Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onna.3.

Ułóżcie krótką historyjkę do tego obrazka

Polecane posty

Powiem tak........................... I żyli długo i szczęśliwie 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No część Hela odczytam ci moja listę zakupów sól pieprz mleko eee i stoperan do sklepu marsz a nie kły szczerzysz 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Marcin40 napisał:

Powiem tak........................... I żyli długo i szczęśliwie 😉 

Hehe, troszeczkę za krotka, ale najważniejsze, że koniec szczęśliwy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 godzin temu, Onna.3. napisał:

Kto chętny by wykazać się odrobiną kreatywności? 😉

 

chyba jesteś nauczycielką bo ciągle coś zadajesz .... Ona ma albo nie dobraną długość spódnicy albo krzywe nogi. To znaczy tak się prezentuje jakby miała.  A on jest fatalnie ubrany. Buty i podwinięte spodnie nie pasują do garnituru.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ddt60 napisał:

chyba jesteś nauczycielką bo ciągle coś zadajesz .... Ona ma albo nie dobraną długość spódnicy albo krzywe nogi. To znaczy tak się prezentuje jakby miała.  A on jest fatalnie ubrany. Buty i podwinięte spodnie nie pasują do garnituru.

Co, krzywe nogi??Pierwsze słyszę 🤔😄 Nie, nie jestem nauczycielką. Napisałam temat dla funu, a nie po to, żeby coś komuś zadawać. Hmm a nie pomyślałeś, że może preferuje on taki bardziej styl na luzie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
6 minut temu, Onna.3. napisał:

Co, krzywe nogi??Pierwsze słyszę 🤔😄 Nie, nie jestem nauczycielką. Napisałam temat dla funu, a nie po to, żeby coś komuś zadawać. Hmm a nie pomyślałeś, że może preferuje on taki bardziej styl na luzie? 🙂

nie pierwszy Twój temat polega na zadawaniu jakiś zadań innym. Zachowujesz się jak rasowa nauczycielka. Być może proste ale źle dobrana spódnica tak, że na tej focie wyglądają jak krzywe albo krzywe. Zwężana spódnica do kolan i odstające na zewnątrz łydki. Być może są proste ale zbyt długa w tym przypadku i wąska przy kolanach spódnica podkreśla odstawanie łydek na zewnątrz. Może to być takie złudzenie potęgowane przez tą spódnicę a może też zrobione źle zdjęcie - zły kąt ujęcia albo zbyt szerokokątny obiektyw przy zbliżeniu - nie da się tego jednoznacznie rozstrzygnąć + fatalnie dobrane buty u faceta.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Onna.3. napisał:

Kto chętny by wykazać się odrobiną kreatywności? 😉

OK, zdecydowałem się, Żenię się z następującymi 3rzema dziewczynami, które zostały moimi wybrankami:
Onna.3, której to jestem gorącym fanem
oraz wysoką długowłosą blondynkę z małym biustem,
i długorudowłosą długonogą filigranówką

 

Wszyscy będziemy mieszkać razem i dzielić Kuchnie.
Każda żona urodzi mi po 2córki i 1 syna.
i obowiązkowo nie będzie skracać włosów przez resztę życia.

każda Żona może pracować zawodowo,
jednak danego dnia tylko 1 Żona może pracować poza domem,
a jedna Lub 2wie mogą (jeśli chcą) mi osobiście towarzyszyć i dopingować mnie w każdej mojej pracy.

oraz Uroczyście Ślubuję NIE brać kolejnych żon,
chyba, że na wyraźnie jednomyślne życzenie wszystkich żon.
bo NIE byłbym w stanie takiej usilnej prośby odmówić.

youtube.com/watch?v=XQbJWSLvu2E

 

Po odczytaniu tego tekstu ta blondynka ze zdjęcia Prosi gorąca i ze łzami w oczach
Onną.3 by też mogła dołączyć do Grona Żon,
 

jednak Onna.3 i pozostałe 2wie narzeczone, odmawiają,
podając, że 3 żony to i tak trochę tłoczno,
a czterożeństwo to już zbo.cze.nie...
a  Same to by preferowały dwużeństwo, 
ale Narzeczony tak znie.wa.lająco uroczy i kochany, że i na trzyżeństwo się zgadzają z Łatwością:

youtube.com/channel/UCCcawonkw5nZ1K0YWD2KSgw/videos

 

Cała publiczność Klaszcze wzruszona,
ciesząc się Szczęściem wybranek,
i oczekuje Ślubu Stulecia,
oraz gratuluje wyboru Panu jakże Młodemu:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

chyba jesteś nauczycielką bo ciągle coś zadajesz .... Ona ma albo nie dobraną długość spódnicy albo krzywe nogi. To znaczy tak się prezentuje jakby miała.  A on jest fatalnie ubrany. Buty i podwinięte spodnie nie pasują do garnituru.

