Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karen12

dziwna relacja z byłym chłopakiem

Polecane posty

4 lata temu rozstałam się z chłopakiem był moim pierwszym jeśli chodzi o seks i taka "prawdziwą" miłość, przez te 4 lata mialam po nim 2 chłopaków ale mimo to dalej mamy ze soba cykliczny kontakt, w sumie mialam 4 "powazne" zwiazki ale z zadnym nie mam kontaktu oprocz niego, jekies dwa lata po rozsatniu zaczelismy znowu sie umawiac tak wyszlo ze uprawialismy seks, on twierdzi ze dalej mnie kocha a ja nwm czy to co ja czuje to milosc, samotnosc czy po prostu tesknie za naszym seksem dlatego trudno mi ciagnac kontakt bo wiem ze kiedys dojdzie do takiej rozmowy i bede musiala powiedziec co czuje a ja nie mam pojecia, nasi znajomi twierdza ze podswiadomie cos do siebie czujemy, dobrze nam sie rozmawia i spedza czas on dalej jest o mnie zazdrosny i martwi sie, na poczatku myslalam ze to taka sciema i mu przejdzie ale trwa to juz w sumie 4 lata ponad a dalej jakos szukamy ze soba tego kontaktu, dodam ze moim rodzicom nie za bardzo o przypadl do gustu no i ja kiedys mialam myslenie ze chlopak to powinien miec studia itp (wiem to glupie) ale mialam juz takiego "po studiach"i to był dramat, jak mysliscie czy warto sprobowac i wrocic do siebie czy jeddnak lepiej to zostawic jak jest bo moze to byc tylko sentyment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, karen12 napisał:

[...] jak mysliscie czy warto sprobowac i wrocic do siebie czy jeddnak lepiej to zostawic jak jest bo moze to byc tylko sentyment?

Przekonajcie się, nic nie zaszkodzi spróbować, jeśli oboje tego chcecie. Warto też przypomnieć sobie, dlaczego zerwaliście, by nie popełniać tych samych błędów i móc odbudować lepszą relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×