Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
The_ZEUS

Trochę to przykre, że młodość, w szczególności dla kobiet, tak szybko przemija.

Polecane posty

Natomiast starość trwa większość życia. Mówię to z biologicznego punku widzenia. 25 lat to takie apogeum ludzkich możliwości oraz wyglądu. Potem właściwie się już tylko starzejemy. Dzisiaj byłem w ZARZE i zauważyłem ciekawą sytuację. Była para około 35lat i była kolejka do kasy. Przy samej kasie stały dwie koleżanki, przy czym jedna to była taka 10/10 nastolatka. Idealne proporcje, piękne włosy, delikatna cera. Byłą taka delikatna, świeża, dziewczęca. Dużo by wymieniać. Od razu zauważyłem, jak ten mężczyzna nie może od niej oderwać wzroku, natomiast obok stała jego żona i chyba widziała to ale też wydawała się być zmieszana, jakby z jednej strony smutna, a z drugiej zła na swojego być może męża. Trochę zrobiło mi się smutno. Sam mam 23 lata i póki co jestem entuzjastą młodszych dziewczyn, lub tak wyglądających. Zastanawiam się, czy jak wezmę ślub i zestarzejemy się z żoną, czy tak samo, jak tamten mężczyzna będę spoglądał na młodziutkie dziewczyny i będą one wciąż moim ideałem. Szkoda, że ten młodzieńczy wygląd z reguły nie utrzymuję się dłużej, jak do 30stki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, The_ZEUS napisał:

Natomiast starość trwa większość życia. Mówię to z biologicznego punku widzenia. 25 lat to takie apogeum ludzkich możliwości oraz wyglądu. Potem właściwie się już tylko starzejemy. Dzisiaj byłem w ZARZE i zauważyłem ciekawą sytuację. Była para około 35lat i była kolejka do kasy. Przy samej kasie stały dwie koleżanki, przy czym jedna to była taka 10/10 nastolatka. Idealne proporcje, piękne włosy, delikatna cera. Byłą taka delikatna, świeża, dziewczęca. Dużo by wymieniać. Od razu zauważyłem, jak ten mężczyzna nie może od niej oderwać wzroku, natomiast obok stała jego żona i chyba widziała to ale też wydawała się być zmieszana, jakby z jednej strony smutna, a z drugiej zła na swojego być może męża. Trochę zrobiło mi się smutno. Sam mam 23 lata i póki co jestem entuzjastą młodszych dziewczyn, lub tak wyglądających. Zastanawiam się, czy jak wezmę ślub i zestarzejemy się z żoną, czy tak samo, jak tamten mężczyzna będę spoglądał na młodziutkie dziewczyny i będą one wciąż moim ideałem. Szkoda, że ten młodzieńczy wygląd z reguły nie utrzymuję się dłużej, jak do 30stki :(.

Nie martw się na zapas może żadna Cię nie zechce .Na mnie ostatnio patrzyła wilkiem młodsza rozjaśniona przy kości. Co z tego, że ktoś wygląda jak francja elegancja jak we łbie bur del. Nikt nikogo na siłę trzymał nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młodość jest w Nas a metryka nie ma tu znaczenia no może poza sprawnością, mobilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, marinero napisał:

na bank! 

Jest takie powiedzenie ze " w starym piecu diabel pali " 

Poza tym biologia sie bedzie odzywala.Starszy mezczyzna zawsze pragnie mlodszej kobity bo ona gwarantuje zdrowie biologiczne jego potomstwo.To pamiec genetyczna sie odzywa 🙂 

Może nie chodzi tutaj tylko o wygląd, myślę że też może chodzić o zdrowie psychiczne tzn nie jest zniszczona przez życie, złe doświadczenia a o smakowaniu to co innego 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za to z wiekiem przybędzie Ci rozumu.

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kulfon napisał:

Może za to z wiekiem przybędzie Ci rozumu.

Ty mnie zawsze rozbawisz. 

Krótko, zwięźle i trafnie 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kulfon napisał:

Może za to z wiekiem przybędzie Ci rozumu.

Każdy ma swój rozum i wie co dla niego dobre a o gustach się nie dyskutuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kulfon napisał:

Może za to z wiekiem przybędzie Ci rozumu.

