Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasandra222

Co znow robię zle?

Polecane posty

18 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

To najlepiej właśnie tak postawić sprawę, żeby się facet nie musiał domyślać co miałaś na myśli. A na pierwszy rzut oka właśnie wyglądało że... 😉

To muszę czekać aż się odezwie.. czy mam pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Po co się nakręcasz tym, co pomyślał? Prawdopodobnie się nachlał i nic nie pomyślał tak naprawdę. Gdy zechce to się odezwie, a jeśli nie to daj sobie na luz i nie pisz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Daj spokój. Po co się nakręcasz tym, co pomyślał? Prawdopodobnie się nachlał i nic nie pomyślał tak naprawdę. Gdy zechce to się odezwie, a jeśli nie to daj sobie na luz i nie pisz sama.

Oki 🙂 dzięki i tak zrobię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasandra222 napisał:

To uważasz ze sprawę można jeszcze jakoś odratować? 

A odezwał się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mibo napisał:

A odezwał się? 

Tak napisał ze jest z chrześniakiem i ze nawet w miarę się czuje po wczoraj i zapytałam gdzie są i temat póki co się urwał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak się facetowi babka podoba i zadzwoni z takim zaproszeniem to wierz mi że jeśli tylko żyje, to wstawi się pod prysznic , ogarnie się w pół godziny, weźmie taksówkę i pojawi się nawet o 4 rano , nawet jeśli na 6 ma do roboty . 

Chyba trochę przesadzasz. 😂 Aby pojawić się o 4 nad ranem gdy ma na 6 do pracy to musi naprawdę kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Kobieto, bądź człowiekiem. Facet też ma swoje prywatne życie, poza tym może być lekko wczorajszy. Jutro prawdopodobnie on zadzwoni i ustali spotkanie, wtedy działaj.

Wtedy co robić? Jak działać? 
Obawiam się, ze spotkanie nastąpi znowu za dłuższy czas.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Jak się do połowy tygodnia nie odezwie , to Ty się odezwij i zaproponuj spotkanie, w takiej właśnie lajtowej formie i wyraźnie: na pogadanie przy winie, spokojną relaksującą rozmowę. I WCZEŚNIEJ, tak by było jasne że chodzi o spokojną rozmowę i spokojne pobycie razem, a nie o s*eks. To, czy spotkanie się z jego woli przedłuży do tego stopnia by sprawa poszła dalej, to już inna sprawa, ale Ty zaproś go tak jak mówiłem. Ale nie od razu: poczekaj przynajmniej do połowy tygodnia, chyba że on sam pierwszy zadzwoni.

Ok, myślałam żeby zaproponować spacer? Ktoś tu pisał żeby było bezpiecznie i wyszło okej.. Na tym spacerze myśle, żeby tak poprowadzić temat żeby dowiedzieć się wgl czego on oczekuje. Bo to długo już się ciągnie w takiej przyjacielskiej relacji. Dziś znowu to ochłodził.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jak się facetowi babka podoba i zadzwoni z takim zaproszeniem to wierz mi że jeśli tylko żyje, to wstawi się pod prysznic , ogarnie się w pół godziny, weźmie taksówkę i pojawi się nawet o 4 rano , nawet jeśli na 6 ma do roboty . 

Niestety, nie znam takich. 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kasandra222 napisał:

Tak napisał ze jest z chrześniakiem i ze nawet w miarę się czuje po wczoraj i zapytałam gdzie są i temat póki co się urwał 

Powoli dawkuj kontakt miło, nie wyskakuj z propozycją spotkania. Niech on teraz zdezyduje jak będą wasze rozmowy i spotkania wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Mibo napisał:

Powoli dawkuj kontakt miło, nie wyskakuj z propozycją spotkania. Niech on teraz zdezyduje jak będą wasze rozmowy i spotkania wyglądać

Ale myślisz ze kontaktu nie urwie? Po takim czymś jak facet stwierdzi ze „łatwa”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kasandra222 napisał:

Ale myślisz ze kontaktu nie urwie? Po takim czymś jak facet stwierdzi ze „łatwa”?

Może urwać i co zrobisz  - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On się nie odzywa.. nie zaczynać już pierwsza rozmowy? Poczekać czy się jeszcze odezwie? Ja nie wiem raczej wątpię w to, ze on wie co ja czuje.. raczej ocenia mnie jako dziewczynę która otacza się facetami i nie jest zainteresowana poważna relacja,, moze się mylę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×