Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BrodatyBart35

Mam 35 lat

Polecane posty

Witam, szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania mam 35 lat jestem sam co jakiś czas pakuje się w związek z nadzieją że to już ten niestety znów trafiłem na złą kobietę  nie odstraszają mnie dzieci wręcz przeciwnie przyciągają nie mam własnych co z tego jak nie jest ze mną szczera i kłamie chodź złapałem to wtedy nic nie mówi wcześniej powiedziała że chce tego co ja stabilności normalności szacunku po pewnym czasie wychodzi szydło z wora jak zwykle i zostaje sam z kolejną blizną na tym mięśniu  o krew pompuje nie mam szczęścia? Trafiam w złe kobietki chodź chce mieć taką własną w cudzy słowiu ale chce mieć o kogo dbać dla kogo żyć i czuć się potrzebny Boże jak dobrze że tylko piszę to do was a nie mówię bo nie lubię się zwierzać chyba że po paru piwkach są brzydzi głupsi a mają to czego ja nie mogę znaleźć i co ? Nie mam gdzie znaleźć cały dzień w pracy gdzie mam ją znaleźć hm może tu jest jakaś mała myszka która szuka szczura który ją ochroni nie sorry to zły przykład ale mam ogólnie po czucie humoru  no i co jestem zwariowany kocham życie i dobrych ludzi szczerych przede wszystkim pozdrawiam serdecznie przepraszam za brak przecinków chciałem szybko przez to przejść mam na imię Bartek mieszkam w mieście Łodzi i to chyba wszystko szczerze nie wierzę że temat się rozwinie ale może kto wie może poznam kogoś chciałbym serio cóż do po czytania tak się pisze hehe? Wzrost 186 szczupły blond trochę wytatuuszowany nie karany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Bolek napisał:

Zacznij być dla kobiet skùrwysynem od to nie wyjdzie szydło z worka. One są tak skonstruowane że jak jesteś za dobry to stłamszą, zgnoją, przeżują i wyplują.

I vice  versa!

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za bardzo chcesz stworzyć ten związek i to widać, godzisz się na zbyt wiele, może pozwalasz się źle traktować i przekraczać swe granice, może wybierasz kobiety, które mają niepoukładane w głowie.

Twój post wskazuje na desperację, tendencję do bycia ofiarą. Pisząc takie rzeczy obcym ludziom, masz duże szanse trafić na kobietę, która zechce Ciebie wykorzystać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie traktowałabym poważnie kogoś, kto nie potrafi pisać. Jakiś bełkot bez kropek, przecinków. Dla mnie jesteś jakiś upośledzony. Skończyłeś tylko podstawówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypierdalaj ...o ...a kim ty jesteś żeby mnie obrażać pajacu ... cię obchodzi czy stawiam przecinki kropki czy robię błędy s...ysynu ty widać jesteś bardzo ... mądry śmiejąc się z ludzi upośledzonych mądrusiu chciałeś zabłysnąć a zrobiłeś z siebie gorszego narcyza odemnie pryszczaty s...ysynku idź se zwal pajacu że zwróciłeś komuś uwagę na brak przecinków cebulaku jak ja ... nie na widze takich ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz do ludzi po podstawówce co geniuszu po jakiej szkole jesteś i co robisz ile zarabiasz pochwal się bo chyba o to ci chodzi nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2021 o 15:25, BrodatyBart35 napisał:

Wypierdalaj ...o ...a kim ty jesteś żeby mnie obrażać pajacu ... cię obchodzi czy stawiam przecinki kropki czy robię błędy s...ysynu ty widać jesteś bardzo ... mądry śmiejąc się z ludzi upośledzonych mądrusiu chciałeś zabłysnąć a zrobiłeś z siebie gorszego narcyza odemnie pryszczaty s...ysynku idź se zwal pajacu że zwróciłeś komuś uwagę na brak przecinków cebulaku jak ja ... nie na widze takich ludzi 

Będąc w związku z kobietą, zostaniesz przez nią skrytykowany tysiąc, albo więcej razy. Jeśli nie radzisz sobie psychicznie  taką maleńką krytyką, tu na forum, to jak sobie poradzisz w życiu ?
Z krytycznych uwag trzeba wyciągać konstruktywne wnioski i pracować nad sobą. A czasem ignorować i mieć przekonanie co do swojej racji.
Po co ta agresja? Wszystkich chcesz pobić, bo widzą Twoje błędy i zwracają Ci uwagę?