Ja to z tych MONDRYCH. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Taka jest kolej rzeczy. Jeśli jeszcze do tego nie dojrzałeś, to lepiej nie wiąż się na poważnie lub przynajmniej zadbaj o stan konta, by było cię stać na zachowanie młodości fizycznej u żony. Wszystko kosztuje.

No póki co to kwestia ślubu i dzieci to: "za 10 lat". Natomiast, co do mojego statusu, to: Tinder. Nie jestem z tych, co wydają pieniądze na kobietę. Uważam, że ja sam jestem na tyle wartościowy, że nie musze rekompensować tego poprzez finansowanie czegokolwiek dziewczynie ale z drugiej strony lubię obdarować jakimś drobiazgiem, bo liczy się gest :). Nastolatkiem już nie jestem ale mam raczej nowoczesne podejście do związków, gdzie rola zarabiania na dom oraz rodzinę, nie spoczywa na mężczyźnie. Podsumowując, sama sobie może zadbać o stan konta :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kasa tu nie ma nic do rzeczy. albo ktos ma genetyke i wyglada mlodo, albo nie ma i zadne zabiegi tu nie pomoga. mam kolezanke bardzo dzianą, raz w tygodniu peelingi, lasery, jakies "ujędrniania" i nadal wylada na 40, nie rozniac sie zbytnio od rowiesniczek, ktore nie robia takich rzeczy

 

co do tematu - taka natura samca, ze ciagnie do mlodych samic i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja zauważyłam ostatnio że nic tak sie nie liczy w temacie wyglądu jak młodość.  Patrząc na przeciętną 20kilku latke widzę tę świeżość cery i napięcie i tego nie bedzie miała żadna 10 lat starsza kobieta choćby teoretycznie miała ładniejsze rysy od tamtej młodej to i tak ta młoda bedzie wyglądać od niej lepiej przez tę ogólnie pojętą świeżość cery itd itp i tu mnie bardzo irytuje jak 20kilku latki makijażem dodają sobie lat gdy wystarczy im mieć go minimum albo i wcale a wyglądają  dobrze. I po co to?🤷‍♀️

Edytowano przez *Iskra
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kilku typowo kobiecych grupach na FB dotyczących pielęgnacji i można zauważyć, że są takie osoby, które totalnie nic nie używają do twarzy , poza zwykłym kremem i wyglądają idealnie, a są tacy, co wydają masę pieniędzy na kosmetyki i tym poprzednim nie dorównują. Prawdopodobnie geny albo zdrowy tryb życia. Jednak w dzisiejszych czasach da się zrobić za pieniądze sporo, czego przykładem jest Doda. Oczywiście tutaj operacje plastyczne są konieczne, bo jakieś kosmetyczne zabiegi nie mają podjazdu. No ale wracają do Dody, to suma sumarum wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a ma prawie 40 lat. Wiadomo, rysy się wysotrzyły i nie ma tego nastoletniego wdzięku (choć nie wiem, czy kiedykolwiek miała) ale jest bardziej seksowna, niż kiedyś.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, The_ZEUS napisał:

Jestem w kilku typowo kobiecych grupach na FB dotyczących pielęgnacji i można zauważyć, że są takie osoby, które totalnie nic nie używają do twarzy , poza zwykłym kremem i wyglądają idealnie, a są tacy, co wydają masę pieniędzy na kosmetyki i tym poprzednim nie dorównują. Prawdopodobnie geny albo zdrowy tryb życia. Jednak w dzisiejszych czasach da się zrobić za pieniądze sporo, czego przykładem jest Doda. Oczywiście tutaj operacje plastyczne są konieczne, bo jakieś kosmetyczne zabiegi nie mają podjazdu. No ale wracają do Dody, to suma sumarum wygląda teraz lepiej niż kiedykolwiek wcześniej, a ma prawie 40 lat. Wiadomo, rysy się wysotrzyły i nie ma tego nastoletniego wdzięku (choć nie wiem, czy kiedykolwiek miała) ale jest bardziej seksowna, niż kiedyś.  

A ja nie mam FB i wiem ,że pisanie po nocach o cudzych problemach to nie jest tryb życia sprzyjający młodości .Pewnie w moim wieku będziesz stary kapeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×