Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Marlena2019

Mamusia i rozterki życiowe z młodym

Polecane posty

Witam. Mam 30 lat. Kiedyś przypadkiem poznałam na imprezie chłopaka o wiek nie pytałam. Tańczyliśmy , a później odprowadził mnie z kolegami na przystanek i wymieniliśmy się fejsem. Wtedy już byłam po bardzo nie udanym i burzliwym związku.  Po jakimś czasie zaczął mnie namawiać na spotkanie. Spotkaliśmy po niedługim czasie. Przyjechał do mnie do motelu. Rozmawialiśmy ,piliśmy piwo i wylądowaliśmy w łóżku. On tak naprawdę nie widział o mnie nic prócz tego , że mam syna i że mam 23 lata( tak tak wiem kłamałam). Wyglądam młodo na swój wiek. No , więc tak zaczęła się ta znajomość. Później znowu się spotkaliśmy po jakimś miesiącu ( odległość 60km) . No więc pewnego razu zostałam zaproszona , abym przyjechała w jego okolice. Odmówiłam gdyż ostatnim razem już tam byłam. Zablokował mnie . Olalam to. Za jakiś czas spoglądając w telefon patrzę że mam od niego nieodebrane połączenie na Instagramie znalazł mnie. Znowu zaproszenie w jego okolice. W sumie się zgodziłam. Spotkaliśmy się pogadaliśmy ja pojechałam do domu. Za jakieś pół godz mi pisze czy nie mogę się wrócić. Nie wróciłam się gdyż nie miałam już pociągu spowrotem i byłam w połowie drogi do domu, więc napisał że on jedzie do mnie.  Spotkaliśmy się zaczęliśmy uprawiać seks ( ja się nie zabezpieczam gdyż nie mam partnera) i co się okazało , że doszedł we mnie w środku nie mówiąc nic. Ostatni raz tak zrobił ale się zabezpieczalam jeszcze wtedy. Wystraszyłam się . On zachował się tak jakby się nic nie stało ,ze mogę zajść. Ta znajomość kosztuje mnie wiele emocji takich niepotrzebnych i zmartwień. Musiałam iść do lekarza po receptę na tabletkę dzien po. Za jakieś 3 tyg znowu się spotkaliśmy na łonie natury w cudownym magicznym miejscu. Noi zrobił to samo , ale jakby inaczej bo wyjął penisa i doszedł na brzuch po czym włożył mi go ze spermy zaraz do środka. Dodam , że martwię się czy nie mogę teraz zajść w ciążę. Dzisiaj zobaczyłam że zostałam znowu zablokowana bez powodu.  Jest to 10 lat młodszy ode mnie chłopak. Nie wiąże z nim przyszłości, bo wiem że to dla niego zabawa. Mimo, to czuje się z nim bardzo dobrze i bezpiecznie( jestem po ciężkich przejściach) jest dla mnie czuły , dostaje od niego dużo czułości, no ale mam dość tych zagrywek. Tego blokowania. Nie nękam go nie wypisuje. Czekam aż on napisze. Nie rozumiem tego. Znowu wiem , że napisze za jakiś czas . Mam ochotę mu poprostu za to wszystko zrobic tak , że powiem że jestem w ciąży że ma dać mi sw spokój. Wezmę dzisiaj ta tabletkę dzien po, ale chcę żeby miał nauczkę za to jak mnie traktuje przedmiotowo. Kiedyś kolega tak mi doradzał , żeby zobaczyć co facet jest wart powiedz że jesteś w ciąży. To słowa kolegi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Marlena2019 napisał:

  Jest to 10 lat młodszy ode mnie chłopak. Nie wiąże z nim przyszłości, bo wiem że to dla niego zabawa.

to daj sobie spokój ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolega to totalny dzieciuch, pozer, szukajacy zabawki do seksu, zero wyobrazni, zero odpowiedzialnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kajkosz napisał:

kolega to totalny dzieciuch, pozer, szukajacy zabawki do seksu, zero wyobrazni, zero odpowiedzialnosci

rosyjska moda .... i jak się patrzy na amatorskie zdjęcia to tam chyba tak jest. Niestety rozpowszechniony alkoholizm wśród wielu mężczyzn w Rosji powoduje, że ok. 40 są już tam degeneratami. Z tego względu młodzi faceci "muszą" seksualnie obsłużyć młode ale też dojrzałe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ddt60 napisał:

rosyjska moda .... i jak się patrzy na amatorskie zdjęcia to tam chyba tak jest. Niestety rozpowszechniony alkoholizm wśród wielu mężczyzn w Rosji powoduje, że ok. 40 są już tam degeneratami. Z tego względu młodzi faceci "muszą" seksualnie obsłużyć młode ale też dojrzałe kobiety.

