Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Poznałam fajnego faceta

Polecane posty

16 minut temu, 90%cacao napisał:

dla mnie nie do pomyślenia jest bycie jeleniem i "dawanie" za darmo,

Dlaczego "dawanie"? Przeciez to nie towar przetargowy tylko przyjemnosc i potrzeba dla obu stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Dla mnie to nie jest normalne. Żaden mój były ani aktualny nie może liczyć na takie bonusy . Takie mam zasady. 

Ja to w ogóle nie rozumiem tego współczesnego zamieszania wokół "fotek"...

Starość? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

 

Właściwie ładne swoje zdjęcia w galerii można mieć ,sama sobie czasem zrobię.  Ale trzymam w albumie dla siebie.  By za x lat zobaczyć siebie jak wyglądałam.  Na pamiątkę 🙂 tego nie należy potępiać.  Tak samo gdy się mężowi coś ciekawego wyśle.  Ale jeśli ktoś robi takie zdjęcia by zwrócić na siebie uwagę , rozsyłając byle komu to jest błąd.  

Ja robię po to żeby mieć porównanie jak schudnę   , taka metamorfoza . I nie są to nagie zdjęcia (mam pecha do gubienia telefonów bądź do kradzieży ) tylko w bieliźnie,  wg mnie to jest normalne... ale dla mojego nie🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Rozumiem, że nawiązujesz do serialu, którego nie oglądałem. 🤣

🤣🤣 tak , do serialu , wyglada zajebiście pociągająco 👹👹😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Dla mnie kobieta w tego typu sytuacji zawsze ma więcej do stracenia i wieksza odppwiedzialnośc za "zabawę", nie wspominając, że większe prawdopodobieństwo zaangażowania, bo facet dostaje coś za darmo, a ona inwestuje emocje. Nie czarujmy sie 90% relacji FwB tak wygląda.

Nie bez powodu wymyślono sponsoring i prostytucje, aby czynnik emoconalny wyeliminowac lub wynagrodzić ewentualne straty z nim zwiąazane. 
A tez wyraznie przypominac jakim to typ relacji -pieniadze bardzo pomagaja aby tych granic nie zatrzec. 

Jesli ktos sie angazuje emocjonalnie to nie powinien uprawiac seksu bez milosci dla wlasnego dobra.

Przesadzacie z tym, ze kobiety tak sie roznia od mezczyzn. Tak jest tylko w spoleczenstwach, w ktorych tradycyjna rola jest mocno narzucona, jak w Polsce. Gdy sie usunie aspekty kulturalne to sie okazuje, ze kobiety tez potrafia uprawiac seks tylko dla wlasnej przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
3 minuty temu, Kulfon napisał:

Jesli ktos sie angazuje emocjonalnie to nie powinien uprawiac seksu bez milosci dla wlasnego dobra.

Przesadzacie z tym, ze kobiety tak sie roznia od mezczyzn. Tak jest tylko w spoleczenstwach, w ktorych tradycyjna rola jest mocno narzucona, jak w Polsce. Gdy sie usunie aspekty kulturalne to sie okazuje, ze kobiety tez potrafia uprawiac seks tylko dla wlasnej przyjemnosci.

W dzisiejszych czasach dla wielu kobiet to nawet dość atrakcyjna forma relacji - FwB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bo ty jesteś femme fatale fatale a to rzadkość 😉

 

😄

Mi do femme fatale daleko, ale patrze na Brytyjki, Niemki czy Szwedki i widze jak bardzo ich podejscie rozni sie od polskiego. Nikt ich nie potepia za uprawianie seksu, nie sa w doopie bez faceta i maja calkiem inna mentalnosc od nas. Polki sa czesto zatraszone obyczajowo, a nasi panowie maja wymagania takie, ze ho ho. Choc byc moze tez zalezy od pokolenia i miejsca zamieszkania, domyslam sie, ze mlodziez w wiekszych miastach moze byc inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 90%cacao napisał:

Buahahah, to ja miałam odwrotnie raczej 😄 jak raz doświadczyłam za darmo  i nigdy wiecej 

ani ten seks nie był tego warty, ani tym bardziej koles 😄 

Jestem Ciekaw, czy gdybyś przytulała się za darmo, a nie se.ksiła,
to czy czułabyś się lepiej??
(Mnie chodzi właśnie, coś jakbyś przytulała się jako dziewica, lub nie, ale teoretycznie dziewicą mogłabyś pozostać, nawet jakbyś nią nie była)

 

Choć pewnie tak czy siak, nie byłoby to z tym gościem.
inna sprawa, że jakbyś miała ochotę przytulać się intensywnie bez penetracji, to pewnie nawet nie miałabyś ochoty na tego gościa.....
(A tutaj na portalu była, i czasem jest bardzo lubiąca przytulanie dziewica)

Trochę jak kobiety z bardzo długimi włosami czy spódnicami bardzo krótkimi lub długimi uczą się gracji,
która sprawia, że są bardziej urocze.

