Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Omana67

Witam Was ludzie. Mam pytanie dotyczące wykształcenia i pracy. Tylko piszcie sensowne odpowiedzi.

Polecane posty

W tym miesiącu kończę technikum na kierunku hotelarstwo. Skończę je bez matury i egzaminu zawodowego. Z tego co się dowiedziałam będę mieć zawód ale bez tytułu technika. Poza tym jak nie którzy już wiedzą mam słabe oceny 

Zachowanie - wzorowe   religia - celujący.               J. Polski - dostateczny
J. Angielski - dopuszczający
J. Niemiecki - dostateczny
Wos - dostateczny
Historia - dostateczny
Wok - dostateczny
Matematyka - dopuszczający
Geografia - dopuszczający
Biologia - dopuszczający
Fizyka - dopuszczający
Chemia - dopuszczający
Edb - dopuszczający
Wf - bardzo dobry
Informatyka - dostateczny
Przedsiębiorstwo - dopuszczający
Organizacjia - dostateczny
Techniki prac w h- dostateczny
Obsługa konsumenta - dostateczny
Usługi żywienie - dobry
Działalność h - dostateczny
Działalność r - dostateczny
Marketing - dobry
Obsługa informatyczna - bardzo dobry
Język obcy w h - dostateczny
Praktyka - bardzo dobry
Historia i społeczeństwo - dobry

Więc nie planuje dalejszej edukacji. Gdzie mogę pracować? 

Edytowano przez Omana67
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tylko chcesz, przy sprzątaniu, sortownia odpadów, może jakaś produkcja.

Ile tematów jeszcze założysz?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iwna napisał:

Gdzie tylko chcesz, przy sprzątaniu, sortownia odpadów, może jakaś produkcja.

Ile tematów jeszcze założysz?

Ostatni o tej tematyce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz tez szybko zrobic sobie kilkoro dzieci i zyc z zasilkow. Swietna opcja dla kogos po hotelarstwie z dwoja z angielskiego :x

Aha osobiscie polecam opcje- kazde dziecko inny tatus,alimemty beda wieksze. 

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Omana67 napisał:

W tym miesiącu kończę technikum na kierunku hotelarstwo. Skończę je bez matury i egzaminu zawodowego. Z tego co się dowiedziałam będę mieć zawód ale bez tytułu technika. Poza tym jak nie którzy już wiedzą mam słabe oceny 

Zachowanie - wzorowe   religia - celujący.               J. Polski - dostateczny
J. Angielski - dopuszczający
J. Niemiecki - dostateczny
Wos - dostateczny
Historia - dostateczny
Wok - dostateczny
Matematyka - dopuszczający
Geografia - dopuszczający
Biologia - dopuszczający
Fizyka - dopuszczający
Chemia - dopuszczający
Edb - dopuszczający
Wf - bardzo dobry
Informatyka - dostateczny
Przedsiębiorstwo - dopuszczający
Organizacjia - dostateczny
Techniki prac w h- dostateczny
Obsługa konsumenta - dostateczny
Usługi żywienie - dobry
Działalność h - dostateczny
Działalność r - dostateczny
Marketing - dobry
Obsługa informatyczna - bardzo dobry
Język obcy w h - dostateczny
Praktyka - bardzo dobry
Historia i społeczeństwo - dobry

Więc nie planuje dalejszej edukacji. Gdzie mogę pracować? 

