Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny poroniłam 5 marca, 5 tydzień ciąży, czy jeśli 6 tygodni później dostałam okresu to znaczy że organizm się w pełni oczyścił? Pytam ponieważ zaraz po tym nie zgodziłam się na żadne skrobanki i te inne rzeczy, po prostu wyszłam od lekarza w szoku. Niespełna dwa tygodnie później poszłam na kontrol do innego ginekologa któremu o poronieniu nie mówiłam, po prostu nie chciałam, poszłam na kontrol, czy jeśli nie wiedział o ciąży i poronieniu to gdyby zostały resztki tkanek to by zobaczył je na USG? Powiedział że endometrium jest delikatnie powiększone i jakiś nieduży polip na macicy ale ogólnie wszystko ok. Od tamtej pory mam normalnie miesiączkę to znaczy że jest wszystko ok? Czy jest możliwe że gdyby coś po tym poronieniu zostało to miesiączka by się nie pojawiła i miałabym jakieś objawy? Proszę o zrozumienie i nie pisanie głupich komentarzy i proszę o odpowiedzi dziewczyny które mają jakieś podobne doświadczenia. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Majeczka88 napisał:

Dziewczyny poroniłam 5 marca, 5 tydzień ciąży, czy jeśli 6 tygodni później dostałam okresu to znaczy że organizm się w pełni oczyścił? Pytam ponieważ zaraz po tym nie zgodziłam się na żadne skrobanki i te inne rzeczy, po prostu wyszłam od lekarza w szoku. Niespełna dwa tygodnie później poszłam na kontrol do innego ginekologa któremu o poronieniu nie mówiłam, po prostu nie chciałam, poszłam na kontrol, czy jeśli nie wiedział o ciąży i poronieniu to gdyby zostały resztki tkanek to by zobaczył je na USG? Powiedział że endometrium jest delikatnie powiększone i jakiś nieduży polip na macicy ale ogólnie wszystko ok. Od tamtej pory mam normalnie miesiączkę to znaczy że jest wszystko ok? Czy jest możliwe że gdyby coś po tym poronieniu zostało to miesiączka by się nie pojawiła i miałabym jakieś objawy? Proszę o zrozumienie i nie pisanie głupich komentarzy i proszę o odpowiedzi dziewczyny które mają jakieś podobne doświadczenia. Dziękuję

Najlepiej by bylo, jakbys po prostu poszla do lekarza i o to zapytala. Nikt na odleglosc Ci nie powie czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u lekarza na kontroli, jestem ciekawa czy nie zmyliłam lekarza nie mówiąc mu o poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj. Nie szukaj w necie informacji. Nie sugeruj się opiniami innych. Siebie obseruj. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takim etapie ciąży poronienie wygląda jak spóźniona miesiączka. Jeśli nie zauważyłaś u siebie gorączki, deszczy, śmierdzącej krwi czy bardzo mocnego bólu brzucha to wszystko jest w porządku. Możesz plamić, ja plamiłam jeszcze przez dwa tygodnie. Później dodałam miesiączkę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×