Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona9556

Dziwna sytuacja

Polecane posty

Dzisiaj sąsiad (starszy pan) zaprosił mnie na kawę. Zgodziłam się głównie ze względu na to, że niedawno zmarła mu żona i myślałam, że potrzebuje z kimś pogadać. Będąc u niego facet zaczął mnie dotykać więc stanowczo zaprotestowałam. Później chciał usiąść koło mnie i mówił, że bardzo mu się podobam i często na mnie patrzy jak jestem na podwórku lub idę do sklepu. Czuję się przez to okropnie. Myślałam, że biedny, starszy pan jest załamany a on mnie chciał wykorzystać seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare ramole zawsze są takie. Mało to dzieci było wykorzystywanych przez wujków czy dziadków. Dla nich to normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To stary dziad. Żona zmarła tydzień temu a ten mnie za piersi złapał i na koniec za rękę. Powinnam go zgłosić na policję. Byłam napastowana już kilka razy w życiu, faceci są obleśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Tu już nawet nie chodzi o Ciebie, ale potraktować tak żonę po tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi. Myślałam,że jest załamany i po prostu chciałam z nim normalnie pogadać. No naiwniara ze mnie straszna a miałam już kilka takich sytuacji na przestrzeni lat dlatego nie ubieram się wyzywająco i nie prowokuje a tu takie cos. Jeszcze mnie za cycka złapał. Masakra

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, marinero napisał:

Gdyby byl mlody i  mial wyglad Brata Pitta to bys nie rozkminiala ! 🙂 

Powinnas sie cieszyc ze zwracasz uwage facetow  .Swiat by wymarl gdy kazda kobieta tak podchodzila do sprawy zalotow 🙂 Widac wysyslasz sygnaly seksulane ze jestes gotowa na zblizenie.Pomysl o tym i skromniej sie prowadz 🙂 

Ewolucja preferuje zblizenia starszych facetow z mlodymi kobietami bo  ich potomstwo ma zdrowie i potencjal umyslowy 🙂 

Ok 30 % populacji  kobiet nie odrzuca opcji zwiazania sie z mezczyzna o 20 lat starszym Popatrz na Bib.lie.tam Salomon majac 90 lat mial 12 letnie naloznice .Abracham przed smiercia mial 10 letnia zonke ! Miodzio chrz.escijans.kiej tradycji 🙂

Trzeba przejsc nad tym do porzadku i nie rozkminiac.Swoje zrobilas !

Najgorsza rzecza by bylo gdybys zglosila na policje 🙂 Ujelabys  bys sobie lat 🙂  a policja by cie wysmiala 🙂 

Bo na ten policji są takie se zboku jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, ja mam się skromniej prowadzić? Oczywiście, jak gwałt to kobieta jest sama sobie winna. Typowe myślenie bezmozga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Ona9556 napisał:

To stary dziad.

Tak z ciekawości zapytam. Ile lat ma ten pan? Tak mniej więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, marinero napisał:

Powinnas sie cieszyc ze zwracasz uwage facetow  .Swiat by wymarl gdy kazda kobieta tak podchodzila do sprawy zalotow 🙂 Widac wysyslasz sygnaly seksulane ze jestes gotowa na zblizenie.Pomysl o tym i skromniej sie prowadz 

Sory ale jesteś nienormalny. Nie ma w tym nic miłego jak ktoś kto nie ma do tego prawa cię dotyka. A że są tacy chorzy ludzie, którzy tak robią to nie jest jej wina!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Olimpia napisał:

Tak z ciekawości zapytam. Ile lat ma ten pan? Tak mniej więcej. 

Ok. 65. Niedawno wyszłam na dwór, nigdzie go nie było. Po chwili pojawił się na balkonie a ma w granicy i odwrócony w moją stronę udawał, że coś robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ShittyKitty napisał:

Sory ale jesteś nienormalny. Nie ma w tym nic miłego jak ktoś kto nie ma do tego prawa cię dotyka. A że są tacy chorzy ludzie, którzy tak robią to nie jest jej wina!

