Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
downhiil

co oznacza takie określenie według was

Polecane posty

Przed chwilą, Szyderca bezlitosny napisał:

To takie przeciwieństwo ciebie. Mam nadzieję, że pomogłem 🙋‍♂️

nie umiesz uargumentowac to won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba ogarnięta, to taka, która jest zaradna potrafi poradzić sobie w życiu i w pracy. Dąży skutecznie do celu czyli taka, która doprowadza swoje zamierzenia od początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MiaYuko napisał:

Osoba ogarnięta, to taka, która jest zaradna potrafi poradzić sobie w życiu i w pracy. Dąży skutecznie do celu czyli taka, która doprowadza swoje zamierzenia od początku do końca.

to tez, a mozna rozumiec przez to ze jest to osoba inteligentna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Że ma poukładane wszystkie klepki pod kopułą i potrafi to wykorzystać w swoim życiu w różnych aspektach. 

to chyba dobrze bo ta 'moja' mi tak kiedys powiedziala 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, downhiil napisał:

to chyba dobrze bo ta 'moja' mi tak kiedys powiedziala 🤣

Osoba, która posiada know-how w różnych tematach, jest operatywny. Jest skuteczny, pomysłowy, wytrwaly, racjonalny i dobrze współpracuje. Inteligencja to umiejętność kojarzenia faktow i wprowadzania w czyn zdobytej wiedzy, znajdowanie rozwiazan zawiłych problemów w genialny sposób  

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

O jakas nowość 👏

czyli ma mnie za mądrego albo miala 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Przecież już dałeś sobie spokój z nią.

chwilowo, ale jak mnie ona zacznie to pewnie i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, downhiil napisał:

to tez, a mozna rozumiec przez to ze jest to osoba inteligentna? 

Inteligencja to umiejętność rozumienia, sprawność intelektu, nabywania i wykorzystywania wiedzy, analizowania i dostosowywania się do zmian, kontryktywne rozwiązywanie problemów, wyciąganie wniosków, szukanie optymalnych rozwiązań, wiec miesci się w pojeciu ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, downhiil napisał:

czyli ma mnie za mądrego albo miala 

Pewnie tak. Tym bardziej pewnie jest zdziwiona, iz tak trudno Ci dotrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ogarnięty 🤣

ale to juz ostatni dzwonek sporbuje jak nie wyjdzie to daje sobie siana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, downhiil napisał:

nie uczuciowo 

uczucia to uczucia, ale to nie zwalnia z konsekwencji w działaniu, jeśli mowi sie A, mowi sie tez B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, downhiil napisał:

ale to juz ostatni dzwonek sporbuje jak nie wyjdzie to daje sobie siana 

Daj sobie milosci, siano zostaw na później 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, downhiil napisał:

to tez, a mozna rozumiec przez to ze jest to osoba inteligentna? 

Niekoniecznie, są ludzie inteligentni a nieogarnięci (nieporadni życiowo). Są też nie inteligentni, ale tzw. cwani i takich można uznać za w pewnym sensie ogarniętych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Ty po prostu boisz się milosci. Boisz się sobie polepszyć i być szczęśliwy. Wolisz spedzac czas na fantazjowaniu i wspominaniu niz skupic na zadaniu, które jest przed Toba. Jestes bardzo mocno zdekoncentrowany i to powoduje stan permanentnej inercji. Jak wiadomo nie ma rozmowy, nie ma faktow dokonanych, ani kawy, ani romantycznych randek ani wspólnych planow na przyszłość. Wybór jest prosty. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Mysle, ze Ty po prostu boisz się milosci. Boisz się sobie polepszyć i być szczęśliwy. Wolisz spedzac czas na fantazjowaniu i wspominaniu niz skupic na zadaniu, które jest przed Toba. Jestes bardzo mocno zdekoncentrowany i to powoduje stan permanentnej inercji. Jak wiadomo nie ma rozmowy, nie ma faktow dokonanych, ani kawy, ani romantycznych randek ani wspólnych planow na przyszłość. Wybór jest prosty. 

Odezwała się, fantastka klituś bajduś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze związkami roznie bywa, sa takie zwiazki, ktore trwają latami, ale czegos brak i takie, które są, bo są oraz takie, w których cos sie wypaliło i sa tez zwiazki nieudane, a także takie, które trwają i trwaja mimo przeciwności. Twoim zadaniem jest zrobic rekonesans i oszacować czy ten związek sie kończy, a moze juz sie skończył? Czy tez nie. A Jej decyzja moze byc pozostawienie czegoś, co nie spelnialo oczekiwan na rzecz milosci prawdziwej. Ale zeby to stwierdzić trzeba się znać. Wracamy do punktu wyjścia, brak komunikacji,znajomości potrzeb, zapatrzenie moze byc przemijające. Stad gdybyście się poznali to bys wiedzial jakie masz szanse na powodzenie, a tak sa tylko domysły. Ale sam to juz dobrze wiesz.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kolezanka mi powiedziała, że jest niezadowolona ze swojego malzenstwa, zresztą maz jej tez kręcił nosem, sadzilam, ze to tylko gadania, ale faktycznie zauroczyla sie innym gościem, notabene zostawiła meza, a potem wyszła za mąż za Niego, ale dlatego ze to malzenstwo juz dawno się skończyło i czekala juz tylko na inspiracje, zeby tylko się wyzwolić i byc szczesliwa z kims wspaniałym. I tak się stało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcje są 3.

1. Ona naprawde Cie zaczepiała, wzrokiem i rozmowa, te szczegóły o których nie wspominałeś, bo szuka inspiracji by sie wyzwolić i znaleźć milosc prawdziwa

2. Szuka odmiany, ale tylko odmiany

3. Nadałeś Jej gestom i rozmowie nadmierne znaczenie, zinterpretowałeś to blednie

Powinieneś juz znać odpowiedź na to pytanie, a skoro jej nie znasz to sam sobie odpowiedziałeś.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Opcje są 3.

1. Ona naprawde Cie zaczepiała, wzrokiem i rozmowa, te szczegóły o których nie wspominałeś, bo szuka inspiracji by sie wyzwolić i znaleźć milosc prawdziwa

2. Szuka odmiany, ale tylko odmiany

3. Nadałeś Jej gestom i rozmowie nadmierne znaczenie, zinterpretowałeś to blednie

Powinieneś juz znać odpowiedź na to pytanie, a skoro jej nie znasz to sam sobie odpowiedziałeś.

Dlaczego śmiesz dawać mu rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tez, ze milosc moze byc wielka, ale niekoniecznie prawdziwa. A to w tej prawdziwej odnajdujemy spokoj i spełnienie. Dobranoc Donny. 🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Niburdiama napisał:

Opcje są 3.

1. Ona naprawde Cie zaczepiała, wzrokiem i rozmowa, te szczegóły o których nie wspominałeś, bo szuka inspiracji by sie wyzwolić i znaleźć milosc prawdziwa

2. Szuka odmiany, ale tylko odmiany

3. Nadałeś Jej gestom i rozmowie nadmierne znaczenie, zinterpretowałeś to blednie

Powinieneś juz znać odpowiedź na to pytanie, a skoro jej nie znasz to sam sobie odpowiedziałeś.

jak nie znam to znaczy że co? dla mnie opcja 1 lub 2 ale raczej 1

źle poprowadzona znajomość przeze mnie też błąd 

Edytowano przez downhiil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×