Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Nikt z Was niestety nie zorientowal sie

Polecane posty

46 minut temu, Kulfon napisał:

Nie zadaje sie z takimi burakami, ktorzy by sie z kogos smiali, wspolczuje jesli twoj Kitek tak traktuje kobiety.

A nie czujesz tego, że zachowujesz sie jak burak w moich topikach robiąc off topy bo chcesz sie pochwalic ze umiesz się wypiac i sapnac? I wmawiasz mi, choć nie chce, ze 10 lat wypinania i sapania jest miloscia?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

Dawanie 10 lat za free tanio i niezbyt smacznie i na wyjazdach ludzac sie ze kiedys Ci się oswiadczy bo 10 lat jakos nie ma glowy do oświadczyn. Takie masz udane to pozycie ze spędzasz cale dnie w moich topikach wmawiajac mi ze dawanie facetowi 10 lat jest miloscia, mimo, że robisz z siebie pomiewisko. 

Oj Ty mala zazdrosniczko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A nie czujesz tego, że zachowujesz sie jak burak w moich topikach robiąc off topy bo chcesz sie pochwalic ze umiesz się wypiac i sapnac? I wmawiasz mi, choć nie chce, ze 10 lat wypinania i sapania jest miloscia?

Ty jakoś nie umiesz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, duży ogórek napisał:

to akurat prawda,  przyciągną i przytrzymają tyłkiem tylko określony typ mężczyzn gdzie pełno, jak inna przyciągnie tyle warte

Ale usilnie wmawiaja, ze wypiac sie i sapnac to milosc, a jak mezczyzna sie stara i traktuje z szacunkiem to juz nie milosc bo sapania i wypinania nie ma. Co za zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Bardzo lubie te tematy, tyle sie mozna dowiedziec o milosci. Ja glupia myslalam, ze jak facet mowi "Kocham Cie", caluje, przytula i spedza ze mna czas to mnie kocha. Okazuje sie, ze nie, jesli facet mnie olewa i sie do mnie nie odzywa, jesli nie interesuje go kontakt fizyczny i go rzadko widuje to wtedy jest prawdziwa milosc.

Nazywasz bycie wykorzystywanym w lozku od 10 lat bez perspektyw na malzenstwo miloscia, a gdy facet daje roze i troszczy by wlos nie spadł z glowy olewaniem? Wcale nie jestes zawistna bo po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale usilnie wmawiaja, ze wypiac sie i sapnac to milosc, a jak mezczyzna sie stara i traktuje z szacunkiem to juz nie milosc bo sapania i wypinania nie ma. Co za zenada

Od kiedy seks to brak szacunku? Ktoś Cię strasznie skrzywdził wpajając takie bzdurne poglądy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Masz rację , lepiej trzymać dziewictwo do późnej starości ! Aż ci uschnie jak rodzynka 

A lepiej dawac 10 lat facetowi co pouzywa i porzuci na starość? Twoj wybór, nie moj tylek, nie moj biznes

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

A lepiek dawac 10 lat facetowi co pouzywa i porzuci na starość? Twoj wybór, nie moj tylek, nie moj biznes

Fakt, Ciebie nie porzuci, bo jest wymyślony. Będzie Ci zawsze towarzyszył, bo mieszka w Twojej głowie. I tylko tam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

ustalilysmy juz, ze moj facet mnie nie kocha, ale orgazmow to akurat nie udaje i to wiem na pewno 🤣

Uwazasz ze mowiac w kolko tylko o wypinaniu i orgazmach facet nie ma Cie za latwa i sie z Toba ozeni kiedykolwiek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

A lepiej dawac 10 lat facetowi co pouzywa i porzuci na starość?

A skąd wiesz, że porzuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Judyta_20 napisał:

A skąd wiesz, że porzuci?

Jak ktos sie chwali w kolko ze umie sapnac i sie wypiac to jak sadze facet korzysta. A potem się nudzi, bo sapanie to nie wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Uwazasz ze mowiac w kolko tylko o wypinaniu i orgazmach facet nie ma Cie za latwa i sie z Toba ozeni kiedykolwiek? 

A skąd wiesz, że to on, a nie ona, nie chce ślubu? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Chyba pomału włącza się tryb "napierrrdalam sama do siebie postami na pustej Kafeterii do 5 rano" 😄

Chyba Tobie do mnie jak zawsze zreszta.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak byc wykorzystywanym seksualnie przez faceta cieszyć się tym, chwalić, szczycić i wmawiać ze tak należy, zeby była milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jak ktos sie chwali w kolko ze umie sapnac i sie wypiac to jak sadze facet korzysta. A potem się nudzi, bo sapanie to nie wszystko. 

No tak, bo każdy normalny facet nie zwraca uwagi na seks tylko w kobietach interesuje go drugie śniadanie w pudełeczku 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Jak ktos sie chwali w kolko ze umie sapnac i sie wypiac to jak sadze facet korzysta. A potem się nudzi, bo sapanie to nie wszystko. 