Po takim popisie ortografia schodzi na drugi plan, bo masz większe problemy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2021 o 14:40, BrodatyBart35 napisał:

Witam, szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania mam 35 lat jestem sam co jakiś czas pakuje się w związek z nadzieją że to już ten niestety znów trafiłem na złą kobietę  nie odstraszają mnie dzieci wręcz przeciwnie przyciągają nie mam własnych co z tego jak nie jest ze mną szczera i kłamie chodź złapałem to wtedy nic nie mówi wcześniej powiedziała że chce tego co ja stabilności normalności szacunku po pewnym czasie wychodzi szydło z wora jak zwykle i zostaje sam z kolejną blizną na tym mięśniu  o krew pompuje nie mam szczęścia? Trafiam w złe kobietki chodź chce mieć taką własną w cudzy słowiu ale chce mieć o kogo dbać dla kogo żyć i czuć się potrzebny Boże jak dobrze że tylko piszę to do was a nie mówię bo nie lubię się zwierzać chyba że po paru piwkach są brzydzi głupsi a mają to czego ja nie mogę znaleźć i co ? Nie mam gdzie znaleźć cały dzień w pracy gdzie mam ją znaleźć hm może tu jest jakaś mała myszka która szuka szczura który ją ochroni nie sorry to zły przykład ale mam ogólnie po czucie humoru  no i co jestem zwariowany kocham życie i dobrych ludzi szczerych przede wszystkim pozdrawiam serdecznie przepraszam za brak przecinków chciałem szybko przez to przejść mam na imię Bartek mieszkam w mieście Łodzi i to chyba wszystko szczerze nie wierzę że temat się rozwinie ale może kto wie może poznam kogoś chciałbym serio cóż do po czytania tak się pisze hehe? Wzrost 186 szczupły blond trochę wytatuuszowany nie karany 

Dobra, odpisze na to normalnie. Wez pod uwage ze wiekszosc kobiet w Polsce jest niskiej jakosci, albo podejmuja zle decyzje. Poczytaj tematy na tym forum to sam to zauwazysz. Sporo z nich konczy jako samotna matka, albo jest w zwiazku z niewlasciwym facetem itd itd. Nie sztuka jest znalezc kogos byle by byl - trzeba myslec przyszlosciwo. Powiem Ci tak, naucz sie myslec bezwzglednie o sobie. Tak - dokladnie tak, musisz myslec o sobie zeby kogos poznac. Rozwijaj sie, pracuj nad soba - jezeli zle wygladasz, popracuj nad sylwetka, jak jestes niestabilny / sfrustrowany etc idz to terapeuty - jak masz cechy charakteru ktore uwazasz za wade - zmieniaj sie. Nigdy ale to nigdy nie pozwol na to by kobieta dyktowala Tobie co masz robic, myslec, kim jestes etc. Mezczyzna ma swoj cel i do niego dazy, a wszelkie laski, ktore utrudniaja Ci dazenie do tego celu sa do odstrzalu. Wlasciwa kobieta, dostrzeze w Tobie potencjal i bedzie Cie wspierac, patuski beda robic wrecz przeciwnie. Zepsuta kobieta moze zniszczyc facetowi cale zycie - szczegolnie w dzisiejszych czasach, wiec miej swiadomosc jaka jest wspolczesna rzeczywistosc i zwyczajnie dzialaj.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×