Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

Przed chwilą, Niburdiama napisał:

bardzo bys chciala zeby mnie olewał bo nikomu sie nie podobasz i służysz tylko do zaspokojenia potrzeb swojego wyimaginowanego chlopaka, który nawet nie wie, ze jest chlopakiem i mysli ze tylko przychodzi z Toba pobawić. 

Ustalilysmy moja sytuacje zyciowa, a teraz przejdzmy do meritum sprawy - czy Kitek wie, ze jest twoim chlopakiem? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Moj facet, z ktorym spie, uprawiam seks, zyje i jezdze na wakacje tak naprawde nie jest moim facetem, a Twoj Kitek, z ktorym nawet sie nie calowalas jest.

Ale Ty tylko w swej wyobrazni masz chlopaka, a dla Niego po prostu jest fajna zabawa. I nie mozesz sie z tym pogodzić, że tak jest wiec wmawiasz mi, ze moj mnie olewa, jestes zawistna do bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

Ustalilysmy moja sytuacje zyciowa, a teraz przejdzmy do meritum sprawy - czy Kitek wie, ze jest twoim chlopakiem? 🤣

czy twoj chlopak ktory przychodzi jak mu sie zachce wie ze jest Twoim chlopakiem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kulfon napisał:

Ale naprawde czego my Ci mamy niby zazdroscic? Ze piszesz o jakims kolesiu, z ktorym nawet sie nie trzymalas za reke? To ja tak moge pisac o ksieciu Harrym i stanie sie nagle moim ukochanym 🤣

A czego ja mialabym zazdroscic Tobie, ze jestes czyjas zabawka do zabawy i nie prosi Cie o reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kulfon napisał:

Przeciez ja mam faceta i to prawdziwego, ktory codziennie mi mowi, ze mnie kocha. Chyba bym musiala na glowe upasc, zeby zazdroscic jakiegos wyimaginowanego Kitka 🤣 Z tego co wiem to Qwert82 miala meza, uwaga - PRAWDZIWEGO.

W Twojej wyobrazni Ci mowi, a faktycznie tylko sie bawi Toba. Ty mi to wmawiasz a sama jestes tylko od zabawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kulfon napisał:

Przeciez ja mam faceta i to prawdziwego, ktory codziennie mi mowi, ze mnie kocha. Chyba bym musiala na glowe upasc, zeby zazdroscic jakiegos wyimaginowanego Kitka 🤣 Z tego co wiem to Qwert82 miala meza, uwaga - PRAWDZIWEGO.

To ze sie zaspokaja Toba to nie oznacza ze jest chlopakiem Twoim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kulfon napisał:

Ok, niech Ci bedzie, to tak naprawde moj wspollokator i przez przypadek spimy w jednym lozku.

Na to wyglada bo za zone Cie jakos nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

To ze sie zaspokaja Toba to nie oznacza ze jest chlopakiem Twoim. 

To Ty zakladasz tematy, a potem jeszcze wymyslasz historie na nasz temat jak Ci zabraknie argumentow 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kulfon napisał:

Ja akurat mieszkam ze swoim facetem wiec nie musze sobie niczego wyobrazac. Malzenstwo tez mi juz proponowal, a nawet sie calowalismy 🤣

Hehe a Ty niby nie chcialas 

Zabawne są Twoje imaginacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Na to wyglada bo za zone Cie jakos nie chce

Ale to Ty chcesz miec meza, a nie ja. Gdybym byla taka zdesperowana jak Ty to juz bym miala meza 20 lat temu, a pewnie i rozwod w miedzyczasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Na to wyglada bo za zone Cie jakos nie chce

Ty jesteś lubieżna bestia, a teraz historia, że faceta za rękę nie trzymałaś. Kiełbie we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kulfon napisał:

Moj facet, z ktorym spie, uprawiam seks, zyje i jezdze na wakacje tak naprawde nie jest moim facetem, a Twoj Kitek, z ktorym nawet sie nie calowalas jest.

