Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilqq

Zakochałem się

Polecane posty

Czesc, musze sie komuś wyżalić około 2 miesięcy temu poznałem pewną dziewczynie na portalu randkowym zaczęliśmy, wpadła mi w oko odrazu zaczęliśmy pisać po kilku wymienionych wiadomościach przeszliśmy odrazu na fb. Po kilkuset wymienionych wiadomościach napisala mi że ona nie poszukuje chłopaka ponieważ ma trudny 3 letni związek za sobą, mowie no okej spoko. Po pewnym czasie spotkalismy sie pojechałem do niej, wpadła mi w oko jeszcze bardziej i wydaje mi sie że ze wzajemnością spędziliśmy ze soba kilka godzin wrocilem do domu podziękowałem za spotkanie ona również mowila ze jej sie podobała i zaproponowałem kolejne i na kolejnych spotkaniach dochodziło do coraz śmielszych rzeczy całowanie itp. Napisalem jej ze sie wkręcilem i ze mi zalezy na niej, ona mi odpisała że również sie wkręciła i że myślała że wakacje beda nasze ale ze dalej sie spotykać nie bedziemy bo w koncu któreś z nas sie zakocha ja juz byłem w niej zakochany😐, postanowiliśmy zrobic sobie przerwę od pisania nie pisalismy jakos koło tygodnia w koncu napisala co u mnie itp i że by nie chciała stracić kontaktu ze mna. Proponowałem jej spotkanie ale ona dalej ze sie nie spotkamy i że ona sie teraz chce wyżaleć i czy jak napisze do mnie za miesiac np to czy bede sie chciał z nia spotkac napisalem że nie wiem. Nie mamy kontaktu od tygodnia cały czas o niej myśle mam ochote do niej napisać ale coś mnie powstrzymuje przed tym nie wiem co o tym mam myślec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. Nie traktuje Cię poważnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×