Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hania1998

usg dopochwowe - czy lekarz mógł nie zauważyć ciąży?

Polecane posty

uprawiałam seks z chłopakiem na początku marca. to był mój pierwszy raz, wiec potem od razu zaczęłam się stresować, ze mogłam zajść w ciąże. użyliśmy prezerwatywy i nie skończył we mnie, ale mimo to zrobiłam test 10 dni po stosunku - negatywny, 20 dni po stosunku - negatywny. w między czasie doszło do kolejnego zbliżenia, również prezerwatywa i brak końca we mnie. okres mam nieregularny, ale po ostatnim stosunku w 36 dniu cyklu zrobiłam kolejny test, wyszedł negatywny i tego samego dnia dostałam okres, wiec uznałam, ze nie ma ciąży. na 8 kwietnia miałam ginekologa, poszłam po tabletki, żeby mieć mniej stresu i pani podczas dopochwowego badania usg powiedziała, że jestem w drugiej fazie cyklu, już po owulacji, a to był mój 14 dzień cyklu, zazwyczaj owulacje mam w 20,25 dniu cyklu dopiero. a tutaj mówiła coś o pęcherzyku graafa i zastanawiam się, czy lekarz może pomylić na usg pęcherzyk graafa z ciążowym? już zaczynam panikować, bo jestem aktualnie w 25 dniu cyklu i od paru dni bola mnie piersi... boje się, ze ona na badaniu mogła nie wykryć ciąży, a naczytałam się, ze niektóre dziewczyny maja okres w ciąży. przynajmniej na początku. nie wiem co o tym myśleć... myślicie ze jest szansa, ze jestem w ciąży, czy to badanie, testy i okres już to wyklucza?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej małe prawdopodobieństwo że ginekolog się pomylił... Choć znam przypadek ( mojej koleżanki), ginekolog założyła jej spirale , a po 3 msc koleżanka była już w ciąży, jak to możliwe... a jednak nie każdy ginekolog jest dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

Raczej małe prawdopodobieństwo że ginekolog się pomylił... Choć znam przypadek ( mojej koleżanki), ginekolog założyła jej spirale , a po 3 msc koleżanka była już w ciąży, jak to możliwe... a jednak nie każdy ginekolog jest dobry. 

a myślisz ze ogóle mam jakieś szanse na ta ciąże? 🥺 robiłam te testy, byłam h lekarza, miałam okres, a pi okresie żadnego stosunku.. nie wiem co myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, hania1998 napisał:

a myślisz ze ogóle mam jakieś szanse na ta ciąże? 🥺 robiłam te testy, byłam h lekarza, miałam okres, a pi okresie żadnego stosunku.. nie wiem co myśleć 

Mi babcia zawsze mówiła ze do 3msc ciąży okres można mieć. Ja miałam w pierwszym msc ciąży normalnie... Jeżeli bardzo Cię to męczy zapisz sie na wizytę do innego ginekologa 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hania1998 napisał:

a myślisz ze ogóle mam jakieś szanse na ta ciąże? 🥺 robiłam te testy, byłam h lekarza, miałam okres, a pi okresie żadnego stosunku.. nie wiem co myśleć 

Prawie zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz się tak stresować po każdym stosunku to może nie uprawiaj jeszcze seksu? Do tego trzeba dojrzeć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×