Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Johnny22

List miłolsny

Polecane posty

Słuchajcie,chce napisać dziewczynie list,w którym jasno określe się co czułem i co czuje do niej. Pytanie banalne,pisze niewyraźnie,czy lepiej napisać list samemu odręcznie czy na komputerze i się podpisać ?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

A nie lepiej zabrać ten twój obiekt westchnień i porozmawiać? Powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans,jutro razem pracujem

1 minutę temu, Druhu napisał:

A nie lepiej zabrać ten twój obiekt westchnień i porozmawiać? Powiedzieć? 

Nie ma szans,jutro razem pracujemy a ja nie chce dłużej czekać,ona i tak wie,co do niej czuję,ten list ma być tego potwierdzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Ru’chasz się czy trzeba z Tobą chodzić? - super tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Johnny22 napisał:

Słuchajcie,chce napisać dziewczynie list,w którym jasno określe się co czułem i co czuje do niej. Pytanie banalne,pisze niewyraźnie,czy lepiej napisać list samemu odręcznie czy na komputerze i się podpisać ?

Listy miłosne to się pisze w podstawówce albo w liceum. 😂

Sam jeden kiedyś napisałem. Chyba w ostatniej klasie podstawówki. Niestety albo stety nie odważyłem się go wysłać do adresatki. :D

Człowieku, jeżeli naprawdę masz 22 lata to pora wziąć się w garść i zaproponować jej np randkę. Na tej randce możesz wszystko wyznać skoro twierdzisz że ona i tak wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hellies napisał:

Listy miłosne to się pisze w podstawówce albo w liceum. 😂

Sam jeden kiedyś napisałem. Chyba w ostatniej klasie podstawówki. Niestety albo stety nie odważyłem się go wysłać do adresatki. 😄

Człowieku, jeżeli naprawdę masz 22 lata to pora wziąć się w garść i zaproponować jej np randkę. Na tej randce możesz wszystko wyznać skoro twierdzisz że ona i tak wie.

Gowno się znacie na kobietach. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie listy to chooy, wiem niestety z własnego doświadczenia. Kobiety nie są romantyczne. Uzna Cię za dziwaka i będzie przed Tobą uciekać bardziej niż przed koronką, co najwyżej odpowie Ci "cześć" ze wzrokiem wpatrzonym w fascynujący parkiet albo linoleum. Tak więc nie pisz wcale tego listu, chyba że chcesz mieć zas*aną atmosferę w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy zmierzch zapada na horyzoncie, 

Ja w swej samotni,w swym pustym kącie,

Rozwodze sie w myślach nad byciem z Tobą,

Choć nie jestes mi az tak znana osobą,

I zastanawiam się czy obejmowana chcialabys być czule, 

Czy kierujesz się uczuciem czy może rozumem,

Lecz Twe spojrzenia jak lawa gorace, 

Mowia mi więcej niż lazur morza zalany słońcem,

Brakuje mi Ciebie, odczuwam smutek, tesknote

Choć powinienem brać sie za robotę:)

 

 

Co Ty na to? Nada sie? 🙂

Edytowano przez Niburdiama
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Johnny22 napisał:

Słuchajcie,chce napisać dziewczynie list,w którym jasno określe się co czułem i co czuje do niej. Pytanie banalne,pisze niewyraźnie,czy lepiej napisać list samemu odręcznie czy na komputerze i się podpisać ?

A może lepiej szczerze pogadać niż pisać liściki. Nie obraź sie, ale dziewczyna może nie wziąć ciebie na poważnie.  Albo weźmie cie za jakiegoś zacofanego gościa albo za dzieciaka...i co gorsza zacznie cie jeszcze unikać. Oczywiście  Istnieje też szansa, że jej sie to spodoba. No ale dużo zależy od ciebie i od tego czy ona faktycznie wie o tym, że ci sie podoba i od tego czy ty jej sie podobasz. Jest pomiedzy wami chemia? jak ona sie przy tobie zachowuje?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wera_nikka napisał:

A może lepiej szczerze pogadać niż pisać liściki. Nie obraź sie, ale dziewczyna może nie wziąć ciebie na poważnie.  Albo weźmie cie za jakiegoś zacofanego gościa albo za dzieciaka...i co gorsza zacznie cie jeszcze unikać. Oczywiście  Istnieje też szansa, że jej sie to spodoba. No ale dużo zależy od ciebie i od tego czy ona faktycznie wie o tym, że ci sie podoba i od tego czy ty jej sie podobasz. Jest pomiedzy wami chemia? jak ona sie przy tobie zachowuje?