To ze ktos kogos uzywa jako zaspokojenia nie oznacza ze jest chlopakiem, moze nawet o tym nie wie ze Ty sobie tak wyobrazasz, podobnie jak o Tobie chlopak z ktorym sie odprowadzaliscie nie wiedział i sadzil ze Nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ty jesteś lubieżna bestia, a teraz historia, że faceta za rękę nie trzymałaś. Kiełbie we łbie.

Ciebie nikt nie kocha, nie chce za zone, ale Ty przynajmniej masz tego swiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ciebie nikt nie kocha, nie chce za zone, ale Ty przynajmniej masz tego swiadomosc

No to tak, jak Ciebie przeciez. Tylko ze Ty nie masz swiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

To ze ktos kogos uzywa jako zaspokojenia nie oznacza ze jest chlopakiem, moze nawet o tym nie wie ze Ty sobie tak wyobrazasz, podobnie jak o Tobie chlopak z ktorym sie odprowadzaliscie nie wiedział i sadzil ze Nim jest

Ni to jesli wierze, ze mam chlopaka (choc go nie mam) to czego Ci zazdroszcze? Udanego seksu z Kitkiem czy goracych pocalunkow? A moze malzenstwa z Kitkiem? A nie, sorry, przeciez te rzeczy nie istnieja 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ciebie nikt nie kocha, nie chce za zone, ale Ty przynajmniej masz tego swiadomosc

No mam, ale jak to się ma do twoich żałosnych historii, które tworzysz niczym rasowy mitoman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja mam wspaniałe życie, nie muszę nikomu niczego zazdrościć, bo mam takie życie jakie sobie wybrałam, mało która kobieta ma taki komfort. Jestem na szczęście na tyle ogarnięta że nikt nie musi się mną opiekować, sama decyduję kogo wpuszczam do swojego życia (i łóżka 😉

Masz rację, bardzo Ci zazdroszczę, a w szczególności Twojego rozwoju umysłowego na poziomie max 13 lat 

Juz ktos Ci tu pisal, ze jestes zawistna i sie tym karmisz, ale dalej idziesz w zaparte. Powtarzam skoro masz idealne zycie nie zapraszam Cie do topikow, wrecz jestes niepozadana tu. Nie wierze w ani jedno Twoje slowi, bo bije od Ciebie wielka zawisc, ktora gdyby zamienić ja w ciepło ogrzalaby caly swiat takie masz udane zycie ze w kolko wysiadujesz w moich topikach, bo boli Cie, ze nikt Cie nie chce i nie chcialby takiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kulfon napisał:

Ale to Ty chcesz miec meza, a nie ja. Gdybym byla taka zdesperowana jak Ty to juz bym miala meza 20 lat temu, a pewnie i rozwod w miedzyczasie.

nie podniecaj się tak, lepiej idz niech sie Toba pobawi Twoj wyimaginowany chlopak z ktorym wyobrazasz sobie, że zabawy w lozku i wyjazd oznacza cokolwiek i niby jest chlopakiem

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Juz ktos Ci tu pisal, ze jestes zawistna i sie tym karmisz, ale dalej idziesz w zaparte. Powtarzam skoro masz idealne zycie nie zapraszam Cie do topikow, wrecz jestes niepozadana tu. Nie wierze w ani jedno Twoje slowi, bo bije od Ciebie wielka zawisc, ktora gdyby zamienić ja w ciepło ogrzalaby caly swiat takie masz udane zycie ze w kolko wysiadujesz w moich topikach, bo boli Cie, ze nikt Cie nie chce i nie chcialby takiej zony

Ale napisz teraz konkretnie czego Ci zazdroscimy? Piszesz, ze meza, ale go nie masz. Milosci z Kitkiem, ale co to za milosc jak on nic o tym nie wie? Nie pocalowal Cie, nie powiedzial, ze kocha, nie chwycil za reke, nie wspominajac o uprawianiu seksu. Wiec czego konkretnie Ci zazdroscimy? Twoich urojen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja mam wspaniałe życie, nie muszę nikomu niczego zazdrościć, bo mam takie życie jakie sobie wybrałam, mało która kobieta ma taki komfort. Jestem na szczęście na tyle ogarnięta że nikt nie musi się mną opiekować, sama decyduję kogo wpuszczam do swojego życia (i łóżka 😉