Też myślę, że sapanie (cokolwiek ma ono oznaczać) to nie wszystko w związku i też niekoniecznie małżeńskim, ale skąd pewność, że się znudzi, że porzuci? Dla mnie to nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Chyba Tobie do mnie jak zawsze zreszta.

Taaa... To kiedy tu siedziałem do 5 rano? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

To kiedy wiemy, ze kocha? prosze oswiec mnie, bo rozmawiam z wieloma znajomymi, czy to znaczy, ze jestesmy zakochani?

Masz taka dziwna glowe, ze uwazasz za sukces zyciowy, ze umiesz sie wypiac i steknac

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Niburdiama napisał:

Nie rozdaje swych wdzięków jak Ty na wyjazdach 

No tak. Nigdy nigdzie nie wyjechalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Moj mi codziennie mowi. Ale z Twoich opiso wynika, ze gdyby nie mowil, nie trzymal za reke i nie calowal to wtedy by mnie kochal. Wiec sama juz nie wiem.

Hehe i to ma oznaczac milosc? Wiadomo ze mowi, bo mu sie chce, ale zenic się nie chce

 Nie zastanawia Cie? Tez Ci moge codziennie mowic, ze Cie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Niburdiama napisał:

Nazywasz bycie wykorzystywanym w lozku od 10 lat bez perspektyw na malzenstwo miloscia, a gdy facet daje roze i troszczy by wlos nie spadł z glowy olewaniem? Wcale nie jestes zawistna bo po co

Jak facet nie probuje wlozyc lapy w majtki przez rok, to najlepszy znak ze mu nie zalezy😉. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Żeby zostać żoną to nawet nie tylko za rękę trzeba trzymać. Tak to życie urządzone. Myślałam, że większego dziwoląga nie znajdę, a tu proszę, Ty. Wiem, że nie istniejesz 😔 fak de łat.

Dziwne, a dawniej ludzie dopiero sypiali po ślubie i nie było tyle rozwodów. A teraz sypiają przed slubem i ślubów nie ma za to za wiele, a co chwile sie wymieniają na nowsze modele.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lola15 napisał:

Jak facet nie probuje wlozyc lapy w majtki przez rok, to najlepszy znak ze mu nie zalezy😉. Taka prawda

Nie chwal się, że umiesz sie wypiac i steknac, bo kazdy to umie. Zwierzęta tez umieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Hehe i to ma oznaczac milosc? Wiadomo ze mowi, bo mu sie chce, ale zenic się nie chce

 Nie zastanawia Cie? Tez Ci moge codziennie mowic, ze Cie kocham

Myślisz, że dowodem na miłość jest chęć ożenku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Niburdiama napisał:

nie ma to jak byc wykorzystywanym seksualnie przez faceta cieszyć się tym, chwalić, szczycić i wmawiać ze tak należy, zeby była milosc.

Juz daj spokoj. Wszyscy wiemy, ze jestes stara i brzydka, rozzalona i zgorzkniala. Stad te twoje ataki na kobiety ktore maja faceta, zwiazek. Musisz sie jakos "bronic". Nikt cie nie chce , a ty bys chciala faceta i tak sobie wymyslilas Kitka . Zamiast zyc fantazjami na kafe, moze bys wyszla do ludzi i kogos naprawde poznala. Wkoncu kazda potwora znajdzie swego amatora. 

Edytowano przez Lolka1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Znowu odlecialas 🤣

Jesteś naiwna w swojej prostocie, że facet ktory 10 lat sie nie zeni spedzi z Toba cale zycie, a te wyznania mozesz wlozyc między bajki. Pewnie nawet rozy Ci nigdy nie dal bo od razu zaproponowałaś ze pochwalisz sie ze umiesz steknac i opowiadałaś jak stękała z innymi i co Ci robili tak jak do mnie epatujesz ta swoja umiejętnością stękania, ktora stawiasz na piedestale.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

A to przy ślubie mężczyźnie przyrodzenie czy nogi obcinają  ? 

To dlatego oni się tak żenić boją ! 

A po co sie maja zenic jak tanie uniesienia same wchodza w łapy i szczyca się ze stekac umieją i to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Ślub jak ślub, mnie tam bardziej nurtuje jak on a się chce dzieci dochować bez seksu 😉 No chyba, że zrobi z kimś korespondencyjnie 😄

Boje sie po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

No to czym się tego faceta zatrzymuje? Pytam bo jestem ciekawy jako facet, żeby wiedzieć jak się nie dać zatrzymać 🙂

Facet sam się zatrzymuje i nie może wykręcić. Cos go ogarnia i pragnie duszy i ciala.To Go nakręca i motywuje, zeby dać z siebie więcej, zeby zaimponowac, zeby spetac kobiete. Albo nie, a wtedy jak nie jest porządny to korzysta 10, 20, 30 lat z innych i nic im nie obiecuje, a nawet klamie ze kocha az kobieta robi się stara i kończy jak niektóre tutaj. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×