Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kardulaki

Przeprowadziłam się do innego mieszkania i czuje się fatalnie

Polecane posty

Siedzę teraz rozpakowuje rzeczy i płaczę sama nie wiem czemu jest mi jakoś smutno i się zastanawiam po co mi to było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Anielika napisał:

A dlaczego sie przeprowadzilas?

Sama nie wiem za namową sąsiadki, to kawalerka jej siostry chciała komuś znajomemu wynająć , ona też się przeprowadza kilka klatek  dalej ,za miesiąc.  Co prawda nic mnie w poprzednim miejscu nie trzymało ale jakoś tak czułam się tam jak u siebie miałam jakieś tam meble niektóre przemalowałam zrobiłam po swojemu...ehh ja taka jestem najpierw napale się nie przemyśle a potem rozpaczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem chyba chęć czegoś  nowego w życiu może trochę bliżej do pracy ale chyba  lepiej czułam się w małej miejscowości niż w dużym  mieście... Sama nie wiem czy mi  to było potrzebne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez zawsze mozesz sie przeprowadzic do malej miejscowosci. Na razie jeszcze nie wiesz, ale moze bedzie fajnie w duzym miescie. Urzadz sobie mieszkanko po swojemu, powies firaneczki, dywanik na podloge i lampeczke wina na stol🙂   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2021 o 23:30, kardulaki napisał:

Sama nie wiem za namową sąsiadki, to kawalerka jej siostry chciała komuś znajomemu wynająć , ona też się przeprowadza kilka klatek  dalej ,za miesiąc.  Co prawda nic mnie w poprzednim miejscu nie trzymało ale jakoś tak czułam się tam jak u siebie miałam jakieś tam meble niektóre przemalowałam zrobiłam po swojemu...ehh ja taka jestem najpierw napale się nie przemyśle a potem rozpaczam...

Przyzwyczaisz się. W poprzednim mieszkaniu pewnie parę lat mieszkałaś. Byłaś już przyzwyczajona i stąd ten niesmak. Znam to uczucie. Też się przeprowadzałem 4 razy w życiu 🙂

Edytowano przez lonelyman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marinero napisał:

Pomaluj sobie sciany na jakis tobie ulubiony kolor i od razu poczujesz sie cool 🙂 

No właśnie nie mogę bo tam był remont i mają ciemne meble co mnie dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Różniczka napisał:

Ciekawe bo ja wolę mieszkać w dużym mieście i nie odnalazłabym się w małym powiatowym miasteczku, ale każdy lubi co innego. 

Plus taki,że blisko sklepy i inne usługi i tr7che szybciej w pracy jestem ale ja nie jestem osobą,która korzysta z możliwości wielkiego miasta i będzie chodzić po pubach poznawać ludzi itp . Zresztą po  pracy nawet nie ma się ochoty ciągle gdzieś chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marinero napisał:

Powies wiec  sobie jakies fajne obrazki / reprodukcje na scianach , bibeloty tez duzo robia . zmien zaslonki , narzuty na lozko, meble itp.

Troche to potrwa  ale uzrzadzisz sobie to gniazdko 🙂 

Mogę tylko bibeloty narzuty itp .Tam są rolety ,mebli nie mogę przemalować a właśnie w poprzednim przemalowałam meble bo były  moje dałam tapetę czułam się chociaż trochę jak u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Stała napisał:

Wróć tam gdzie było lepiej. Nie męcz się na życzenie.

Tak już ktoś wynajął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, kardulaki napisał:

Tak już ktoś wynajął...

Znajdź inne w tamtym miejscu. Mało to ogłoszeń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
6 godzin temu, kardulaki napisał:

Mogę tylko bibeloty narzuty itp .Tam są rolety ,mebli nie mogę przemalować a właśnie w poprzednim przemalowałam meble bo były  moje dałam tapetę czułam się chociaż trochę jak u siebie. 

A co się stało z Twoimi meblami?

Inna rzecz, że faktycznie to ważne, żeby w mieszkaniu czuć się dobrze. I tu ludzie dobrze radzą: nadaj temu miejscu swój własny charakter na tyle, na ile to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bluegrey napisał:

A co się stało z Twoimi meblami?

Inna rzecz, że faktycznie to ważne, żeby w mieszkaniu czuć się dobrze. I tu ludzie dobrze radzą: nadaj temu miejscu swój własny charakter na tyle, na ile to możliwe.

Sprzedałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
18 godzin temu, kardulaki napisał:

Sprzedałam 

Czyli trzeba urządzić się na nowo. A przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bluegrey napisał:

Czyli trzeba urządzić się na nowo. A przynajmniej spróbować.

Tak wszystko jest w dobrym stanie po remoncie i nie będą tego zabierać a meble są ciemne i mam wrażenie  ,że ciągle jest wieczór. Moja wina nie przemyślałam dobrze  tej przeprowadzki..ehh napale się na coś a refleksje po czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
6 minut temu, kardulaki napisał:

Tak wszystko jest w dobrym stanie po remoncie i nie będą tego zabierać a meble są ciemne i mam wrażenie  ,że ciągle jest wieczór. Moja wina nie przemyślałam dobrze  tej przeprowadzki..ehh napale się na coś a refleksje po czasie..

Nie ma się co katować. Jedynie wnioski na przyszłość wyciągnąć, co by kolejnych decyzji w taki sposób pochopny nie podejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2021 o 14:43, kardulaki napisał:

Tak wszystko jest w dobrym stanie po remoncie i nie będą tego zabierać a meble są ciemne i mam wrażenie  ,że ciągle jest wieczór. Moja wina nie przemyślałam dobrze  tej przeprowadzki..ehh napale się na coś a refleksje po czasie..

Tak jak doradzili Ci wcześniej -zmień dodatki, uwij gniazdko po swojemu. Mieszkałam w trzech miejscach, po kwartale byłam przejściowo w dwóch innych. Wszędzie było nie tak, a tylko jedno miejsce było bliskie sercu i dobrze w nim się czułam tylko wystrój tu nie miał znaczenia. 

Odbierasz sobie radość z przeprowadzki porównując miejsca. Może meble są ciemniejsze, ale ile jest innych plusów? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Tak jak doradzili Ci wcześniej -zmień dodatki, uwij gniazdko po swojemu. Mieszkałam w trzech miejscach, po kwartale byłam przejściowo w dwóch innych. Wszędzie było nie tak, a tylko jedno miejsce było bliskie sercu i dobrze w nim się czułam tylko wystrój tu nie miał znaczenia. 

Odbierasz sobie radość z przeprowadzki porównując miejsca. Może meble są ciemniejsze, ale ile jest innych plusów? 

No widzisz sama mówisz,że  czułaś się nieswojo w wielu miejscach i wystrój nie miał znaczenia. Chyba nie dla mnie mieszkanie w dużym mieście lepiej się czułam w mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kardulaki napisał:

No widzisz sama mówisz,że  czułaś się nieswojo w wielu miejscach i wystrój nie miał znaczenia. Chyba nie dla mnie mieszkanie w dużym mieście lepiej się czułam w mniejszym.

Wystrój, teraz wielkość miasta... Zastanów się co tak naprawdę unieszczęśliwia Cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Electra napisał:

Wystrój, teraz wielkość miasta... Zastanów się co tak naprawdę unieszczęśliwia Cię. 

Nigdy nie będzie jej dobrze. Sama siebie nie akceptuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×