Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BeaBea

O co poszło?

Polecane posty

14 minut temu, BeaBea napisał:

Ano nie dam rady wziąć się w garść. Łzy lecą mi jak groch. Będzie słychać w moim głosie, nie chcę tego. Na razie moja strata. Jakby mu zależało zna nr, zna drogę.  A jednak zapomniał.

To słuchaj rad żeby nie dawać mu satysfakcji. 🙄 Zawsze masz szansę dowiedzieć się co się stało.  Albo przekonać się, że nie jest wart twojego smutku.🙄 Ale jak nosisz się honorem to proszę bardzo. Smuć się i snuj domysły dalej.😴

2 minuty temu, Delilah napisał:

To słuchaj rad żeby nie dawać mu satysfakcji. 🙄 Zawsze masz szansę dowiedzieć się co się stało.  Albo przekonać się, że nie jest wart twojego smutku.🙄 Ale jak nosisz się honorem to proszę bardzo. Smuć się i snuj domysły dalej.😴

Moim zdaniem nie warto wymieniać honoru na informacje wątpliwej wiarygodności 

5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

To na jego polu jest piłeczka . Albo ją odbije albo wypada z gry na własne życzenie .

Latanie za kimś nie wzbudzi szacunku u tej osoby 

Zadzwoniene do dobrego znajomego z pytaniem co słychać to nie latanie za kimś.😴 To lepsze niż  uzależnić się od Kafe i spędzać tu każdą dobę i żarcie litrów  lodów ze smutku.😜

3 minuty temu, Delilah napisał:

Zadzwoniene do dobrego znajomego z pytaniem co słychać to nie latanie za kimś.😴 To lepsze niż  uzależnić się od Kafe i spędzać tu każdą dobę i żarcie litrów  lodów ze smutku.😜

Normalnie bym się zgodziła ale nie w tej konkretnej sytuacji 

3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Moim zdaniem nie warto wymieniać honoru na informacje wątpliwej wiarygodności 

Mówisz jak zatwierdziała pseudolesbijka. 😂 

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Normalnie bym się zgodziła ale nie w tej konkretnej sytuacji 

To niech tu siedzi i dalej użala się nad sobą i wymyśla scenariusz dlaczego. Ważne, że honor nie ucierpi. Dzięki Ci, Panie.  🙏🙄

• Like 1

9 minut temu, Delilah napisał:

Dziękuję Ci bardzo za Twój głos i zdanie. I po części masz rację i rozumiem Twoje stanowisko. Nie chodzi o honor. Po prostu, co on ma powiedzieć jak zadzwonię? Sorry, ale....nie.

1 godzinę temu, malowany napisał:

Jak ci zależy, proponuję zadzwonić i zapytać co jest grane ,chyba ze wolisz na forum wypisywać.

Uwazam ze nie nic gorszego i bardziej zniechecajacego niz "narzucajaca sie dziewczyna".Jej atrakcyjnosc od razu spada w oczach faceta! 

Lepiej ona  wyjdzie  gdy po prostru nie bedzie dzwonic pierwsza .Facet zateskni, poczuje pustke... to siegnie po telefon i wytlumaczy sie.

Dynamika w parze sie zmieni bo to on bedzie czul sie "winny" i zabiegajacy o dziewczyne .Jej pozostanie laskawie sie zgodzic na jego adoracje:) i obserwowac rozwoj wypadkow .Niech sie chclopina "poci"

Jesli nie zadzwoni w ciagu 2 tygodni to znaczy ze nie mial ochoty zadzwonic i jej telefon nic by nie zmienil a tak przynajmniej pokaze mu ze jest honorna 🙂 

Napisano (edytowany)
15 minut temu, Delilah napisał:

To niech tu siedzi i dalej użala się nad sobą i wymyśla scenariusz dlaczego. Ważne, że honor nie ucierpi. Dzięki Ci, Panie.  🙏🙄

Nie rozumiesz! Tu w ogole nie chodzi o tzw "honor" ale o dynamike sil w tej parze.Honor to ostania rzecz o jak chodzi.

On ma zatesknic, pomyslec  o niej... bedzie bardziej kochal 🙂a ona wyda mu sie bardziej intersujaca  bo "nieosiagalna'!   a jesli tego nie zrobil ...to jego strata!  🙂 

Edytowano przez marinero

Wiecie dlaczego nie dzwoni na pewno? Bo sąsiad wyjechał w delegację. Heheheh. Taki żarcik.

Po prostu ostatnio powiedział, że lekarz na receptę seks mu zapisał. Ja na to, że ależ oczywiście seks będzie, ale u sąsiadów, a my pójdziemy do łóżka on do swego, a ja do swego. Takie przekamarzanie się.

Po kilku godz. zadzwonił i powiedział, że pytał sąsiada i ten się zgodził na udostępnienie mieszkania. Pękałam ze śmiechu.

Zapytałam, czy się zastanowił, bo chyba trudno będzie mu patrzeć jak my (sąsiad i ja) będziemy się bzykać. I teraz jego śmiech. Ot takie żarciki.

46 minut temu, marinero napisał:

Nie rozumiesz! Tu w ogole nie chodzi o tzw "honor" ale o dynamike sil w tej parze.Honor to ostania rzecz o jak chodzi.

On ma zatesknic, pomyslec  o niej... bedzie bardziej kochal 🙂a ona wyda mu sie bardziej intersujaca  bo "nieosiagalna'!   a jesli tego nie zrobil ...to jego strata!  🙂 

Co za głupie tłumaczenie.😂 Nikt nie będzie czekać aż lowelas łaskawie zatęskni.🙄 Takiego to bym psami poszczuła. Ona ma prawo wiedzieć teraz co jest nie tak. Wasze męskie gierki  możecie wsadzić sobie w anus.😎

• Like 1

Napisano (edytowany)

bylam w podobnej sytuacji i z miesiac sie meczylam i bilam z myslami, czy on odpuscil (powiedzial, ze miewa okresy, gdzie intensywnie pracuje i nie odzywa sie do ludzi, poczatkowo myslalam, ze to wlasnie to)

duzo zaoszczedzilabym sobie emocji gdybym zadzwonila i postawila go pod sciana

poczytaj o ghostingu, te dvpki to miekie tzipki i robia to, by sie babie nie tumaczysz

dzwoniac do niego i dopytujac zadbasz o siebie, to nie chodzi o jakas jego satysfakcje

Edytowano przez bazibaz

1 godzinę temu, Delilah napisał:

Co za głupie tłumaczenie.😂 Nikt nie będzie czekać aż lowelas łaskawie zatęskni.🙄 Takiego to bym psami poszczuła. Ona ma prawo wiedzieć teraz co jest nie tak. Wasze męskie gierki  możecie wsadzić sobie w anus.😎

Co za glupie podniecanie sie !  Rosjanie mowia ze "dalej zajdziesz idac powoli":)

A jak ktos chodzi na skroty to  sztacheta dostanie od sasiada 🙂 "bez leb " ! 

• Like 1

8 godzin temu, BeaBea napisał:

Raczej wyglądał na przyzwyczajonego, że kobiety są od niego trochę wyższe. Umiał z tego żartować. Bał się, że to dla mnie będzie problem. Ale mi żal. W sumie to pisze tutaj, żeby nie zadzwonić do niego do jutra, bo jutro on znowu wyjeżdża, tym razem na dłużej i sytuacja zacznie być zamknięta. Przestanę czekać.

Cierpliwości. Wytrwałości. Trochę mniej oczekiwań, więcej luzu i czillautu. Taka jesteś w gorącej wodzie, po co? Co ma być to będzie... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować