Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nika283

Mąż mąż ciągle zerka na byłą kochankę

Polecane posty

2 minuty temu, Electra napisał:

Co on robi nadal w tej pracy? Gdyby mu zależało na autorce zrobiłby wszystko by naprawić relacje, zaufanie i zmieniłby pracę. Musi zerwać kontakt z kimś kto oddala go od niej. Przecież sam fakt, że ona jest nie wystarcza autorce, że on musiałby się zmusić do czegoś wbrew sobie też nie... Zrywając z nią kontakt i zmieniając pracę zmusza się do wygaśnięcia uczuć. Chuuj, że są. Nic mi do tego. Autorka wybaczyła, niestety nie warto było. 

Ja tak właśnie zrobiłam. Zmieniłam pracę,zerwałam kontakt bo też się zakochałam. Brnąć w to to jak strzelić sobie w kolano. 

Niestety to prawda że on tak patrzy. Znamy się z koleżanką od dawna. Sama mówiła że chciała mi powiedzieć a kiedyś sama się natknęłam. Szłam koło jego pracy on akurat wychodził...jego kochanką w oknie i tak sobie patrzyli nie odwracając wzroku...nawet mnie nie zaywazyl

2 minuty temu, Electra napisał:

Co on robi nadal w tej pracy? Gdyby mu zależało na autorce zrobiłby wszystko by naprawić relacje, zaufanie i zmieniłby pracę. Musi zerwać kontakt z kimś kto oddala go od niej. Przecież sam fakt, że ona jest nie wystarcza autorce, że on musiałby się zmusić do czegoś wbrew sobie też nie... Zrywając z nią kontakt i zmieniając pracę zmusza się do wygaśnięcia uczuć. Chuuj, że są. Nic mi do tego. Autorka wybaczyła, niestety nie warto było. 

Ja bym najpierw sprawdzil z drugiego zrodla jak sie rzeczywiscie sprawy maja a nie polegal na tylko jednej kolezance.

Faktem jest ze taki romas sie konczy i zmienia prace aby nie pozostawiac cienia watpliowsci ze sie rzeczywiscie zerwalo.No i i nie stwarzac pokusy dla siebie na przyszlosc.

Swoja droga to nie jest lojalne z jego strony ze nie zmienil pracy, chyba ze rzeczywiscie wazne powody za tym przemawiaja.

Warto by z nim porozmawiac i zapytac jak on to widzi?! mialabys czarno na bialym dlaczego tam jeszcze pracuje.?!

Przed chwilą, Nika283 napisał:

Niestety to prawda że on tak patrzy. Znamy się z koleżanką od dawna. Sama mówiła że chciała mi powiedzieć a kiedyś sama się natknęłam. Szłam koło jego pracy on akurat wychodził...jego kochanką w oknie i tak sobie patrzyli nie odwracając wzroku...nawet mnie nie zaywazyl

To się nigdy nie skonczy jak będą razem pracować. Nie ma szans. Współczuję 

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Angel123456 napisał:

Ja tak właśnie zrobiłam. Zmieniłam pracę,zerwałam kontakt bo też się zakochałam. Brnąć w to to jak strzelić sobie w kolano. 

Nie oceniam autorki. Musiałabym najpierw pojąć fenomen wybaczania zdrady. Staram się doradzić z jej perspektywy, której nie rozumiem. 

Edytowano przez Electra

Ale skoro tylko na siebie patrzą i nic więcej to może ok. Może przesadzam. Skoro rok wytrzymali bez siebie tylko w pracy . Więc może.. już skończone 

Napisano (edytowany)
7 minut temu, Nika283 napisał:

No! to jasnosc! On tego romansu nie zakonczyl! a ciebie oszukuje bo nie chce rozstania z kochanka ! 

Zazadaj aby zmienil prace i powiedz ze widzialas opisana sytuacje i uwazasz ze on nie zakonczyl tego romansu! Daj mu 6 miesiecy aby znalazl prace i sie przeniosl! Jesli odmowi wiesz juz ze nie jest z toba i pora sie rozstac!

On chce miec niebo na ziemi.Kochanke od kolezanki a cartering w domu! Obie tworzycie ideal  zycia na ziemi! 🙂Eden! 

Edytowano przez marinero

2 minuty temu, marinero napisał:

Swoja droga to nie jest lojalne z jego strony ze 

Lojalnosc zdradzacza? To jak poczucie humoru denata😂

Autorka wybaczyła. On nic nie robi by było dobrze, żeby odbudować związek. Sama musi zdecydować co dalej. Wszyscy wybaczają zdradę z miłości. Mnie miłość, o ironio, nie pozwoliłaby na to. 

Ale jak go pytałam mówił że ona dla niego nic nie znaczy. Kłamał bo nawet inni ludzie z firmą widzą jak szuka jej wzrokiem. Tyle wytrzymał rok czasu bez niej. Naprawdę po co się tak meeczy niech odejdzie do niej skoro tak ją kocha.. 

2 minuty temu, Nika283 napisał:

Ale skoro tylko na siebie patrzą i nic więcej to może ok. Może przesadzam. Skoro rok wytrzymali bez siebie tylko w pracy . Więc może.. już skończone 

Pewnie jest tak jak mówisz. Po co wkrecasz sobie coś? Olej. 