Rany ddt. Ale ty drobiazgowy jesteś. Nikt nie jest idealny. A gdyby nawet miała krzywe nogi , i jeszcze piegowate do tego,  a on był prostym chłopem z przysłowiowej wsi, no to co?  Czy takie drobnostki mają stanąć na przeszkodzie ich miłości?? 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

OK, zdecydowałem się, Żenię się z następującymi 3rzema dziewczynami, które zostały moimi wybrankami:
Onna.3, której to jestem gorącym fanem
oraz wysoką długowłosą blondynkę z małym biustem,
i długorudowłosą długonogą filigranówką

 

Wszyscy będziemy mieszkać razem i dzielić Kuchnie.
Każda żona urodzi mi po 2córki i 1 syna.
i obowiązkowo nie będzie skracać włosów przez resztę życia.

każda Żona może pracować zawodowo,
jednak danego dnia tylko 1 Żona może pracować poza domem,
a jedna Lub 2wie mogą (jeśli chcą) mi osobiście towarzyszyć i dopingować mnie w każdej mojej pracy.

oraz Uroczyście Ślubuję NIE brać kolejnych żon,
chyba, że na wyraźnie jednomyślne życzenie wszystkich żon.
bo NIE byłbym w stanie takiej usilnej prośby odmówić.

youtube.com/watch?v=XQbJWSLvu2E

 

Po odczytaniu tego tekstu ta blondynka ze zdjęcia Prosi gorąca i ze łzami w oczach
Onną.3 by też mogła dołączyć do Grona Żon,
 

jednak Onna.3 i pozostałe 2wie narzeczone, odmawiają,
podając, że 3 żony to i tak trochę tłoczno,
a czterożeństwo to już zbo.cze.nie...
a  Same to by preferowały dwużeństwo, 
ale Narzeczony tak znie.wa.lająco uroczy i kochany, że i na trzyżeństwo się zgadzają z Łatwością:

youtube.com/channel/UCCcawonkw5nZ1K0YWD2KSgw/videos

 

Cała publiczność Klaszcze wzruszona,
ciesząc się Szczęściem wybranek,
i oczekuje Ślubu Stulecia,
oraz gratuluje wyboru Panu jakże Młodemu:

 

No  no, powiem Ci, że całkiem niezłe 😉  Widać jak bardzo poniosła Cię wyobraźnia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Marcin40 napisał:

Rany ddt. Ale ty drobiazgowy jesteś. Nikt nie jest idealny. A gdyby nawet miała krzywe nogi , i jeszcze piegowate do tego,  a on był prostym chłopem z przysłowiowej wsi, no to co?  Czy takie drobnostki mają stanąć na przeszkodzie ich miłości?? 😉 

 

Wow, bardzo fajnie, najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie pytające 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2021 o 21:03, Onna.3. napisał:

Kto chętny by wykazać się odrobiną kreatywności? 😉

Ciężko było wybrać mniej interesujące zdjęcie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Ciężko było wybrać mniej interesujące zdjęcie.

Nie bardzo rozumiem? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

Ser gornalndo zadał pytanie na wizji czy lusesita bo sié z nim umówiła .

O dobrze kombinujesz 😄 A Lusesita patrzy i myśli czy przyjąć zaproszenie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onna.3. napisał:

Nie bardzo rozumiem? 🤔

Zadanie, które tu wstawiłaś jest jednym z podstawowych ćwiczeń z kreatywnego pisania. hmmm to w sumie też gatunek literacki nazywany ekfrazą – w skrócie, by nie wikłać się w teoretyczne subtelności, to przepisywanie obrazu na tekst. To potrafi być bardzo stymulująca rozrywka. Ale przyjemniej jest, gdy obraz jest ciekawy, nieoczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, witek napisał:

Zadanie, które tu wstawiłaś jest jednym z podstawowych ćwiczeń z kreatywnego pisania. hmmm to w sumie też gatunek literacki nazywany ekfrazą – w skrócie, by nie wikłać się w teoretyczne subtelności, to przepisywanie obrazu na tekst. To potrafi być bardzo stymulująca rozrywka. Ale przyjemniej jest, gdy obraz jest ciekawy, nieoczywisty.

