Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
marie3

Jakie macie relacje ze swoim rodzeństwem

Polecane posty

4 minuty temu, tomekkkk555 napisał:

Odznacz siebie medalem rycerza.

Wstyd ze tacy faceci chodzą po swiecie.

Kiedy ktoś bluzga, to go zgłaszam. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

skoro wies zile czasu tu spedza oznacza, ze spedzasz tu go co najmniej tyle samo 🙂 

Kiedy wchodzisz do baru i o każdej porze wita cię ten sam barman, to znaczy że spędzamy w barze tyle same czasu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Teraz nie bawię się w takie rzeczy, tindery itp ale 12 lat temu wysyłałem zdjęcie i się normalnie umawiały.

Ile masz teraz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Lady S napisał:

Ile masz teraz lat?

Pocahontas zapytaj, ona wie wszystko lepiej ode mnie, a mnie miło jest dowiadywać się czegoś nowego o sobie. To jest wbrew pozorom świetny badacz,  antropolog z matiza 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Pocahontas zapytaj, ona wie wszystko lepiej ode mnie, a mnie miło jest dowiadywać się czegoś nowego o sobie. To jest wbrew pozorom świetny badacz,  antropolog z matiza 😁

Wolę pytać osoby, których pytania dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ejj, ale Matiza to ty szanuj ! To był mój pierwszy i najbardziej zaje.biaszczy doopowóz ever ! Robiłam z niego jednoosobowy kemping i wytrzymywał nawet dzikie jazdy po leśnych drogach!

Nie oceniam, nawiązałem do tego co miało mnie zgorszyć w środku czegoś gdzie nigdy nie siedziałem. Jednoosobowy, kolejny mizantrop? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jednoosobowy bo to jednak maluszek był 😪

Kojarzę to auto, ale nie miałem przyjemności poszaleć. Nie wiem czy las jest dobrym miejscem do szaleństwa dla takiego ekologa jak Ty 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Chyba mnie z kimś mylisz ... Dlaczego ekologiem ? 🤨

ToBezZnaczenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

O Babka... Wszelkich błogosławieństw i łaski bożej dla Babki za umożliwienie mi założenia wątku powitalnego!

Chociaż nie... wątek zniknął, więc chyba zbyt wylewny jestem 😋

Przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jeśli Babka nie ma usprawiedliwienia w postaci porannej mszy, to Babka ma za to gapiostwo (i lenistwo, nazywajmy to po imieniu!) minusa 👺

Przyjmuje z pokorą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 90%cacao napisał:

Zazdrość uniemoż liwia ci rozumienie tego co czytasz..

mewa jest tu aby wyrwać Anastazję  udając fajnego forumowego wujka nieudolnie wykorzystując okazję do udawanych przeprosin.

tonący brzytwy sie chwyta 😄

ale nie nabrałam się na to

wyglada na to, że Anastazja troche tak 

Ona też wstawila twarz, a najwięcej simpów mają tu laski, które się pokazują w awatarch. O czym to świadczy? Zresztą Anastazja wstawiłaa tu důpę kiedyś, podobnie jak ty i podobnie jak ty także parała się prostytucją. Dziwne te zabiegi okoliczności. Doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Nie wiem co ona wstawiała i wątpie aby się tym "parała", a jeśli nawet- nie moja sprawa.

Wiem tlyko, ze źle interpretujesz to co widzisz.

A ja twarzy nie wstawiłam tlyko fragment, zasadnicza różnica. 

Ty tak serio? Bo nie wiem czy jesteś tępa jednak, czy udajesz na potrzebę danej chwili, licząc, że ktoś to łyknie? Nie przeszkadzajcie sobie 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Babka, mnie w to proszę nie mieszać 😛

Sam się wmieszałeś. Mnie proszę nie wmieszywać do swoich simpostów, bo nie ze mną te tanie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

tępa to jesteś ty i potwierdzają to twoje insynuacje na temat moj i nieznajomego 🙂

Też sobie coś roisz tam.

A Anastazja nie wiem co miała w avku bo mnie deklu wtedy na forum nie było.

A ty przeżywasz jak roxi znajomość z Przemysław moją bekę z ciebie i makarona. Podobno jesteś dojrzalsza od niej. Ja sobie nic nie roję, bo mam was w dupju oboje. Ot podśmiechūjki z pajaców, więc nie podniecaj się, gdyż nie ma czym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Sraka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Dziwne, że zawsze zirientowana jestes w tematach, które rzekomo tak mało cie obchodzą  🤣

skończ yebać ściemy i jeśli chcesz wrzucic swoje 3 grosze, to przynajmniej minimalnie nie mijaj sie z prawdą 

Bo lubię czytać dla beki wasze przepychanki. To chyba oczywiste. Po co znowu zaczynasz szukać ukrytych pochlebstw w moich odpowiedziach? Masz swoje simpy, ja ci niepotrzebna do lizania kakałka. Zostawiam to jm. Ju noł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 90%cacao napisał:

Simp w postaci mewy nie byłby pochlebstwem dla nikogo, wiec do nastepnych "pojazdów" lepiej się przygotuj. siadaj pała..

Oprócz ciebie. Na pale to ty sobie zrób poranny trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Leżaczek napisał:

Jak mnie 85" sony interesuje doktorku. Nie umie sprzedać mniejszego. Spytałem jeszcze o konsole kiedybędzie promka i kupiłem następnym razem sobie przy -500. Routera też nie umieli wcisnąć musiałem iść do komputerowego. Im się nie chce pracować ale mnie to nie dziwi stać tylko przez 8h jest męczące

No to trzeba było sobie w internecie znaleźć i kupić jak człowiek a nie tracić czas na łażenie po sklepie, gdzie i tak go nie mieli 😄 Ale podejrzewam że łażenie po sklepach z elektroniką i zawracanie doopy autystycznymi pytaniami to Twoja jedyna szansa na kontakt z żywym człowiekiem poza Twoją matką... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu są moderatorzy? Proponuję za żywo się spotkać i tam sobie wyjaśniac wasze bóle. A nie pod tematem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Nie Babka, taki kisiel jest wyłącznie pochodzenia samiczego 🙂

Ale przy okazji widzę, że definicja simpa się zmieniła: teraz już w jej skład wchodzi nawet żarcie się z rzekomym obiektem simpowania. No cóż, trzeba aktualizować wiedzę...

 

Hu kers. Baj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×