Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Prawiczek44

Jestem 46 letnim prawiczkiem

Polecane posty

Jestem facetem który ma już 46 lat ale nadal jestem prawiczkiem .Przyczyn jest wiele nieśmiałość mieszkanie z matką która już nie żyje .Byłem maminsynkiem .Czy mam jeszcze szansę na miłość na związek .Nie chce być sam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Idz z tym na Policje.😉

chyba to prowo ////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Nie wiem jak na świecie, ale w Polsce co jakiś czas czytam o takich przypadkach 😎

jeśli tego do takiego wieku nie robił to nic oczywiście w tym złego. Niektórzy nie mają takich potrzeb, skoro tego nie robił do wieku 46 lat to znaczy, że nie ma. Dziwię się tylko, że teraz się upiera aby mieć partnerkę i seks. Na jego miejscu dawno poszedłbym do seminarium duchownego i starał się tam robić karierę. Może nawet zostałby biskupem. A oczywiście bycie duchownym załatwiłoby jego wszystkie problemy socjalne. Nawet miałby gospodynie, co po śmierci matki byłoby rozwiązaniem bardzo korzystnym. Nic straconego. Teraz do seminarium przyjmują mężczyzn nawet w jego wieku więc kariera duchownego jest jeszcze przed nim. 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Szyderca bezlitosny napisał:

Taaa. Koleś mieszka z matką, która nie żyje. Już widzę te tytuły prasowe: policja odkryła w mieszkaniu NN (46 lat) zmumifikowane zwłoki jego matki. Biegły sądowy ocenił, że kobieta zmarła okoł 5-6 lat wcześniej...

Nie nabijaj się... Czego nie robi się dla pieniędzy z emerytury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Skb napisał:

Nie nabijaj się... Czego nie robi się dla pieniędzy z emerytury!

"Chłopacy do wzięcia"?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz rację. Chłopak do wzięcia... Dobra partia. Gdyby podał swój numer telefonu to pewnie nie mógłby się opędzić od chętnych kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Skb napisał:

W sumie masz rację. Chłopak do wzięcia... Dobra partia. Gdyby podał swój numer telefonu to pewnie nie mógłby się opędzić od chętnych kobiet...

tamci też nie mogą ale jakoś im nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ddt60 napisał:

Niektórzy nie mają takich potrzeb, skoro tego nie robił do wieku 46 lat to znaczy, że nie ma. Dziwię się tylko, że teraz się upiera aby mieć partnerkę i seks.

Teraz też nie potrzebuje partnerki i seksu tylko gosposi i opiekunki na stare lata.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ONA83 napisał:

Teraz też nie potrzebuje partnerki i seksu tylko gosposi i opiekunki na stare lata.

Nie mogłaś tego lepiej ująć. Dokładnie wiesz o co chodzi. 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej dawac glupie rady Mam brata on ma 64i daje sobie glowe uciac ze jeszcze nie byl z kobieta i nadal mieszka z mama ale to on teraz sie matka opiekuje  no ma zle nawyki kawalerskie ale sporo kobiet jest nim mocno zainteresowana podstawa samotnosci nie topic w alkocholu zobaczysz zainteresowanie kobiet twoja osoba wzrosnie no i wejdz w lennto towarzyskie mnustwo kobiet szuka kogos na dluzej pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×