Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, Marzycielka_Monika napisał:

Ile będziesz zakładała jeszcze wątków? Zrozum w końcu, że nie jesteś w ciąży. Beta jest ujemna, testy są negatywne. Wypisujesz jak głupia od grudnia ciągle to samo, tylko, że zmieniasz konta. 

Skoro jesteś zestresowana, to po 1. przestań już wypisywać ciągle to samo, bo inni mają już z Ciebie niezłe jaja, i po 2. zabezpieczajcie się z chłopakiem. 

 

 

Mi teraz nie chodzi to z grudnia ttlko z 25 kwietnia a na becie jeszcze nie byłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Foko Loko napisał:

Beta nie służy do tego, żeby diagnozować ciążę lub jej brak. Beta powinna być zrobiona kilkukrotnie w kilku(nastu) dniowych odstępach, bo wtedy sprawdza się przyrost i sprawdza czy ciąża się rozwija.

Negatywny test przy okazji tego, że sytuacja naprawdę była bardziej głupia niż ryzykowna pokazuje tyle, że musisz sobie wbić do głowy, że w ciąży nie jesteś. Polecam wziąć rozpęd i prosto głową w ścianę, powinno zadziałać.

Test ciążowy po 14 dniach jest jak najbardziej wiarygodny. Przestań się nakręcać, poucz się biologii i tego, jak faktycznie zajść w ciążę.

Niby wiarygodny ale jednak przed okresem. Czytałam że beta diagnozuje ciążę i poniżej 5 jest jej po prostu brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasia190019 napisał:

Niby wiarygodny ale jednak przed okresem. Czytałam że beta diagnozuje ciążę i poniżej 5 jest jej po prostu brak. 

O! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasia190019 napisał:

Mi teraz nie chodzi to z grudnia ttlko z 25 kwietnia a na becie jeszcze nie byłam. 

A mi chodzi o to, że od grudnia wypisujesz ciągle to samo, to raz a dwa, że z chłopakiem się w ogóle nie zabezpieczacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że Ty jednak bardzo byś chciała w tej ciąży być. Wszystkie objawy to twoja psychika. Za 10 lat zrozumiesz jakie to głupie co teraz robisz. Ten "sex" i te twoje wypociny tutaj.  Nie wiem ile masz lat ale dziewczyno ogarnij się i korzystaj z życia. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

A mi chodzi o to, że od grudnia wypisujesz ciągle to samo, to raz a dwa, że z chłopakiem się w ogóle nie zabezpieczacie. 

No dobrze rozumiem. Ale nie mów mi że nie jestem w ciąży bo beta negatywna była w grudniu jak ja pytam o zbliżenie z 25 kwietnia i na becie nie byłam jeszcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Kasia190019 napisał:

No dobrze rozumiem. Ale nie mów mi że nie jestem w ciąży bo beta negatywna była w grudniu jak ja pytam o zbliżenie z 25 kwietnia i na becie nie byłam jeszcze. 

NIE BYLO STOSUNKU!!!! No ca za jelop???? Co ten chlopak w niej widzi...a nie, sorry, on tez jest "yntelygentny inaczej" - "seks" w dresach...

Edytowano przez Lolka1975
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasia190019 napisał:

No dobrze rozumiem. Ale nie mów mi że nie jestem w ciąży bo beta negatywna była w grudniu jak ja pytam o zbliżenie z 25 kwietnia i na becie nie byłam jeszcze. 

Przecież to nie było zbliżenie 😂 Ile ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marzycielka_Monika napisał:

Przecież to nie było zbliżenie 😂 Ile ty masz lat? 

No a jak inaczej nazwac całowanie, pieszczoty wzajemnie itd? No właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kasia190019 napisał:

No a jak inaczej nazwac całowanie, pieszczoty wzajemnie itd? No właśnie. 

Mi już ręce opadają gdy to czytam...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kasia190019 napisał:

Niby wiarygodny ale jednak przed okresem. Czytałam że beta diagnozuje ciążę i poniżej 5 jest jej po prostu brak. 

Ale co to zmienia? Test ciążowy jest wiarygodny 14 dni po ryzykownej sytuacji. Dzień cyklu i okres nie ma tu nic do rzeczy.

Tak się mówi, żeby robić w dniu spodziewanej miesiączki, bo jak para się stara o dziecko, to owulacja jest 14 dni PRZED kolejną miesiączką. Dlatego mówią, żeby robić w dniu spodziewanej miesiączki, ale realnie chodzi o to, żeby robić 14 dni PO ryzykownej sytuacji. Przecież jak Ty masz jeszcze ponad tydzień do miesiączki, a ryzykowna sytuacja była 15 dni temu, to nawet nie byłaś w okolicy dni płodnych. Tym bardziej nie masz co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasia190019 napisał:

No a jak inaczej nazwac całowanie, pieszczoty wzajemnie itd? No właśnie. 

 

Podczas seksu tata i mama bardzo się do siebie przytulają. Wtedy penis taty wchodzi do waginy mamy, następnie plemniki wydostają się z penisa i poruszają się już samodzielnie, aż jeden z nich dotrze do komórki jajowej. Wtedy komórki mamy i taty łączą się.

 

Jak przeczytasz ze zrozumieniem powyższy fragmentto może zrozumiesz własną indolencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×