Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mariola36

Dziecko partnera vs moje dziecko

Polecane posty

Robic cyrk z policja...eh..

Chyba to odpuszczę i nie bede sie denerwowac wiecej 😞 niech sie napcha tymi rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz jak to się załatwia?

Piszesz mu wiadomość że chcesz odebrać swoje rzeczy o konkretnej godzinie, a jesli ich nie wyda dzwonisz po policję i kierujesz sprawę do sądu o kradzież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariola36 napisał:

Robic cyrk z policja...eh..

Chyba to odpuszczę i nie bede sie denerwowac wiecej 😞 niech sie napcha tymi rzeczami. 

Tak, dzwonić na policję.

No, chyba że celowo chcesz zostawić u niego te rzeczy żeby mieć pretekst do kontaktów z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalam wielokrotnie. Dzwonil do mnie ze je przywiezie nie przywiozl. No wlasnie nie chce ! chce o nim zapomniec I miec go z glowy. Dowiem sie co z ta policja. I jak to wyglada tu w Niemczech. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Mariola36 napisał:

W Niemczech nie wiem czy sie zajmuja takimi sprawami...

Zawłaszczenie mienia to zawłaszczenie mienia, sprawa podlega pod Policję a później pod Prokuraturę.... Idź do sklepu i przywłaszcz sobie batonik za 1 euro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Skb napisał:

Zawłaszczenie mienia to zawłaszczenie mienia, sprawa podlega pod Policję a później pod Prokuraturę.... Idź do sklepu i przywłaszcz sobie batonik za 1 euro... 

hehe mocne. Ok dowiem sie co zrobic. Zero skrupolow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skb napisał:

Zawłaszczenie mienia to zawłaszczenie mienia, sprawa podlega pod Policję a później pod Prokuraturę.... Idź do sklepu i przywłaszcz sobie batonik za 1 euro... 

Mam napisac list z potwierdzeniem odbioru. Ustalic date kiedy te rzeczy maja byc zwrócone. Jesli tego nie zrobi wtedy mam złożyć wniosek na policje. Moj ex to socjopata. Wszystko się zgadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mariola36 napisał:

Mam napisac list z potwierdzeniem odbioru. Ustalic date kiedy te rzeczy maja byc zwrócone. Jesli tego nie zrobi wtedy mam złożyć wniosek na policje. Moj ex to socjopata. Wszystko się zgadza. 

Wreszcie konkretne działanie... Ludzie będą tak Cię traktować jak sobie na to pozwolisz... Sprawdziłem.

Ani kroku wstecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze to wszystko sobie w glowie poukładać. Zrozumieć, że ten związek nie był dobry. A czego nie mogę sobie wybaczyć to to , że wybaczałam mu wielokrotnie to jak mnie traktował. Ta agresja i bawienie się mną, kocham cię, spier...kocham cię spier...

Ludzie...ludzmi. Ale chyba najbardziej boli gdy sie kogos kocha. 

Napisze ten list za jakis czas a potem zglosze na policje. Czas leczy rany. Mam nauczke na przyszlosc gdy pojawia sie czerwone flagi - uciekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2021 o 23:29, Mariola36 napisał:

Musze to wszystko sobie w glowie poukładać. Zrozumieć, że ten związek nie był dobry. A czego nie mogę sobie wybaczyć to to , że wybaczałam mu wielokrotnie to jak mnie traktował. Ta agresja i bawienie się mną, kocham cię, spier...kocham cię spier...

Ludzie...ludzmi. Ale chyba najbardziej boli gdy sie kogos kocha. 

Napisze ten list za jakis czas a potem zglosze na policje. Czas leczy rany. Mam nauczke na przyszlosc gdy pojawia sie czerwone flagi - uciekać...

Nie można dać się poniżać, nie można pozwalać na to by ktoś niszczył ludzką godność... Drugą szansę zawsze należy dawać... Trzeciej nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×