Tak samo, jakbyś do przytulanki wybrała gościa,
po którym oceniłabyś, że może być zadowolony i nie być nachalny i nie iść na całość,
mogłabyś być bardziej zadowolona po całym przytulaniu z kimś takim....

 

 

Ale wcale nie będę, że takie darmowe przytulanki na 100% prowadzą do lepszego samopoczucia kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

No to nie są nagie zdjęcia . Nie mów że ci facet w telefonie grzebie i próbuje życie układać wciskając swoje opinie .... 

Zresztą co on ma do Twoich zdjęć. Przecież nie jego interes co z nimi zrobisz 

No właśnie grzebie 🙄🙄 mąż  .

On uważa ,że takie zdjęcia robi się  po to żeby wysłać innemu facetowi a nie dla swoich jakiś tam potrzeb ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bluegrey napisał:

Bo brzmi to trochę bez sensu, co on komunikuje: "pomieszkać ze sobą na próbę, żeby zdecydować o związku na stałe"? Czyli co? Mieszkanie razem wynajmiecie, co by na próbę pomieszkać? 😉  Czasem to takie głupoty ci ludzie na tych portalach piszą...

Ale cała historia dla mnie niepokojąca - raczej powinnaś już mieć żółtą lampkę zapaloną w głowie.

To chwytliwe jest, dlatego już na początku plecie o wspólnym mieszkaniu bo laski wtedy myślą że poważny facet. A takim zwykle chodzi o jedno. Nikt normalny, poważny i dojrzały nie plecie o wspólnym zamieszkaniu zanim kogoś nie pozna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 minutę temu, Laurittka napisał:

To chwytliwe jest, dlatego już na początku plecie o wspólnym mieszkaniu bo laski wtedy myślą że poważny facet. A takim zwykle chodzi o jedno. Nikt normalny, poważny i dojrzały nie plecie o wspólnym zamieszkaniu zanim kogoś nie pozna 

Otóż to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

🤣🤣 tak , do serialu , wyglada zajebiście pociągająco 👹👹😁 

Tak, facetom też elegancki ubiór dodaje sporo u-roku, choć ja akurat wolę zestaw jeansy + koszula + marynarka, a buty w zależności od nastroju i marynarki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Tak, facetom też elegancki ubiór dodaje sporo u-roku, choć ja akurat wolę zestaw jeansy + koszula + marynarka, a buty w zależności od nastroju i marynarki. 

No i Wg mnie tak właśnie powinien wyglądać elegancki facet 😊😊 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anastazja 94 napisał:

Właśnie przed chwilą pisałam że czasy się zmieniły.  Kiedyś człowiek nie miał za bardzo takiej możliwości.  Dziś telefon dobry każdy ma i nie jednokrotnie skusi z nudy , w solarium.  Na siłowni , saunie.  W basenie .. gdziekolwiek.  Pamiątka na stare lata 😃 W zakolanówkach / pończochach świetne zdjęcia wychodzą.  Nie wulgarne ! Nudesa żadnego nie zrobiłam bo też tak uważam że nic w tym pięknego.  😃

Nagie zdjęcia też mogą być piękne, wygooglaj sobie „nagość zakryta”. Kilka koleżanek mnie prosiło, bym im zrobił takie właśnie zdjęcia, bo w moim wykonaniu są niewyuzdane, a miejsca strategiczne są zakryte. Przeciwieństwo tego, co wstawia tu Przemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czeko_Czeko_Lada napisał:

No i Wg mnie tak właśnie powinien wyglądać elegancki facet 😊😊 

No to lubię się tak ubierać.
Wydaje mi się, że obecnie głównie starsi panowie dbają o to, aby na co dzien wyglądać elegancko. Oczywiście nie wszyscy. Znałem takiego 70-latka - codziennie w schludnych spodniach i wyprasowanej koszuli, zawsze nienagannie ostrzyżony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

Właściwie jeśli chodzi o zdjęcia od faceta to chyba wolę - by już nic nie wysyłali.  Na szczęście nie korzystam z Sympatii.  A myślałam w tamtym roku czy kogoś nie poznać.  Badoo założyłam dawno temu bo brat mi pokazał.  Byłam w związku i przy moim po prostu sprawdzałam co tam się dzieje.  Usunęłam.  Ale takie pustaki.  Faceci i kobiety.  Gdy brat podał numer telefonu : dał na głośnik.  To zaciskałam się w poduszkę by mnie żadna panna nie usłyszała jak się śmieje 😆 minimum 3 takie szo/ ny 

