Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Roach98

Brak dystansu, czy coś nie tak?

Polecane posty

Witam!

Potrzebowałbym porady, i to dość pilnej. Dziś będę miał przeprowadzoną rozmowę z dziewczyną na pewien temat. Chodzi o to, że moja dziewczyna lubi być zboczona. Tak, wiem, każdy ma do tego prawo. Problem w tym, że każda nowo poznana osoba, lub znajomi, gdy ją pytają/pytali o to, czy jest zboczona, odpowiadała, że tak, jest zboczona, ale nie napalona. Wczoraj powiedziała mi, że lubi z chłopakami jak i koleżankami żartować na zboczone tematy, typu gdy ktoś spytał, czy zrobi mu ,,dobrze'', to ona odpowiedziałaby, że nie, bo ma małego, czy coś w tym stylu, zamiast powiedzieć, że ma chłopaka, i że albo się uspokoi, albo go zablokuje. Jesteśmy w tym temacie wobec siebie na poziomie normalnym, ponieważ ona ma za sobą ciężkie przeżycia z byłym, który ją wykorzystywał, dlatego zawsze pytam ją o zgodę, gdy ma do czegoś dojść. Jestem człowiekiem z bardzo dużym dystansem, niestety takie ,,zboczone żarty'' wobec znajomych niespecjalnie mnie śmieszą, ponieważ wydaje mi się, że takie rozmowy czy na żarty czy nie, powinny jednak odbywać się tylko między partnerami. Czy mogę prosić was o odpowiedź, jak przeprowadzić z nią rozmowę o tym na ten temat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty wiesz co to jest zboczenie ? Seks z dziećmi , zwierzętami itp . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powiedzieć jej, co czujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Roach98 napisał:

gdy ktoś spytał, czy zrobi mu ,,dobrze'', to ona odpowiedziałaby, że nie, bo ma małego

Dobrze mu powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Roach98 napisał:

[...] powiedziała mi, że lubi z chłopakami jak i koleżankami żartować na zboczone tematy, typu gdy ktoś spytał, czy zrobi mu ,,dobrze'', to ona odpowiedziałaby, że nie, bo ma małego, czy coś w tym stylu [...]

Żarty swoją drogą, ale warto przy tym zachować odrobinę dobrego smaku i subtelności, zamiast rzucać 'kłodami' i wprost prezentować chamstwo, jak w opisanej sytuacji.

22 godziny temu, Roach98 napisał:

[...] niestety takie ,,zboczone żarty'' wobec znajomych niespecjalnie mnie śmieszą, ponieważ wydaje mi się, że takie rozmowy czy na żarty czy nie, powinny jednak odbywać się tylko między partnerami. [...]

Oboje macie swoje poglądy w tej kwestii, rozbieżne, więc trzeba porozmawiać.

22 godziny temu, Roach98 napisał:

[...] jak [...]

Zwyczajnie, przy najbliższej okazji, nawiązując do konkretnej sytuacji, mówiąc wprost, jakie są Twoje odczucia oraz oczekiwania z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Brak ci dystansu i poczucia humoru. 

Takie odpowiedzi są zabawne w gronie znajomych. 

Powie, że ma chlopaka to będzie kolejny żart - nie ściana, można przestawić, a tak temat skończony. 

Zamiast się cieszyć, że ma otwarte poczucie humoru to narzekasz. 

Znajdź sobie cichą, co będzie się nie odzywać albo awanturnicę, co będzie o wszystkie żarty robić problem. 

Edytowano przez Mibo
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko żarty, nie uważam, by należało robić z tego przedmiot jakiejś dyskusji. Wręcz możesz dać jej wrażenie, że chcesz ją ograniczać/zmieniać/zabraniać jej czegoś, co przychodzi jej naturalnie. Mnie by to odrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×