Masz rację, bardzo Ci zazdroszczę, a w szczególności Twojego rozwoju umysłowego na poziomie max 13 lat 

nikt nie chce Ciebie wpuszczać do swojego i o to sapiesz do mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kulfon napisał:

Ale napisz teraz konkretnie czego Ci zazdroscimy? Piszesz, ze meza, ale go nie masz. Milosci z Kitkiem, ale co to za milosc jak on nic o tym nie wie? Nie pocalowal Cie, nie powiedzial, ze kocha, nie chwycil za reke, nie wspominajac o uprawianiu seksu. Wiec czego konkretnie Ci zazdroscimy? Twoich urojen?

ze jestes do zabawy a uwazasz ze masz chlopaka, ktory nie chce mieć rodziny z Toba i bys byla zona tylko przygoda na jakiś czas

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymyslilas sobie Kitka, bo zazdroscilas ze mitomam imtheone alias downhill ma tyle odpowiedzi na swoich durnych topikach o Kici, rownie wyimagowango jej uczucia do niego po tym jak ona sie do niego usmiechnela w drodze do kibla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

ze jestes do zabawy a uwazasz ze masz chlopaka, ktory nie chce mieć rodziny z Toba i bys byla zona tylko przygoda na jakiś czas

No ale Ty tez nie masz meza ani rodziny, a chlopaka nie masz nawet do zabawy, wiec czego mam Ci zazdroscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Ale to Ty chcesz miec meza, a nie ja. Gdybym byla taka zdesperowana jak Ty to juz bym miala meza 20 lat temu, a pewnie i rozwod w miedzyczasie.

po prostu Twoj niby chlopak nie wie ze jest chlopakiem i ma Cie za zabawke i dlatego Ci się nie oświadcza a Ty sobie wyobrazasz ze tak jest i chcesz to zrekompensować mna wmawiajac mi ze mnie olewa moj, a to Ty jestes traktowana jak rozrywka chwilowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Ale napisz teraz konkretnie czego Ci zazdroscimy? Piszesz, ze meza, ale go nie masz. Milosci z Kitkiem, ale co to za milosc jak on nic o tym nie wie? Nie pocalowal Cie, nie powiedzial, ze kocha, nie chwycil za reke, nie wspominajac o uprawianiu seksu. Wiec czego konkretnie Ci zazdroscimy? Twoich urojen?

Okropna jest i tyle. Obstawiam, że trolluje jak naćpana żeby sprowokować i powyzywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

ze jestes do zabawy a uwazasz ze masz chlopaka, ktory nie chce mieć rodziny z Toba i bys byla zona tylko przygoda na jakiś czas

Ciebie nawet do zabawy nikt nie chce...haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

No ale Ty tez nie masz meza ani rodziny, a chlopaka nie masz nawet do zabawy, wiec czego mam Ci zazdroscic?

ty też nie masz wiec wyzywasz się na mnie ze rozdajesz swoje wdzieki i nic nie masz z tego, a ja będę zona i mieć rodzine, a Ty tylko do zabawy i na wyjazdy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

po prostu Twoj niby chlopak nie wie ze jest chlopakiem i ma Cie za zabawke i dlatego Ci się nie oświadcza a Ty sobie wyobrazasz ze tak jest i chcesz to zrekompensować mna wmawiajac mi ze mnie olewa moj, a to Ty jestes traktowana jak rozrywka chwilowa

Nawet jesli to prawda to i tak mam wieksza interakcje z plcia przeciwna niz Ty. nadal nie napisalas czego Ci moge zazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kulfon napisał:

Moj facet, z ktorym spie, uprawiam seks, zyje i jezdze na wakacje tak naprawde nie jest moim facetem, a Twoj Kitek, z ktorym nawet sie nie calowalas jest.

Pewnie chwali sie kolegom co z Toba robi i co jeszcze zrobi a jak znajdzie inna tez sie z nia pobawi a Ty wyobrazasz sobie ze zabawa i wyjazd oznacza cos poważnego i zazdroscisz mi, ze jestem kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×