To prawda. Dlaczego mężczyźni mają przyzwolenie na dotykanie drugiej osoby bez zgody? Ja tylko myślałam, że facet jest załamany, bo w żałobie i po prostu chce porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, miałam spodnie i koszule zapięta na prawie ostatni guzik. Spodnie nie były obcisle. Pomysł facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ona9556 napisał:

To prawda. Dlaczego mężczyźni mają przyzwolenie na dotykanie drugiej osoby bez zgody? Ja tylko myślałam, że facet jest załamany, bo w żałobie i po prostu chce porozmawiać.

Nie wiem, ja niestety pod tym kątem mam przesrane w życiu:( I nie mogę piwiedzieć, że to tylko mężczyźni, bo kobiety się też takie trafiają fakt, że dużo rzadziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ona9556 napisał:

Byłam napastowana już kilka razy w życiu, faceci są obleśni.

Być może nieświadomie wysyłasz mężczyznom sygnały. Nie znam Cię, więc nie wiem, co by to mogło być. Prawdopodobnie jest wokół Ciebie aura, która pozwala myśleć płci przeciwnej, że jesteś zainteresowana bliższym kontaktem. Nie zrozum mnie źle, to nie Twoja wina!

 Miałam kiedyś koleżankę, która uwielbiała bardzo króciutkie spódniczki. Nie miała nic do ukrycia, wręcz przeciwnie, bardzo ładna i zgrabna. Chociaż dziewictwo zachowała dla tego jedynego, to na tej banalnej podstawie, została okrzyknięta przez męską część społeczeństwa, jako cichodajka. Że za taką uchodziła, dowiedziała się przypadkiem, wiele lat później. Nawet styl ubierania może kobietę pogrążyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Olimpia napisał:

Być może nieświadomie wysyłasz mężczyznom sygnały. Nie znam Cię, więc nie wiem, co by to mogło być. Prawdopodobnie jest wokół Ciebie aura, która pozwala myśleć płci przeciwnej, że jesteś zainteresowana bliższym kontaktem. Nie zrozum mnie źle, to nie Twoja wina!

 Miałam kiedyś koleżankę, która uwielbiała bardzo króciutkie spódniczki. Nie miała nic do ukrycia, wręcz przeciwnie, bardzo ładna i zgrabna. Chociaż dziewictwo zachowała dla tego jedynego, to na tej banalnej podstawie, została okrzyknięta przez męską część społeczeństwa, jako cichodajka. Że za taką uchodziła, dowiedziała się przypadkiem, wiele lat później. Nawet styl ubierania może kobietę pogrążyć. 

Nie ubieram się wyzywająco że względu na moje wcześniejsze doświadczenia. Kiedyś dobierał się do mnie kolega. Od tamtej pory nie bawią mnie nawet żarty erotyczne. Poza tym mam męża więc to jest wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On powiedział, że widzi jak idę do sklepu i moje piersi (nie chodzę w dekoltach) i jak jestem na podwórku. Fak faktem, że często widziałam go w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Ona9556 napisał:

Ok. 65. 

Podobno wbrew pozorom, mężczyźni w tym wieku, mają duże potrzeby seksualne. Widać niewiele go z żoną łączyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ona9556 napisał:

Poza tym mam męża...

Powiedziałaś o tym zajściu mężowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marinero napisał:

Mysle ze ze sama jestes nienormalna.

Zastanawiajace ze poszla do goscia na kawe  i na dodatek majac meza! ...jakby nie zdawala sobie sprawy ze beda sama na sam ...i czym to potencjalnie grozi! .jakas  bardzo  naiwna ta autorka albo ma  pustoglowie:) lub tez zero doswiadczenia z chlopami z uwagi na jakas ulomnosc urody 🙂

Stary dziadek na nia polecial  ..jednak! LOL Muis miec cialko ladne 🙂 no !i te persi...piersi...piersi!!!!!LOL Skarb! 

Czyli analogicznie, gdyby sąsiadka straciła męża i zaprosiła Cię na kawę to nie poszedłbyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

 Sama nie wiesz co ty wygadujesz.Brednie az sie czytac odechciewa:) Rozumiem ze to stary dziad wiec oblesny ale juz Brat Pitt to byloby OK ?! LOL 

Ciekawe jak facet ma wiedziec ze ty chcesz aby on  sie z toba zblizyl bez dotykania cie ? 

