Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam mam problem z 5 letnią córką.

Klara od 3 roku życia chodzi do przedszkola odpieluchowaliśmy ją jak miała 2 latka na noc zakładaliśmy jej pieluche jak rano wstawała z suchą pieluszką to postanowiliśmy nałożyć jej majtki było dobrze robiła na sedesik kupe i siku ale później coś się zepsuło zaczęła robić kupę do majtek z sikaniem nie było problemu robiła na sedes ale kupa była w majtkach na początku jak zrobiła kupe do majtek to informowała nas o tym ale później bawiła się i wtedy robiła  kupe do majtek ja po smrodzie wyczuwałam brałam ją do łazienki i wąchałam jej tyłek i była kupa tak się orientowałam w przedszkolu nie ma takich problemów ale w domu kupa w majtki. Jak była u babci to robiła kupe w majtki i jak szła spać to wtedy babcia zdejmowała jej majtki założyła jej pieluchę rano po nią przyjechałam i Mama powiedziała mi że kupa była w majtkach.

  • Haha 4
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wachalas dziecku majtki z kupa ? Nie wiem jak wyglada kupka Klarci ale jak moje dzieci waly w majtki to smrod byl na pol mieszkania a nawet przez spodnie bylo widac kuleczke...ba nawet przez pampersa czuc i widac.Wszak w odchodach ludzkich jest metylen,a to srodek oduzajacy. Mozna sie nacpac wachajac kupe.

Nie prosciej odchylic gumke w majtkach by sprawdzic? 

Oprocz wachania kupki Klarci masz jeszcze jakis dziwne upodobania co do zapachow?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak

1 godzinę temu, .Gość napisał:

wachalas dziecku majtki z kupa ? Nie wiem jak wyglada kupka Klarci ale jak moje dzieci waly w majtki to smrod byl na pol mieszkania a nawet przez spodnie bylo widac kuleczke...ba nawet przez pampersa czuc i widac.Wszak w odchodach ludzkich jest metylen,a to srodek oduzajacy. Mozna sie nacpac wachajac kupe.

Nie prosciej odchylic gumke w majtkach by sprawdzic? 

Oprocz wachania kupki Klarci masz jeszcze jakis dziwne upodobania co do zapachow?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam 5,5 letnie dziecko i też zdarzał się taki czas, że mimo iż odpieluchowany, zaczął robić przez jakiś czas w majtki. Nie wiem dlaczego, tak się działo, ale po kilku dniach mijało. Nie wywieraj presji na dziecku, nie krzycz, poczekaj, minie. A może córka miała ostatnio jakieś stresowe sytuacje? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moja córka jak miała 7 lat dostała rozwolnienia w nocy. Spała wtedy z teściową. Nie musze opisywać jak teściowa wyglądała. Smrodek też był przedni.. 😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kolezanka 2525 napisał:

Też mam 5,5 letnie dziecko i też zdarzał się taki czas, że mimo iż odpieluchowany, zaczął robić przez jakiś czas w majtki. Nie wiem dlaczego, tak się działo, ale po kilku dniach mijało. Nie wywieraj presji na dziecku, nie krzycz, poczekaj, minie. A może córka miała ostatnio jakieś stresowe sytuacje? 

Nie raczej nie ale dzisiaj nie narobiła w majtki tylko na sedes także już chyba wszystko dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, .Gość napisał:

Nie prosciej odchylic gumke w majtkach by sprawdzic? 

Oprocz wachania kupki Klarci masz jeszcze jakis dziwne upodobania co do zapachow?

A może autorka lubi zapaszek kupki Klarci, pomyślałaś o tym ?Nikogo tym nie krzywdzi, niech sobie kobieta wącha na zdrowie! A może autorka to influencerka?Kiedyś była moda na wąchanie butaprenu to dziś chce wylansować nowe trendy- wąchanie dziecięcych odchodów. Pytanie tylko, czy będzie promować wdychanie wyziewów własnych dzieci, czy też ludzie będą się w kolejkę ustawiać, żeby móc aromayyzowac się kupką Klary.

Różne są zboczenia i fiksacje i nie nam to oceniać. Ja na przykład lubię łapać żaby.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nazwauzytkownikanieznana napisał:

A może autorka lubi zapaszek kupki Klarci, pomyślałaś o tym ?Nikogo tym nie krzywdzi, niech sobie kobieta wącha na zdrowie! A może autorka to influencerka?Kiedyś była moda na wąchanie butaprenu to dziś chce wylansować nowe trendy- wąchanie dziecięcych odchodów. Pytanie tylko, czy będzie promować wdychanie wyziewów własnych dzieci, czy też ludzie będą się w kolejkę ustawiać, żeby móc aromayyzowac się kupką Klary.

Różne są zboczenia i fiksacje i nie nam to oceniać. Ja na przykład lubię łapać żaby.

Tutaj chodzi o wąchanie czy Klara ma kupę przez spodnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2021 o 08:27, Konrad960 napisał:

Zaobserwuj kiedy to się dzieje i zobacz kiedy kuca chowa się po kontach i wtedy robi zaobserwuj to

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Konrad960 napisał:

 

Zaobserwuje dzisiaj właśnie to zrobiłam Klara zaczęła się chować i poszłam za nią i ta kuca wzięłam ją do łazienki i posiadałam na sedes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Konrad960 napisał:

 

Ale na noc założyłam jej pieluchę

Edytowano przez Anna012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja córka miała 5 lat i kupa lądowała w majtkach.

Jak wychodziła na dwór i się bawiła ja wyglądałam przez okno ona robiła kwaśną minę i robiła kulę w majtki wracała do domu jakby nigdy nic ja się pytałam czy zrobiła kupę ona że nie to ja ja brałam na kolana zdejmowałam spodnie i widziałam że kupa była w majtkach. Kazałam jej cały dzień w tym chodzic

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×