Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
meggy

Tylko narzekania i narzekania a kto jest fajny ?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Budza do dupy, Anka maluje suty pokazuje, doktor Ania pieprzy głupoty, to kto w takim razie jest ciekawy ?  Czy jest taka z tych kwszytskich influencerek, która jest ciekawa, warta uwagi, nie sprzedajna komercyjna krowa, ale fajna, autentyczna  babka, która ma poczucie humoru, dystans do sobie i szanuje swoich odbiorców !  A nie kipi bierną agresją jak wyżej wymienione panie. 

Edytowano przez meggy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nie uuuda, lubię Karolinę że Stylizacji, Agata Rek, The Pink Rook, Vogule Poland, Brodaty Geek, Pyra w Korei, Kasia Mecinski, Sfilmowani, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, janette butler napisał:

ja polecę miniwersja

Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością oglądam już tylko Lekko Stronniczych, Dawida Myśliwca i chyba tyle. Jeżeli chodzi o tematy modowe to od czasu do czasu zajrzę do Osy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę konta Polek mieszkających w Azji. Takie zwyczajne życie bez reklam, bez lansu, z ciekawostkami. 

Np tajwan_formoza, aniablazejewska, parkiwkorei, aniapyszkow, mamawtropikach, nati.ishigaki, aga_w_bangladeszu, tropikalna.mama

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peric

Ja uwielbiam Karoline plachimowicz z projektu lady jest na maksa kontrowersyjna, jedna z niewielu która gada szczerze bez zbędnych głupot to moja guilty pleasure ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, peric napisał:

Ja uwielbiam Karoline plachimowicz z projektu lady jest na maksa kontrowersyjna, jedna z niewielu która gada szczerze bez zbędnych głupot to moja guilty pleasure ❤️ 

Taak moja też 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga. Naukowy bełkot- przyjemnie się, to ogląda, gościu jest rzetelny i ciekawie opowiada. Do tego widać jego zainteresowanie omawianym tematem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Nieesia25 (takie zwykłe rodzinne życie) oraz lamakeupbella (kosmetyki, które poleca prawie w 100% sprawdzają się u mnie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×