Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niebieskiona

Jak przyzwyczaić do butelki

Polecane posty

Hej mam problem a otóż moja 6 miesięczna nie chce pic mleka z butelki. Karmie piersią odkad się urodzila. W następnym tygodniu muszę wyjść z domu na 4 godz.  I mam problem bo ona tylko  na cycu i ciągle ze mną.  Probowalam ja uczyć pic z butelki  moje mleko ale wcale nie ssie tylko się bawi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jakiś niekapek od 6 msc lub łyżeczka. Niektóre dzieci po prostu nie wezmą butelki ani smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

W tym wieku może być ciężko żeby się nauczyla z butelki. Spróbuj z bidona ze słomka. Możesz jej podsunąć do ssania takie gotowe tubki z musami owocowymi. Jak jej zasmakuje to złapie że trzeba pociągnąć, żeby poleciało. Gdzieś czytalam aby podczas podawania tej tubki nad uchem dziecka wydać dzięki zasysania to wtedy pociągnie. Ja tak zrobiłam i  w sumie podziałało. Później już z bidonu pił. A jak nie wyjdzie to przecież jakoś te 4h wytrzyma bez mleka w ostateczności możesz w tym czasie jej dać jakiś inny posiłek jak rozszerzasz już dietę. 

Edytowano przez 31190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie  rady.  Ona jeszcze nic nie je. Chce zacząć za 2 tygodnie kiedy będzie mieć 6 miesiecy.  Tylko  że ja musze wyjść z domu w tym  tygodniu.  Nie wiem co tata  zrobi.  Jak ja położy do drzemki na przykład? Ja zawsze daje cyca. A on co da? Kupiłam  wczoraj kubek niekapek 4+mcy i tylko gryzie a nie ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przystaw mamkę butelki do sutka i zamieniaj. Próbuj do oporu aż się małe przestawi. Załapie w oka mgnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj. Będą efekty to wróć i napisz. Do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprobowalam ale się tylko na mnie patrzy i śmieje.  Ale dałam jej kubeczek siostry 3 latki z dziubkiem ktory kapie i pila szok więc jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dwa tygodnie. Dojdzicie do perfekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×