Zachęcasz i zachęcasz, a mało co opowiadasz. (Nie znoszę portali randkowych - chyba najgorsze są darmowe.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, marie3 napisał:

Witajcie poznałam fajnego faceta na portalu. Podoba mi się z charakteru, często rozmawiamy, już od dłuższego czasu. Nie było okazji się spotkać bo byliśmy w rozjazdach ale rozmawiamy na skypie. Otwarcie mówi od początku że chce kobietę na stałe, ale w jego opinii najpierw trzeba pomieszkać ze sobą i się dobrze poznać. Ale w końcu ktoregos dnia wysłał mi rozebrane zdjęcie i tu zapaliła mi się czerwona lampka. Rozmawiamy od miesiąca ale czy to u was normalne żeby takie zdjęcie wysyłać nowo poznanej osobie?? Teraz nie wiem co myślec. 

Szkoła japonczyka chciał być pewny czy nie marnuje czasu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anastazja 94 napisał:

Wygoglowałam - piękne zdjęcia artystyczne.  Oglądam ale np kobieta naga , siedzi na podłodze w kozaczkach.   Na kolanach ma ręce.  Częściowo przykryta.  Takie zdjęcia są piękne.  W 2017 roku miałam duży kalendarz w pokoju powieszony właśnie z kobietami w bieliźnie i bez ( szary ) i dodawał charakteru w pokoju.  Lubię popatrzeć na piękne kobiety.  Gdy zdjęcie nie jest wulgarne a ma to ' coś '. 🙂

Polecam, bo takie coś, jak sądzę, to przyjemna pamiątka, może „podkręcić atmosferę”, a nie wstyd pokazać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Polecam, bo takie coś, jak sądzę, to przyjemna pamiątka, może „podkręcić atmosferę”, a nie wstyd pokazać. 

Na ścianach powiesić swojej kobiety nudsy / akty w antyramie jak gniewko 😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, agent of Asgard napisał:

No to lubię się tak ubierać.
Wydaje mi się, że obecnie głównie starsi panowie dbają o to, aby na co dzien wyglądać elegancko. Oczywiście nie wszyscy. Znałem takiego 70-latka - codziennie w schludnych spodniach i wyprasowanej koszuli, zawsze nienagannie ostrzyżony. 

No niE wszyscy... były mieszka na przeciwko w bloku,  jak do mnie podszedł to miałam wrażenie jakby żul się zbliżył... nie ogolony, za duży dress, za duża bluza , co drugie słowo to "..." ... a facet 35 lat... jak takich widzę to aż... 🤮🤮🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czeko_Czeko_Lada napisał:

No niE wszyscy... były mieszka na przeciwko w bloku,  jak do mnie podszedł to miałam wrażenie jakby żul się zbliżył... nie ogolony, za duży dress, za duża bluza , co drugie słowo to "..." ... a facet 35 lat... jak takich widzę to aż... 🤮🤮🤮

A facet który założy jeansy, koszule i jest na luzie to naprawdę wyjątek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, agent of Asgard napisał:

Japończyk jest antycoachem...

Mam taki sam piekarnik elektryczny i się też sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anastazja 94 napisał:

Jesteś fotografem ? 🙂 

Miałam propozycję kiedyś od znajomego czy bym nie chciała takiej pamiątki.  Nie miałam czasu się zastanowić ani skorzystać.  Aczkolwiek nie wykluczam w przyszłości.  

Ciekawie by było zrobić z własnym facetem piękne zdjęcia 😊

Mam umiejętności fotograficzne, ale pracuję w innym zawodzie. Zrobiłem zdjęcia bliskiej koleżance i rozeszło się pocztą pantoflową wśród koleżanek. Ale dawno już takich zdjęć nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Agent,weź nawet tego nie mow! Moja ex miala sesje u znanego gdyńskiego fotografa,zreszta chyba kilka razy ja focił.  Jednego razu zobaczyłem że on całkiem poważnie specjalizuje się w aktach. Co prawda ex zapewniała,że mimo przekonywania na to nie poszła,ale adrenalina została na lata, bo niektóre były prawie...

Kobiety też robią takie zdjęcia. Można sobie zrobić sesję z partnerem. 
Masz z tym jakiś problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, agent of Asgard napisał:

Mam umiejętności fotograficzne, ale pracuję w innym zawodzie. Zrobiłem zdjęcia bliskiej koleżance i rozeszło się pocztą pantoflową wśród koleżanek. Ale dawno już takich zdjęć nie robiłem.

Nieźle ja skończyłem fotografie też dawno nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, EIciaa napisał:

Czy mi się tylko wydaje czy zrobiłeś się czarno-biały 😄

Nie mogłem patrzeć już na te czerwone włosy.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×