Ile będziesz zakladac tych watkow o tej tematyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to wyglada , z angielskiego , z niemiwckiego , z obslugi klienta, rachunkowosci masz mierne oceny. Poniewaz nie bedziesz miala matury ani egzaminow zawodowych to so oceny na ktore bedzie patrzec potencjalny pracodawca. Twoje perspektywy sa marne- jest masa ludzi z matura, Po studiach z jezykami itp.

czekaja cie prace gdzie nie da wymagane jakies kwalifikacje- sprzatanie , zmywak , moze zaczepisz sie jako kelnerka 

dlaczego masz takie zle oceny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to dobrze płatna praca,pewnie fizyczna. Spróbuj I zobaczysz czy nie opłaca się doszkolic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Einefremde napisał:

Kiepsko to wyglada , z angielskiego , z niemiwckiego , z obslugi klienta, rachunkowosci masz mierne oceny. Poniewaz nie bedziesz miala matury ani egzaminow zawodowych to so oceny na ktore bedzie patrzec potencjalny pracodawca. Twoje perspektywy sa marne- jest masa ludzi z matura, Po studiach z jezykami itp.

czekaja cie prace gdzie nie da wymagane jakies kwalifikacje- sprzatanie , zmywak , moze zaczepisz sie jako kelnerka 

dlaczego masz takie zle oceny?

 

Dostateczny to 3 a mierny lub dopuszczający to 2. Miałam problemy z matematyką i angielskim dość spore myślałam że i tak nie skończę technikum bo sobie z tymi przedmiotami nie ppradze a jednak się udało. Z innych przedmiotów się nie uczyłam z góry zakładając że przez matematyke i angielski nie przejdę więc będę musiała się przenieść do szkoły zawodowej. Jednak matematyke i angielski udało się poprawić. Teraz zostanie mi świadectwo ukończenia technikum z słabymi ocenami. Egzaminów zawodowych nie zdałam po uwierz mi w nich też jest sporo angielskiegi i matematyki np. faktura

Edytowano przez Omana67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pocieszę Cię. Oceny w szkole nie mają kompletnie żadnego znaczenia w dorosłym życiu, w osiągnięciu sukcesu itp. Oczywiście pomijając jakieś przypadki specjalistów, np lekarzy, bo na medycynie dużo nauki i trzeba być dobrym żeby się dostać na studia. 

Wielu nieuków co ledwo przechodziło z klasy do klasy, a po znajomości mają dobrą pracę, albo przejęli firmę po rodzicach.

I wielu ludzi co miało w szkole same piątki, ale nie mają znajomości i nie osiągną sukcesu. 

Liczą się przede wszystkim plecy i to w jakiej rodzinie się urodzisz, bogatej czy biednej. Dlatego nie przejmuj się ocenami. A najlepiej wyjedź za granicę. Z niemieckiego jesteś chyba dość dobra skoro masz dostateczny.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2021 o 18:38, Omana67 napisał:

Dostateczny to 3 a mierny lub dopuszczający to 2. Miałam problemy z matematyką i angielskim dość spore myślałam że i tak nie skończę technikum bo sobie z tymi przedmiotami nie ppradze a jednak się udało. Z innych przedmiotów się nie uczyłam z góry zakładając że przez matematyke i angielski nie przejdę więc będę musiała się przenieść do szkoły zawodowej. Jednak matematyke i angielski udało się poprawić. Teraz zostanie mi świadectwo ukończenia technikum z słabymi ocenami. Egzaminów zawodowych nie zdałam po uwierz mi w nich też jest sporo angielskiegi i matematyki np. faktura

Ja cie nie krytykuje- sama niestety nie mialam ze szkola Po drodze przez dlugi czas , wiec wiem jak to wyglada.

Jezeli nie masz znajomosci itp bedzie ci ciezko znalezc pierwsza pozadna prace. Byc moze utkniesz na zmywakach przez jakis czas.

byc moze wyjazd za granice bylby rozwiazaniem , nauczylabys sie jezyka 

Zle oceny to nie Koniec swiata, Popracujesz troche, moze odkryjesz cos co ci lezy, przekwalifikujesz sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co lubisz robić.

Możesz nauczyć się robić paznokcie. Możesz być sprzątaczka. Możesz iść do fabryki lub na magazyn. Możesz pracować w sklepie typu Żabka. Możesz wyjechać za granicę na zmywak. Możesz iść do reality show. 

Możliwości jest dużo, pracy zresztą też. U mnie na osiedlu w każdym sklepie szukają sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×