Rozumiem, ale nie chodzi o to co widać na zdjęciu. Tylko bardziej o wymyślenie krótkiej historii do niego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

Nie lubie się tak bawić ale umiem tworzyć erotyczne historie które mogą podniecić,ale to musi być osoba która mi się pokazała i podoba.wtedy mózg mi pracuje na pełnych wersji obrotach a odbiorczyni najczęściej jest zadowolona z takiej historyjki 😉 może dlatego że znam czułe punkty 🤔

Nie wątpię, ale jak ma się przed oczami jakąś parę ludzi to pomysł szybko może się zrodzić. I czasami może wyjść z tego naprawdę piękna historia miłosna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onna.3. napisał:

Rozumiem, ale nie chodzi o to co widać na zdjęciu. Tylko bardziej o wymyślenie krótkiej historii do niego 😉

Zdjęcie ma być punktem wyjścia dla historii, więc jak najbardziej chodzi również o to co przedstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, witek napisał:

Zdjęcie ma być punktem wyjścia dla historii, więc jak najbardziej chodzi również o to co przedstawia.

No ok, skoro nic Ci nie przychodzi do głowy to nic nie pisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

Rany ddt. Ale ty drobiazgowy jesteś. Nikt nie jest idealny. A gdyby nawet miała krzywe nogi , i jeszcze piegowate do tego,  a on był prostym chłopem z przysłowiowej wsi, no to co?  Czy takie drobnostki mają stanąć na przeszkodzie ich miłości?? 😉 

 

toż to nie musi być miłość. To prowadzący w jakimś evencie i to nie za luksusowym bo widać, że wykładzina dywanowa jest tak sobie przycięta i ułożona. Ocenia się na podstawie tego, co widać na tym obrazku. Stoi dwóch prowadzących z mikrofonami średnio-ubranych na średnio przygotowanym wybiegu.... Wolałbym już jakiś pokaz bielizny skoro to forum erotyczne

https://d.ibtimes.co.uk/en/full/1571177/victorias-secret-fashion-show-2016-paris.jpg?w=1180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

toż to nie musi być miłość. To prowadzący w jakimś evencie i to nie za luksusowym bo widać, że wykładzina dywanowa jest tak sobie przycięta i ułożona. Ocenia się na podstawie tego, co widać na tym obrazku. Stoi dwóch prowadzących z mikrofonami średnio-ubranych na średnio przygotowanym wybiegu.... Wolałbym już jakiś pokaz bielizny skoro to forum erotyczne

Chudzinki. Przydałby im się jakiś chłop, co by je wykarmił.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Pieprz w doopie napisał:

To jakaś randka w ciemno dla ubogich. Albo dla studentów na juwenaliach.

juwenalia to nie taki strój .....Może "podwieczorek przy mikrofonie"

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

tu jest troszkę inaczej ...

 

Christina Hendricks, to jest kobieta do której zawsze mialem słabość. Wygląda jak personifikacja płodności i obfitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ddt60 napisał:

toż to nie musi być miłość. To prowadzący w jakimś evencie i to nie za luksusowym bo widać, że wykładzina dywanowa jest tak sobie przycięta i ułożona. Ocenia się na podstawie tego, co widać na tym obrazku. Stoi dwóch prowadzących z mikrofonami średnio-ubranych na średnio przygotowanym wybiegu.... Wolałbym już jakiś pokaz bielizny skoro to forum erotyczne

Aleś ty dosłowny , ddt 😄  Chodzi o bycie kreatywnym. 

No i prysł czar miłości 😄 A dlaczego do diabła to nie miałaby być miłość?! 😄  Bo podłoga dziurawa?1 A idź ty!  Nie ma w Tobie krztyt z romantyka! 😉 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ddt60 napisał:

tu jest troszkę inaczej ...

tym potrzebny byłby Chłop by go konsumowały zamiast jedzenia przez jakieś 3tygodnie

potem byłoby OK
żeby NIE było, też mi się podobają

Są jeszcze w miarę w miarę,
choć trochę krótkie włosy mają

 

ale słyszałem, że grube brzydko i szybko się starzeją
(chude przed starzeniem często grubieją, a potem brzydko się starzeją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marcin40 napisał:

Aleś ty dosłowny , ddt 😄  Chodzi o bycie kreatywnym. 

No i prysł czar miłości 😄 A dlaczego do diabła to nie miałaby być miłość?! 😄  Bo podłoga dziurawa?1 A idź ty!  Nie ma w Tobie krztyt z romantyka! 😉 

romantycznie to inny czas i inna sceneria ...

https://lapetiitemelancolie.files.wordpress.com/2012/10/josef-breitenbach-dr-riegler-and-j-greno-munich-photogravure-on-wove-paper.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ddt60 napisał:

romantycznie to inny czas i inna sceneria ...

Ha! To mi wygląda bardziej na jakąś wizytę lekarską u pacjentki z początku XX wieku 😄  Czy to było romantyczne? Nie wiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×