3 minuty temu, marinero napisał:

No! to jasnosc! On tego romansu nie zakonczyl! a ciebie oszukuje bo nie chce rozstania z kochanka ! 

Zazadaj aby zmienil prace i powiedz ze widzialas opisana sytuacje i uwazasz ze on nie zakonczyl tego romansu! Daj mu 6 miesiecy aby znalazl prace i sie przeniosl! Jesli odmowi wiesz juz ze nie jest z toba i pora sie rozstac!

Zakończył nie widują się razem nie pisze z nią w domu się nawet stara... Tyle że te jego spojrzenia na nią mnie gnebia

4 minuty temu, Nika283 napisał:

Ja osobiscie watpie.To sie gdzies konsumuje w ukryciu, bardziej zatajniaczone!

Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Nika283 napisał:

Ale jak go pytałam mówił że ona dla niego nic nie znaczy. Kłamał bo nawet inni ludzie z firmą widzą jak szuka jej wzrokiem. Tyle wytrzymał rok czasu bez niej. Naprawdę po co się tak meeczy niech odejdzie do niej skoro tak ją kocha.. 

Spokojnie. Gdyby kochał to by odszedł. Może ona ma tylko apetyczną i dyspozycyjna dupe? Popracuj nad swoją, niech inna go nie wodzi. Nie wiem. Sama musisz znalezc rozwiązanie. 

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Nika283 napisał:

Zakończył nie widują się razem nie pisze z nią w domu się nawet stara... Tyle że te jego spojrzenia na nią mnie gnebia

Zakazany owoc najlepiej smakuje:) Nie wiesz?!

Ja bym go wyganial na sobote do kochanki ,Bedziesz miala swiety spokoj  w  weekend a ten romans sam upadnie 🙂 Okazesz sie wielkoduszna ! ale seksu mu odmawiaj lub wydzielaj! 

Edytowano przez marinero
  • Haha 1

Napisano (edytowany)
19 minut temu, Nika283 napisał:

Ja bym się bardziej skupiła na tym czemu on tej kochanki szukał. Pomyśl jak u was z seksem, czy rozmawiacie o tym co i jak lubicie, czy podrywacie się dalej?

Nie odchodzi do niej, bo być może ona z nim nie chce być na stałe, albo ona nie może, albo chodzi tylko o seks.

Wybaczenie zdrady, ale nic nie może zostać po staremu, bo z jakiegoś powodu do tego doszło.

Edytowano przez robięjaklubię

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Ja bym się bardziej skupiła na tym czemu on tej kochanki szukał. Pomyśl jak u was z seksem, czy rozmawiacie o tym co i jak lubicie, czy podrywacie się dalej?

Nie odchodzi do niej, bo być może ona z nim nie chce być na stałe, albo ona nie może, albo chodzi tylko o seks.

Albo chodzi o coś więcej niż sex, o więź i uczucie.

1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Albo chodzi o coś więcej niż sex, o więź i uczucie.

Nie wiem czy napewno uczucie. To, że patrzy, może go kręci o tyle, pożądanie.

3 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Nie wiem czy napewno uczucie. To, że patrzy, może go kręci o tyle, pożądanie.

dobry wieczór 🙂

Przed chwilą, ElitexD napisał:

dobry wieczór 🙂

Witaj

Temat Ci poleciał, Widma nie ma. Ciekawe o co chodzi?

Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Witaj

Temat Ci poleciał, Widma nie ma. Ciekawe o co chodzi?

widzę właśnie, nie miałem za dużo czasu zaglądać w ten weekend tutaj. A temat poleciał to wiadomo, ogólem wiadomo kto kasuje wszystkie tematy w których coś napisze...

2 minuty temu, ElitexD napisał:

widzę właśnie, nie miałem za dużo czasu zaglądać w ten weekend tutaj. A temat poleciał to wiadomo, ogólem wiadomo kto kasuje wszystkie tematy w których coś napisze...

Lubią Cię 😄

• Thanks 1

2 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Lubią Cię 😄

Ja Ciebie też 🙂

Może nie wyglądam ale mam trochę zainteresowań po za kafe i to forum nie jest dla mnie całym życiem jak niektórych 😄 

1 minutę temu, ElitexD napisał:

Ja Ciebie też 🙂

Może nie wyglądam ale mam trochę zainteresowań po za kafe i to forum nie jest dla mnie całym życiem jak niektórych 😄 

To bardzo dobrze. Młode osoby powinny jak najwięcej czasu spędzać w realu.

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

To bardzo dobrze. Młode osoby powinny jak najwięcej czasu spędzać w realu.

muszę mieć po prostu zajecie, aby wyleczyć się z niespełnionej miłości 

12 minut temu, ElitexD napisał:

Ja nie znam tej historii chętnie posłucham  😉 a tez serce leczę niestety 

1 minutę temu, Angel123456 napisał:

Ja nie znam tej historii chętnie posłucham  😉 a tez serce leczę niestety 

może nie dzisiaj...

16 minut temu, ElitexD napisał:

Czas leczy rany.

1 minutę temu, robięjaklubię napisał:

Czas leczy rany.

Nie leczy, a miłość niespełniona zabija człowieka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się