Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
karolina551

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Biorę od roku tabletki antykoncepcyjne Axia Conti i zawsze biorę je regularnie, nie zapominam o żadnej. Zawsze po 3 tabletce placebo występowało u mnie krwawienie z odstawienia (są to tabletki 24+4), niestety tym razem nadal go nie ma. Bardzo się martwię gdyż jest to pierwsza taka sytuacja. Z moim chłopakiem uprawiamy seks również z prezerwatywą oraz zawsze wyjmuje przed dojściem. Nie wiem czy to ciąża, czy nie, dlatego chciałabym się spytać. Jest to pierwsza taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy zrobiłaś test? jeśli bierzesz regularnie pigułki, to nie ma co się obawiać, ale zawsze większy jest spokój jak się zrobi test. Zamiast prezerwatyw zawsze możesz używać diafragmy dopochwowej caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeee ewentualnie jak jeszcze masz jakies watpliwosci mozesz  sobie kupic wkladke te wkladke dopochwowa co kolezanka pisze i sobie dodatkowo zalozyc caye 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym  razem jak tak miałam lekarz zmieniał mi tabletki i krwawienie później było normalne:) tak się zabezpieczanie,  napewno to nie ciąża spokojnie 🙂 zrób test abyś mogła spać spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×