Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Jakie macie relacje ze swoim rodzeństwem

Polecane posty

Gość
10 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No to trzeba było sobie w internecie znaleźć i kupić jak człowiek a nie tracić czas na łażenie po sklepie, gdzie i tak go nie mieli 😄 Ale podejrzewam że łażenie po sklepach z elektroniką i zawracanie doopy autystycznymi pytaniami to Twoja jedyna szansa na kontakt z żywym człowiekiem poza Twoją matką... 

Jaki ty glupi jesteś az mi się nie chce komentować tego, tv kurierem 😂💥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, EIciaa napisał:

Chciałeś coś o 4 rano ? 😗

Nie i tak musiałem iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

Jaki ty glupi jesteś az mi się nie chce komentować tego, tv kurierem 😂💥

No a co w tym głupiego piwniczaku? Widać w düpie byłeś, goowno widziałeś, ale to widać w każdej Twojej wypowiedzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

No a co w tym głupiego piwniczaku? Widać w düpie byłeś, goowno widziałeś, ale to widać w każdej Twojej wypowiedzi 🤣

Może to że kupując tv kupujesz obraz który warto zobaczyć przed zakupem, to że moga stłuc i kurier nie poczeka aż pół dnia odpakujesz 85" sprawdzisz pixele dużo by pisać to problem logistyczny. Co do mnie to kupuję przy okazji, nie wyszedłem specjalnie do sklepu przechodzilem to wszedłem. Tak samo mam z kinem i innymi. Specjalnie wypadów nie robię bo mi się nie chce.

Obejrzyj film „Sklep wysyła klientom uszkodzone telewizory? (UWAGA! TVN)” w YouTube.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 godziny temu, sextazy napisał:

Chciał CIEBIE 

🍦 chciałem a nie chciało mi się wstać do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

I najpierw sprawdzić w sklepie, kupić online żeby mieć dwa tygodnie zwrotu właśnie ten ze sklepu to nie taka prosta transakcji. Raz kupiłem tv stacjonarne miał wadę obrazu i kasy nie chcieli zwrócić tylko coś innego mogli dać. Ja mówię dużo by pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

Może to że kupując tv kupujesz obraz który warto zobaczyć przed zakupem, to że moga stłuc i kurier nie poczeka aż pół dnia odpakujesz 85" sprawdzisz pixele dużo by pisać to problem logistyczny. Co do mnie to kupuję przy okazji, nie wyszedłem specjalnie do sklepu przechodzilem to wszedłem. Tak samo mam z kinem i innymi. Specjalnie wypadów nie robię bo mi się nie chce.

Obejrzyj film „Sklep wysyła klientom uszkodzone telewizory? (UWAGA! TVN)” w YouTube.

 

Ale Ty smutki pierrrdolisz... Dla Ciebie życie w realnym świecie poza YouTube to jeden wielki problem logistyczny 😄 Jest 14 dni na odstąpienie od umowy w przypadku zakupu przez internet. Nie interesuje mnie poza tym, czy kurier ma czas czekać aż odpakuję, czy nie, bo to kurier jest dla mnie a nie ja dla kuriera. Jak JA za coś płacę, to ma być tak jak JA chcę - proste.

To widać że pipa grochowa z Ciebie, jak Ci wcisnęli bubla i nie umiałeś o swoje zawalczyć. Ale to mnie nie zaskakuje, bo jak ulał pasuje do Twojego obrazu dziwoląga żyjącego rzeczywistością YouTube 

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Ale Ty smutki pierrrdolisz... Dla Ciebie życie w realnym świecie poza YouTube to jeden wielki problem logistyczny 😄 Jest 14 dni na odstąpienie od umowy w przypadku zakupu przez internet. Nie interesuje mnie poza tym, czy kurier ma czas czekać aż odpakuję, czy nie, bo to kurier jest dla mnie a nie ja dla kuriera. Jak JA za coś płacę, to ma być tak jak JA chcę - proste.

To widać że pipa grochowa z Ciebie, jak Ci wcisnęli bubla i nie umiałeś o swoje zawalczyć. Ale to mnie nie zaskakuje, bo jak ulał pasuje do Twojego obrazu dziwoląga żyjącego rzeczywistością YouTube 

Powiem tak chce ci się przez to przechodzic to się baw. Ja np czekam z nextgenem, ludziom przychodzi trzy razy konsola i każda odpakowana po zwrocie. Ja kupie sobie jak będę przechodzil obok sklepu jak będzie na palecie zaplabowana. Tak samo z tv jak sobie obczaje bez wad. I można kupić przez internet i odebrać w sklepie, mając to 14dni nadal obowiązuje sprawdzalem i najlepsze wyjście bo można sobie wybrać pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

To widać że pipa grochowa z Ciebie, jak Ci wcisnęli bubla i nie umiałeś o swoje zawalczyć. Ale to mnie nie zaskakuje, bo jak ulał pasuje do Twojego obrazu dziwoląga żyjącego rzeczywistością YouTube  

Wadę zauważyłem dopiero grając w domu na konsoli, obraz był wgniecony zassysany do środka, nie wyjdzie coś takiego przy kurierze to raz. Dwa kupując stacjonarne nie masz prawa zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni a przynajmniej wtedy nie było. Trzy wymienili na inną rzecz. Cztery nie oceniaj bo kierownika działu nie raz wzywałem czy to na zniżkę czy wymianę gry porysowanej fabrycznie. Zawsze bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, EIciaa napisał:

🧐

Taki żarcik 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

Dla Ciebie życie w realnym świecie poza YouTube to jeden wielki problem logistyczny 😄 Jest 14 dni na odstąpienie od umowy w przypadku zakupu przez internet.

Po piąte powodzenia w odsylaniu tv wierności drzwi 🚪 w pudełku wielkości szafy. To jest problem logistyczny i ja serio dał bym nawet 1000 więcej za bezproblemowa transakcję tv bez wad ukrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po szóste trzeba zobaczyć jak świeci bo może philips będzie lepiej niż sony a może lg lub samsung. Akurat marka nic nie mówi, o ile philips mam największe zaufanie do obrazu to ich oferta kończyła się na 75" jak ostatnio sprawdzalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×