Normalnie praca stachanowca 😄 Ordery powinni za to dostawać 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Marcin40 napisał:

Normalnie praca stachanowca 😄 Ordery powinni za to dostawać 😄 

młodzi dają radę zaspokoić żony i teściowe i jeszcze może jakąś ciotkę. Chyba tak tam to działa. A mężowie teściowych zdegenerowani alkoholicy. Tam, ten który nie pije i jest sprawny na prawdę chyba nie ma problemu ze znalezieniem kobiet, którym mógłby "dopomóc". Pokazywali kiedyś film dokumentalny z syberyjskiego miasteczka i takie fakty podawali o sytuacji demograficzno-kulturowej na prowincji w Rosji.

https://thumb-p5.xhcdn.com/a/oa_9tQzc-Ompz2_KcRdhWQ/000/420/419/865_1000.jpg

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

młodzi dają radę zaspokoić żony i teściowe i jeszcze może jakąś ciotkę. Chyba tak tam to działa. A mężowie teściowych zdegenerowani alkoholicy. Tam, ten który nie pije i jest sprawny na prawdę chyba nie ma problemu ze znalezieniem kobiet, którym mógłby "dopomóc". Pokazywali kiedyś film dokumentalny z syberyjskiego miasteczka i takie fakty podawali o sytuacji demograficzno-kulturowej na prowincji w Rosji.

Straszne.... Pachnie mi to relacjami kazirodczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
11 minut temu, Marcin40 napisał:

Straszne.... Pachnie mi to relacjami kazirodczymi.

tam od zawsze były takie tradycje bo wielu mężczyzn brało udział w wojnach - kobiety zostawały same z niewielką ilością tych mężczyzn, co nie szli na wojnę. Duży alkoholizm wśród mężczyzn i niehigieniczny tryb życia powoduje, że umieralność mężczyzn po 40 r życia jest duża poza tym część to degenraci. Dlatego chyba faktycznie tak może być, że jest nadmiar kobiet zwłaszcza po 40 roku życia.

Edytowano przez ddt60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ddt60 napisał:

tam od zawsze były takie tradycje bo wielu mężczyzn brało udział w wojnach - kobiety zostawały same z niewielką ilością tych mężczyzn, co nie szli na wojnę. Duży alkoholizm wśród mężczyzn i niehigieniczny tryb życia powoduje, że umieralność mężczyzn po 40 r życia jest duża poza tym część to degenraci. Dlatego chyba faktycznie tak może być, że jest nadmiar kobiet zwłaszcza po 40 roku życia.

pamiętam Historię z Afganistanu:
chłopak złamał nogę, więc NIE wzięli go na wojnę,
a wszyscy pozostali chłopacy z wioski już do niej NIE wrócili

Lewirat NIE tylko w Biblii był opisany, ale w starożytnym Rzymie, w Afryce NIE tylko u pigmejów,
Ameryce, na Syberii jeszcze, krótko przed ZSRR: około 1880 co najmniej

 

inna Sprawa, że biedni Ci mężczyźni w Rosji,
mają tyle kobiet, że potem NIE muszą nic robić jak pić i umierać ze szczęścia 😎

a później zostają biednymi niewol.nikami zgodnie z tradycjami tyra.nów, którzy uważali, że niewol.nicy muszą się zabawiać z kobietami,
żeby NIE chcieli rebelii robić i Panów obalać.
Ci nawet NIE musieliby Panów obalać,
ale jak widać NIE muszą nawet pałaców budować, by hare.mować

no i Wszystko przez te Bezbożne Kobiety 🙃☯️😋
które NIE wychodzą za mąż jak Bóg przykazał:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×