Zapewne powinien napisac podanie i podpisac sie w obecnosci 2 swiadkow 🙂 a ty bys mu powiedzila : Chlopie idz na drzewo.Mnie taki co sie pyta niepotrzebny! Zjedz banana! a nie bierz sie do kobiety ! LOL 

Autorka jako mezatka popelnila karygodny grzech smiertelny z ktoregoNIC JA NIE TLUMACZY!!!  Jako mezatka  a wiec lojakna zona swego meza nie powinna isc na kawe do samotnego meczyzny.! Trzeba byc pozbawinym wyobrazni aby nie zdawac sobie sparwy ze obowiazkiem kazdego faceta jest doprowadzic do sytuacji potencjalnego seksu.I ten dziadzio a jednak fa et to zrobil ! Powinnas mu byc wdzieczna za okazanie ci zaintersowania ! Wiesz ze faceci leca na ciebie  a wiec jestes  atrakcyjna !  LOL

Lecz się po .... Ja mam dobre serce po prostu i nie traktuje innych w takich kategoriach jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marinero napisał:

Nie chwal sie tym bo same kobiety ci zaraz powiedza co powinnas miec twardego 🙂

To widać, że myślimy innymi kategoriami. Widocznie w dzisiejszych czasach dobre serce o bezinteresowna pomoc to wada i powód do wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ShittyKitty napisał:

Nie wiem, ja niestety pod tym kątem mam przesrane w życiu:( I nie mogę piwiedzieć, że to tylko mężczyźni, bo kobiety się też takie trafiają fakt, że dużo rzadziej

Napiszesz coś więcej? Właśnie przez takich jak marinero jest przyzwolenie na zaczepki seksualne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ona9556 napisał:

Napiszesz coś więcej? Właśnie przez takich jak marinero jest przyzwolenie na zaczepki seksualne. 

A ja zapytałam, czy mężowi powiedziałaś?

Zdenerwowałaś się najwyraźniej postami Marinero i nie zauważyłaś być może 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Olimpia napisał:

A ja zapytałam, czy mężowi powiedziałaś?

Zdenerwowałaś się najwyraźniej postami Marinero i nie zauważyłaś być może 🤔

Tak, ale on stwierdził, że mówił mi o tym i nie tylko temu sąsiadowi się podobam. Dodał jeszcze, że nie powinnam się malować i ogólnie cała sytuacja go rozbawiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ona9556 napisał:

Tak, ale on stwierdził, że mówił mi o tym i nie tylko temu sąsiadowi się podobam. Dodał jeszcze, że nie powinnam się malować i ogólnie cała sytuacja go rozbawiła. 

Nie rozumiem Twojego męża. Dlaczego masz się nie malować?😯 To miło, że się podobasz ale to nie upoważnia nikogo do macanek i seksualnych propozycji. Smutne, że nie możesz liczyć na jego pomoc w takich sytuacjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Olimpia napisał:

Nie rozumiem Twojego męża. Dlaczego masz się nie malować?😯 To miło, że się podobasz ale to nie upoważnia nikogo do macanek i seksualnych propozycji. Smutne, że nie możesz liczyć na jego pomoc w takich sytuacjach. 

On wychodzi z założenia, tak jak Marinero, że jak kobietę zgwałci facet to jest wina kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ona9556 napisał:

On wychodzi z założenia, tak jak Marinero, że jak kobietę zgwałci facet to jest wina kobiety 😉

Tak, mówią, że zostali sprowokowani😒

Czytałam kiedyś zwierzenia, zgwałconych kobiet. Prawie każda, twierdziła, że na policji pytano je, jak były ubrane i dlaczego znalazły się o tej porze w tym konkretnym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu

Jak ten czas do 20:30  wolny płynie. Płynie jak w wannie kaczka Olimpii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Druhu napisał:

Jak ten czas do 20:30  wolny płynie. Płynie jak w wannie kaczka Olimpii. 

Co poeta ma na myśli 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Olimpia napisał:

Co poeta ma na myśli 🤔

To że gdybyś weszła do mojej wanny, to ten czas popłynąłby szybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×