowe nie są ważne w tym temacie to po co o nich zaczęłaś pisać?

Chciałaś się pochwalić mieszkankiem którego jeszcze nikt na oczy nie widzial?

A co tu do chwalenia !? A znasz mnie ze  miałabym sie przed To a chwalić ? W tych kwestiach się dogadujemy wiec w tych nie potrzebowałam rady . To dorosły facet 47 letni wiec te kwestie są poważne ale zastanawiający był tylko numer którego nie dał a w rezultacie już dał . A Tinder to raczej dla niego obcy temat ponieważ to facet grubo po 40 wiec takie zabawy to avxej nie ma w głowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bimba napisał:

Skoro względem finansowym nie jestes głupia to dlaczego pod innymi jesteś?

I skoro kwestie finansowe nie są ważne w tym temacie to po co o nich zaczęłaś pisać?

Chciałaś się pochwalić mieszkankiem którego jeszcze nikt na oczy nie widzial?

Być może sugerujesz się cyfra przy imieniu ale uwierz ze to nie jest moj wiek haha to raczej forum dyskusyjne anonimowe i na bank nie ma tu możliwości pochwalenia się w żaden sposób czymkolwiek , prosiłam o interpretacje jednej rzeczy a Ty ublizasz mi ze kestem głupia ? Jestem dojrzała osoba prowadząca swoją działalność , to ze ktoś nie potrafi zrozumieć jakiegoś człowieka w jednej kwestii nie znaczy ze jest głupi , z poważaniem ale wyczuwam bardzo niski poziom inteligenci i jakieś zakompleksienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gosiia27 napisał:

Być może sugerujesz się cyfra przy imieniu ale uwierz ze to nie jest moj wiek haha to raczej forum dyskusyjne anonimowe i na bank nie ma tu możliwości pochwalenia się w żaden sposób czymkolwiek , prosiłam o interpretacje jednej rzeczy a Ty ublizasz mi ze kestem głupia ? Jestem dojrzała osoba prowadząca swoją działalność , to ze ktoś nie potrafi zrozumieć jakiegoś człowieka w jednej kwestii nie znaczy ze jest głupi , z poważaniem ale wyczuwam bardzo niski poziom inteligenci i jakieś zakompleksienie 

Nie sugerowałam się liczbą przy imieniu  myślałam że nasz mniej niż 27.

Styl pisania i problem w założonym temacie sugerował raczej ze autorka jest nastolatką.

A jesli jestes babką po trzydziestce, prowadzisz własną działalność i jak napisałaś "jesteś dojrzała" to zakładając taki temat ośmieszyłaś się kompletnie.

I sorry ale to w twoich wpisach mocno rzuca się w oczyniski poziom inteligencji i zakompleksienie, a przede wszystkim strach o utratę portek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×