Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mirelio

Zemsta obu ex

Polecane posty

Pisałem tu o moich problemach z obiema ex ( one się odnalazły, zaprzyjaźniły i obie usiłują mnie niszczyć). Jedna nasłała na mnie prawników, a teraz obie rżną mnie w bambuko na instagramie. Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała  ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Dżast dens, dens, dens. 

nie rozumiem. Perfidne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, mirelio napisał:

Pisałem tu o moich problemach z obiema ex ( one się odnalazły, zaprzyjaźniły i obie usiłują mnie niszczyć). Jedna nasłała na mnie prawników, a teraz obie rżną mnie w bambuko na instagramie. Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała  ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?

niech się razem dobiorą w związek, jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobić? Wygląda na to, że one to metodycznie i systematycznie planują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, mirelio napisał:

Pisałem tu o moich problemach z obiema ex ( one się odnalazły, zaprzyjaźniły i obie usiłują mnie niszczyć). Jedna nasłała na mnie prawników, a teraz obie rżną mnie w bambuko na instagramie. Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała  ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?

Jesteś pewien, że to zemsta? Zemsta to krem do depilacji w szamponie, gatki w pestycydach, tabletki na przeczyszczenie w jedzeniu .Prawnicy to raczej sprawiedliwość.  Jedna drugą zachwala ,może zmieniła orientację po Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mirelio napisał:

Co ja mam zrobić? Wygląda na to, że one to metodycznie i systematycznie planują..

zrób Pojedynek na Rap,
albo Pobij je Lepszym Insta Story,

ale Kafe Przebija często insta, bo szybciej Kasuje

53 minuty temu, mirelio napisał:

Jedna złośliwie wkleiła piękne zdjęcie drugiej i zachwalała  ją w opisie. Szczyt wyrafinowania i bezczelności. Jak mam na to reagować?

możesz dać DisLike, no ujemnie Lajknąć,
taki kciuk w dół: 👎 👎👎👎👎👎👎👎👎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mirelio napisał:

Co ja mam zrobić? Wygląda na to, że one to metodycznie i systematycznie planują..

Byles s.w.i.n.i.a dla nich, to teraz cierp  🙂 Myslales, ze jestes bezkarny odwazniaku za dyche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×