Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
taki obraz wasz

Dlaczego w dzisiejszych czasach

Polecane posty

Gość Druhu

Nikt Cię nie chcę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem, może dlatego, że często jedno pokolenie podważa zasady drugiego?

Być może. Ale uważanie tego za powód do dumy to przesada. Już nie mówiąc o tej hipokryzji i usprawiedliwianiu zdradzających/rozwiązłych kobiet, przy jednoczesnym potępianiu mężczyzn za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Powszechnie wiadomo kto ma o to pretensje do innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Bo to rzekomo świadczy o wyzwoleniu. A chwalą się czymkolwiek ludzie ubodzy duchem. 

Ty duchem jesteś bardzo bogata, w wulgarność, chamstwo, samotność i oziębłość. Pa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Druhu napisał:

Powszechnie wiadomo kto ma o to pretensje do innych. 

Ludzie, którzy chcą normalnego związku i z przerażeniem patrzą na to, jak lewactwo niszczy związki, a feminizm doprowadza do wojny płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ludzie, którzy chcą normalnego związku i z przerażeniem patrzą na to, jak lewactwo niszczy związki, a feminizm doprowadza do wojny płci?

Kolejny co szuka na zewnątrz i obwinia każdego byle się znaleźć najdalej od siebie, czyli od początku swojego problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Druhu napisał:

Kolejny co szuka na zewnątrz i obwinia każdego byle się znaleźć najdalej od siebie, czyli od początku swojego problemu. 

Nie. Od dawna szukam problemu w sobie, ale jakoś nie potrafię go znaleźć. Specjaliści z dziedziny psychologii i psychiatrii również nie byli w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Nie. Od dawna szukam problemu w sobie, ale jakoś nie potrafię go znaleźć. Specjaliści z dziedziny psychologii i psychiatrii również nie byli w stanie.

Do stanów jedź, więcej lepszych specjalistów.  Zbiórkę zrób z hasłem "na odnalezienie siebie w świecie dorosłych". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Do stanów jedź, więcej lepszych specjalistów.  Zbiórkę zrób z hasłem "na odnalezienie siebie w świecie dorosłych". 

Ależ ja się bardzo dobrze potrafię odnaleźć. Po prostu nie jestem zainteresowany związkiem z większością współczesnych kobiet, bo nie mają one nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

nie jestem zainteresowany związkiem z większością współczesnych kobiet, bo nie mają one nic do zaoferowania.

Czyli konkretnie czego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Wierności? Miłości? Obycia w świecie? Inteligencji?

Inteligentne kobiety w większości są. Trudno mi się wypowiadać, bo się nie zajmuję nimi, ale z tego co się da zaobserwować, to nadal świat w Polsce kręci się wokół tych wartości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Inteligentne kobiety w większości są. Trudno mi się wypowiadać, bo się nie zajmuję nimi, ale z tego co się da zaobserwować, to nadal świat w Polsce kręci się wokół tych wartości. 

Są, ale coraz mniej, zwłaszcza w moim pokoleniu, bo to głównie o nim mowa. Zresztą nawet te inteligentne szukają przystojnych mężczyzn. I nie, moje pokolenie ma niestety inne wartości niż dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Są, ale coraz mniej, zwłaszcza w moim pokoleniu, bo to głównie o nim mowa. Zresztą nawet te inteligentne szukają przystojnych mężczyzn. I nie, moje pokolenie ma niestety inne wartości niż dawniej.

Z ciekawości może się tym zainteresuje. Tylko nie wiem do czego twoje pokolenie, wiedza o nim, podobnie jak o kobietach miałaby być mi do czegoś potrzebna. Mnie zupełnie inne tematy nurtują i zajmują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Z ciekawości może się tym zainteresuje. Tylko nie wiem do czego twoje pokolenie, wiedza o nim, podobnie jak o kobietach miałaby być mi do czegoś potrzebna. Mnie zupełnie inne tematy nurtują i zajmują. 

No to przecież nie musisz mi odpisywać, możesz się zająć innymi tematami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

No to przecież nie musisz mi odpisywać, możesz się zająć innymi tematami 🙂

No i co niby o tej porze miałbym robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

No i co niby o tej porze miałbym robić? 

Nie wiem. Ale zapewne znajdzie się coś bardziej interesującego niż ten temat, skoro cię on nie interesuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Masz rację. Samo wchodzenie tutaj jest dla mnie upokarzające, jeszcze chwila,  już byłem blisko, to mnie zwodzicielka znowu tu sprowadziła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×