Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

doszedłem do wniosku że byłem głupi

Polecane posty

18 godzin temu, joanna jo napisał:

a moze jednak zadra na sercu, zbyt mocno zaszłeś jej za skore zeby mogla sie z toba tak lekko witac jak gdyby nigdy nic z usmiechem na twarzy brakuje jej wyjasnienia z twojej strony, pewnie dlatego wlasnie, za duzo emocji ktore sie skumulowaly dzieki tobie a ty nic t tym noe zrobiles ma prawo byc wsciekla na ciebie i czuc niechec 

bzdury, według mnie to ona zawinila w ostatnim czasie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, downhiil napisał:

bzdury, według mnie to ona zawinila w ostatnim czasie 

Bo nie powiedziała cześć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Agnieszka199813 napisał:

 

Jednego dnia zajebis.cie gadałam z facetem, który mi się podobał. Potem kiedy się ucieszył że mnie zobaczył i sam się przywitał to spojrzałam na niego i poszłam dalej.

Bardzo głupie zachowanie. Dlaczego tak się zachowałaś? Tak po prostu czy były jakieś powody, żeby go zignorować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j
Dnia 30.04.2021 o 19:12, Sempre napisał:

Niemożliwe, nawet dzień dobry,cześć ?

A byliście wtedy całkowicie sami? Może problem jest tam, gdzie Ty go nie dostrzegasz. Może w pobliżu ciągle ktoś grasuje??? Dosłownie to słowo, ponieważ jeśli tak jest to musi być na ciebie przyczajona, blokuję ciebie lub ja i nigdy nie dopuści do tego, żebyście się zbliżyli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dzidzia j napisał:

A byliście wtedy całkowicie sami? Może problem jest tam, gdzie Ty go nie dostrzegasz. Może w pobliżu ciągle ktoś grasuje??? Dosłownie to słowo, ponieważ jeśli tak jest to musi być na ciebie przyczajona, blokuję ciebie lub ja i nigdy nie dopuści do tego, żebyście się zbliżyli 

W samo sedno. Chyba, że zrobił lub powiedział coś do czego nie chce się publicznie przyznać. Ja mam taką blokadę jak ktoś okazuje mi jawny brak szacunku. Nie mówię tu o droczeniu się ale chamstwie na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzia j
1 godzinę temu, Sempre napisał:

W samo sedno. Chyba, że zrobił lub powiedział coś do czego nie chce się publicznie przyznać. Ja mam taką blokadę jak ktoś okazuje mi jawny brak szacunku. Nie mówię tu o droczeniu się ale chamstwie na najwyższym poziomie. 

Być może ta dziewczyna zrobiła coś niechcący a jemu ktoś wmówił że to był z jej strony brak szacunku. Jakaś paskudna zazdrośnica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Dzidzia j napisał:

Być może ta dziewczyna zrobiła coś niechcący a jemu ktoś wmówił że to był z jej strony brak szacunku. Jakaś paskudna zazdrośnica. 

A mało takich dobrze życzących. Facet powinien mieć jaja i sam wyciągać wnioski. Najlepiej jakby umiał wyjaśnić nieporozumienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fantazja spłatała Ci figla, a samo witanie się bądź jego brak ma tak naprawdę niewielkie znaczenie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×