@wera_nikka jest chemia,ci,ągle się na Ciebie patrzymy i ona też o mnie myśli,bardzo ciężko jest nam się spotkać,troche od siebie mieszkamy i oboje jesteśmy zapracowani,a miejsce pracy to nie jest miejsce na takie wyznania,dlatego wole napisać ten list,żeby wiedziała,że mi na niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, malinka 123 napisał:

Myślę, że bez spotkań,  wyznania w liście nic nie dadzą.

Spotkanie jest najlepszą formą. Jednak, taki list jeśli będzie realny, to też coś wniesie na początek. Przynajmniej będzie wiedziała jak to z tobą jest...nim się spotkacie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnoręcznie możesz spryskać jakąś dobra perfumą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, maxii napisał:

własnoręcznie możesz spryskać jakąś dobra perfumą 

i nasieniem zakleić kopertę 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Chciałbym Ci tyle powiedziec, mam nadzieje, ze bede mial okazje. Obecnie okolicznosci nie ułatwiają Nam poznac sie blizej, ale czuje/widze, ze zainteresowanie jest obustronne, istnieje chemia. Czy wyświadczysz mi te przyjemnosc i pozwolisz zaprosic na kawe, gdy tylko będzie to możliwe, by wpolnie sie nia delektowac, splesc dlonie, patrzac sobie w oczy. Zależy mi na Tobie/ Marze o Tobie, chciałbym być z Toba. Cenie Twoj intelekt, olsniewajaca urodę. Nie moge spac w nocy bez Ciebie. 

Twoj Dżony

 

Moze byc? 🙂

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Johnny22 napisał:

Słuchajcie,chce napisać dziewczynie list,w którym jasno określe się co czułem i co czuje do niej. Pytanie banalne,pisze niewyraźnie,czy lepiej napisać list samemu odręcznie czy na komputerze i się podpisać ?

Nagraj i prześlij jej plik. Usłyszy Twój głos, wyznanie i czekaj na odzew. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Eh, szkoda  że masz priv wyłączony, bo chciałem to wkleić. Twój druhu  XDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za pomoc twórcza posłużyć książka B.Merwin Listy miłosne sławnych ludzi. w zbiorze można znaleźć listy pióra Rousseau, Ludwik XV, Napoleon, Stendhal, Hugo, Dumas, Boccaccio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Eh, szkoda  że masz priv wyłączony, bo chciałem to wkleić. Twój druhu  XDDDDDD

😕

Nie umiem juz wlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malinka 123 napisał:

A odpisać gdzie ma, pukajac dwa razy w rynnę i 5 razy w parapet?

Oczywiście podpis

Twoj Dzony

Mobile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak mu poszło że nie odważył się doręczyć listu. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że podarowanie listu ze szczerymi słowami wylanymi prosto z serca są bardzo wartościowe. Pokazują, że jesteśmy ważni dla tej osoby która nam go dała, bo włożyła swój czas i wysiłek by go napisać i ułożyć w ładny sens. 
abosultnie nie jest tak, że jest to przedawniony „zabieg”. Takie gesty nigdy nie przejdą do lamusa - wręcz przeciwnie.;) poza tym wiem , ze niektórym łatwiej jest przelać swoje myśli na papier jeśli chodzi o coś ważnego.  mogą w ten sposób  zawrzeć Wszystko co chcą przekazać bez pomijania żadnych ważnych rzeczy.

takze Let’s go Men! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×